Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Daffy napisał(a):

Potem niestety jest taka sytuacja że np dziś byłby w stanie skoczyć wyżej ale tylko o cm rekord poprawił, a już za jakiś czas aż takiej formy może nie mieć i już faktycznego limitu możliwości nie poznamy 

 

Prawda, z tym ze powiedzmy sobie szczerze. Kto by nie robil tak gdyby mial taka mozliwosc? Niestety Boltowi raczej bylo ciezej obliczyc bic rekord o 0,05s. Bycie genialnym tyczkarzem to wyjatkowe mozliwosci jesli chodzi o premie za WR. 

 

Sam szwed i jego trener pewnie znaja jego max. Nie wierze ze nie probowali na treningach, z samej ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kanabis napisał(a):

 

Prawda, z tym ze powiedzmy sobie szczerze. Kto by nie robil tak gdyby mial taka mozliwosc? Niestety Boltowi raczej bylo ciezej obliczyc bic rekord o 0,05s. Bycie genialnym tyczkarzem to wyjatkowe mozliwosci jesli chodzi o premie za WR. 

 

Sam szwed i jego trener pewnie znaja jego max. Nie wierze ze nie probowali na treningach, z samej ciekawości

Wiadomo że każdy chce zarobić i zamiast raz wyśróbować rekord w takich mierzonych konkurencjach jak tyczka lepiej bić rekord co cm by dać kilka razy show i zarobić 

 

Szczyt swój zna, na treningach bankowo sprawdzają ile jest w stanie faktycznie skoczyć. Jak wspominałem - Bubka swego czasu sam otwarcie mówił że potrafił skakać wyżej niż jego oficjalny rekord ale jak już doszedł po czasie i biciu rekordu po 1cm to już takiej formy po prostu nie miał jak wczesniej na treningach 

 

Bolt też próbował dozować rekord bo często zwalniał przed metą ale jak piszesz - to jest nierealne tak to obliczyć by zmieścić się z rekordem step by step w setnych sekundach na 100m

 

Jeszcze trochę z innej beczki przypomniał mi się Partyka w skoku wzwyż. Kurwa ale on miał pecha do czasów kiedy się urodził. Wtedy skakali nadludzie w tej konkurencji z Sotomayorem na czele. Teraz wyniki Partyki dawały by mu złoto co zawody

Odnośnik do komentarza

No co do czasow juz tak jest. Mozna tez np gdybac jak wygladalyby osiagniecia ktoregos z trojki Federer/Nadal/Djokovic gdyby przez ostatnie 20 lat gral tylko jeden z nich a pozostali by nie istnieli. Az ciezko to sobie wyobrazic.

Choc z perspektywy kibica byloby to nudne

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Daffy napisał(a):

Jeszcze trochę z innej beczki przypomniał mi się Partyka w skoku wzwyż. Kurwa ale on miał pecha do czasów kiedy się urodził. Wtedy skakali nadludzie w tej konkurencji z Sotomayorem na czele. Teraz wyniki Partyki dawały by mu złoto co zawody

To pomyśl jakiego pecha miał Andy Murray, że trafił na Big Three. Genialny tenisista, a wygrał tylko dwa Wielkie Szlemy.

Odnośnik do komentarza

A czaicie jakby tak wszystkim uczestnikom igrzysk pozwolić się szprycować? Ale tak na legalu, niech walą co się da i ile się da, ale by wtedy czasy i odległości/wysokości padały :banderas:Co prawda ze sportem miałoby to niewiele wspólnego, ale za to jakby się oglądało takie zawody mutantów :yao:

 

o ciulu, chyba nawet będą takie igrzyska xd

https://en.wikipedia.org/wiki/Enhanced_Games

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, mcp said:

A czaicie jakby tak wszystkim uczestnikom igrzysk pozwolić się szprycować? Ale tak na legalu, niech walą co się da i ile się da, ale by wtedy czasy i odległości/wysokości padały :banderas:Co prawda ze sportem miałoby to niewiele wspólnego, ale za to jakby się oglądało takie zawody mutantów :yao:

