Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu


Rekomendowane odpowiedzi

Były olimpiady gdzie mieliśmy 0 medali? Nie? To zimowa za 2 lata taka będzie, bo w czym możemy zdobyć medal? Skoczków nie ma, znaczy za dwa lata to pewnie pokończą kariery, nawet jeśli nie, to najlepszy okres mają już za sobą a młodych też nie widać, Kowalczyk już dawno skończyła karierę, mamy kogoś w bobslejach? 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Pamietam ze kiedys ogladalem program o Dobku, tym typku co w tokio zdobyl braz na 800m. Wpierw biegal przez plotki to pokazywal jak w jakims takim wielkim podziemnym garazu rozstawial plotki zeby trenowac zima bo nie dali mu kasy na jakis oboz w cieplych krajach xD

 

Tak jak lekkoatleci ktorzy sa na szczycie juz raczej maja fajne warunki tak my pewnie sporo nie wiemy jakie oni cyrki musieli odstawiac zeby probowac sie rozwijac. To bardzo smutne. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał(a):

A podrzędni kopacze w ekstraklasie, a nawet niższych ligach zarabiają krocie często mając zerowe osiągnięcia. No ale pospólstwo lubi piłkę kopaną więc znajdują się sponsorzy co są gotowi zapłacić za baner albo reklamę na koszulce i tak to się kręci.

 

No ale nikt nie zabrania kibicom szermierki, kolarstwa czy zapasow zapelniac hal i przyciagac tym samym sponsorow. Patologia w zwiazkach to jedno, ale hajs w sporcie nie pojawia sie ksiezyca tylko bezposrednio ma zwiazek z zainteresowaniem kibicow

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, schabek said:

 

No ale nikt nie zabrania kibicom szermierki, kolarstwa czy zapasow zapelniac hal i przyciagac tym samym sponsorow. Patologia w zwiazkach to jedno, ale hajs w sporcie nie pojawia sie ksiezyca tylko bezposrednio ma zwiazek z zainteresowaniem kibicow

No dokładnie to napisałem co mówisz, po prostu dziwi mnie zainteresowanie kiepskiej jakości futbolem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał(a):

A podrzędni kopacze w ekstraklasie, a nawet niższych ligach zarabiają krocie często mając zerowe osiągnięcia. No ale pospólstwo lubi piłkę kopaną więc znajdują się sponsorzy co są gotowi zapłacić za baner albo reklamę na koszulce i tak to się kręci.

 

No tak to się kręci, że ludzi obchodzi ciekawy sport lol. Ja pierdolę świat upada.

 

Jaki wy w ogóle macie argument? Że jak ktoś jest pierwszy na świecie w kontekście danej rzeczy w czymkolwiek, czy to będzie bieganie po prostej linii przez 10 sekund, wyginanie się czy coś tam, to macie wysokie IQ jeśli was to ciekawi lol? A jak ktoś nie jest pierwszy na świecie w danej dziedzinie to automatycznie tylko debili to interesuje? Co to w ogóle za logika?

 

Ale też nie o to chodzi, bo was te sporty obchodzą tylko na Igrzyskach raz na 4 lata przez tę chwilkę, tak ogólnie to macie je gdzieś, tak jak gdyby te sporty ktoś wyjął z igrzysk to też nawet byście nie zauważyli. Czyli ogólnie wasza elitarność polega na tym, że interesujecie się tym co organizatorzy igrzysk wam wybrali i dosłownie nie macie żadnej własnej opinii poza tym kompletnie.

 

 

"Osiągnięcie" jest tak śmiesznym pomysłem, że nie wierzę, że dorośli ludzie to piszą. Wiele osób jest w CZYMŚ najlepszych na świecie. Ja też, jakby odpowiednio zawęzić, jestem w CZYMŚ najlepszy na świecie, bo po prostu nikt inny akurat tego nie robi. No i co z tego? Jest to "większe osiągnięcie" niż Cristiano Ronaldo, który jest tylko drugi na świecie w jakiejś sztucznie odgrodzonej kategorii? Ja pierdolę ale trzeba być pospólskim żeby tego nie rozumieć.

 

 

 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

To nie jest kwestia opinii tylko ogólnie logiki która by tu miała być. Poza tą setką sportów olimpijskich jest jeszcze miliard sportów nieolimpijskich i co, płaczecie że ktoś w nich jest najlepszy na świecie i nawet medalu na IO nie dostanie za takie OSIĄGNIĘCIE? Żeby to miało sens to powinniście płakać nad tym cały czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...