 

o ciulu, chyba nawet będą takie igrzyska xd

https://en.wikipedia.org/wiki/Enhanced_Games

Takie freak fighty lekkoatletyki 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mcp napisał(a):

A czaicie jakby tak wszystkim uczestnikom igrzysk pozwolić się szprycować? Ale tak na legalu, niech walą co się da i ile się da, ale by wtedy czasy i odległości/wysokości padały :banderas:Co prawda ze sportem miałoby to niewiele wspólnego, ale za to jakby się oglądało takie zawody mutantów :yao:

 

o ciulu, chyba nawet będą takie igrzyska xd

https://en.wikipedia.org/wiki/Enhanced_Games

 

Bylo cos efektowniejszego juz. Bicie rekordu metodą wiatrakową

 

Az sie swietej pamiec pionier tej metody przypomnial :wujaszek:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ddreamer napisał(a):

ogólnie czytałam kiedyś pomysł że na każdych igrzyskach powinien być jakiś normalny gościu robiący te wszystkie rzeczy żebyśmy mieli porównanie i w sumie podoba mi się ten pomysł

Mowisz masz ;)

 

Na poczatku dla beki ale na koniec scigaja sie na serio. 

Choc scigaja to troche za duze slowo :yao:

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak cos tutaj tez bardzo fajne bo porownanie z naprawde wysportowanym gosciem, jednak amatorem. 

 

 

 Z bieganiem to mysle ze smiesznie by to wygladalo bo np w biegu na 10 000m nawet mistrz polski by byl dwa razy dublowany wiec co mowic przeciętny biegacz. Ja troche biegam, znam sie na tempach i wierz mi ze to sa chore czasy :) Nawet jakby porownywac z nami baby

 

Ogladalem w chorzowie np skok dal na zywo na najwyzszym poziomie i tv tego nie oddaje. To jest absurd ile moze czlowiek skoczyc, jak zwierzeta :)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał(a):

No co do czasow juz tak jest. Mozna tez np gdybac jak wygladalyby osiagniecia ktoregos z trojki Federer/Nadal/Djokovic gdyby przez ostatnie 20 lat gral tylko jeden z nich a pozostali by nie istnieli. Az ciezko to sobie wyobrazic.

Choc z perspektywy kibica byloby to nudne

Powiem ci, że niekoniecznie byłoby tak, że jeden miałby ponad 60 szlemów, bo oni grali i grają tak długo, tylko dlatego, że walczyli ze sobą o nieśmiertelność i dziedzictwo. Wzajemnie się napędzali przez te wszystkie lata, jakby tutaj był jeden z nich, to podejrzewam, że 30 lat i powiedziałby dosyć, tak jak to zawsze było w tej dyscyplinie.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, BRY@N napisał(a):

Wczoraj jeszcze dobry był finał rzutu dyskiem gdzie wygrała babka, która przy innych wyglądała jak niedożywione dziecko :yao:

Za to przy rzucie to po prostu technika top :drakeyeah: aż miło było popatrzeć.

 

Allman zdrowa sunia :problem:

 

8df9ac2f-31f0-4fbe-a698-3ccdd2ceec57-allman.jpg

Wzialbym od niej rozpiske na barki

Odnośnik do komentarza

Kolejna wesola anegdotka z igrzysk. 

 

Bierze w nich udzial niebinarna transka Nikki Hiltz i calkiem niezle sobie radzi. Ale jednak troche szkoda bo przez wymogi dot poziomu tescia w zawodach kobiet nie soelni sie jej marzenie o wonsach

Screenshot_20240806-1423152.thumb.png.46367d7efe7bb0de15d1e1273725e630.png

 

 

XD 

Ale patrzcie, o tym zeby zmienic sie w faceta tak jak sie utozsamia i startować z chłopakami ani mi sie sni :niki: 

To dziala tylko w jedna strone zawsze. Nigdy na odwrot :)

 

Jestem facetem, czuje sie kobieta - chce startowac z kobietami

Jestem kobieta czuje sie facetem - chce startowac z kobietami

 

:dafuq:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...