Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ogqozo napisał(a):

 

 

 A jak ktoś nie jest pierwszy na świecie w danej dziedzinie to automatycznie tylko debili to interesuje? Co to w ogóle za logika?

 

W sumie to bardzo logiczna logika. Jest cos takiego jak poziom sportowy. Sam osobiscie lubie ogladac mistrzostwa, lige mistrzow w pilke nozna bo po prostu jest to interesujace za to ogladanie ekstraklasy jest idiotyczne z punktu widzenia kogos innego niz kibica tych druzyn. 

 

8 minut temu, ogqozo napisał(a):

 

 

 

Ale też nie o to chodzi, bo was te sporty obchodzą tylko na Igrzyskach raz na 4 lata przez tę chwilkę, tak ogólnie to macie je gdzieś, tak jak gdyby te sporty ktoś wyjął z igrzysk to też nawet byście nie zauważyli. Czyli ogólnie wasza elitarność polega na tym, że interesujecie się tym co organizatorzy igrzysk wam wybrali i dosłownie nie macie żadnej własnej opinii poza tym kompletnie.

 

 

 

Ty mowisz w tym momencie o lekkoatletyce? 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jak już powiedziałem, w Polsce nie ma zainteresowania UPRAWIANIEM sportu. Ostatnio często bywałem nad jeziorami, to tyle spaslakow i grubych bab, że się przerazilem. Co gorsza, grube są też dzieci. 

 

Na siłowniach, na których chodzę czasem poćwiczyć, więcej jest osób koło 40stki i starszych, niż młodzieży. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kanabis napisał(a):

W sumie to bardzo logiczna logika. Jest cos takiego jak poziom sportowy. Sam osobiscie lubie ogladac mistrzostwa, lige mistrzow w pilke nozna bo po prostu jest to interesujace za to ogladanie ekstraklasy jest idiotyczne z punktu widzenia kogos innego niz kibica tych druzyn. 

 

Jest masa klubów piłkarskich na świecie które grają lepiej w piłkę niż reprezentacje narodowe.

 

Nie wiem na czym to jest oparte, że jak ktoś ogląda polską reprezentację w piłce, albo polską reprezentację w jakimś kucaniu na czas bo tak ktoś powiedział że to IO to ważne, to jest geniuszem wysublimowanym, a jak ktoś ogląda klub ze swojego miasta czy ogólnie czuje jakikolwiek inny związek ze sportem niż "to jest moje państwo" to debil pospólski lol.

 

 

Osobiście mam to tak szczerze mówiąc gdzieś czy ktoś tam na kajaku z mojego państwa jest pierwszy na świecie wśród ludzi akurat tak na tych kajakach machających danego dnia, czy ósmy na świecie, serio mógłbym udawać, ale bądźmy poważni, jakby do mnie przyszli pytając o datek to bym po prostu nie zapłacił, bo mi na tym nie zależy. No, mógłbym jednocześnie nie zapłacić z własnej woli, ale płakać w internecie, że ktoś inny powinien te pieniądze dla nich wyczarować bo każdy ma być najlepszy na świecie we wszystkim, ale to by była raczej hipokryzja jeśli z własnej woli ja im nie daję nic cnie lol.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, maciucha napisał(a):

Nie no insane nie wujkuj, że twoje doświadczenia znad jeziora są wyznacznikiem stanu sportu w Polsce xd. U mnie na siłce jest dużo nastolatków i co teras.

 

Bardziej zastanowiłbym się nad nieustannym łączeniem sportu z alkoholem dzięki sponsorom, to jest dopiero abstrakcja :shieeet:

Ciezko o zainteresowanie sportem skoro nie ma gdzie go uprawiac ani nie ma kto do niego zachecic. 

2 minuty temu, ogqozo napisał(a):

 

 

Nie wiem na czym to jest oparte, że jak ktoś ogląda polską reprezentację w piłce, albo polską reprezentację w jakimś kucaniu na czas bo tak ktoś powiedział że to IO to ważne, to jest geniuszem wysublimowanym, a jak ktoś ogląda klub ze swojego miasta czy ogólnie czuje jakikolwiek inny związek ze sportem niż "to jest moje państwo" to debil pospólski lol.

 

 

Ja tego nie napisalem ani tak nie uwazam. Zwrocilem tylko uwage ze pilka nozna bedac obiektywnym nie na kazdym poziomie jest ciekawa tak jak zasugerowales. Znaczy dla neutralnego widza, jesli ktos jest zwiazany z miastem i łaczy go z klubem sentyment to ok. Ja np raz bylem na meczu trzeciej ligi i nie dalem rady tego ogladac. Ale co kto lubi. 

 

Troche nadinterpretujesz moim zdaniem. Wrzucasz tez wszystkie dyscypliny igrzysk do jednego wora. Wiadomo ze medal olimpijski w tancu wegorza czy curlingu jest zabawny ale to juz pretensje do mkol ze chce byc taki cool dodajac coraz wiecej dyscyplin. Sam np uwazam ze medal Kaczmarek na 400m mimo ze brazowy jest jakies milion razy w skali sportowej wazniejszy niz zloto Miroslaw. No ale juz takie sa igrzyska. Poza tym my tu mamy pretensje raczej o finansowanie powaznego sportu a nie igrzyskowych pierdół. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, suteq said:

Ależ oni mają kałduny. :obama:


no mają ale sam format że jak zmieniasz wagę ciężaru to masz dodatkowe minuty na odpoczynek i oczywiście większy cięzar. Jeden jest lepszy w snatchu a drugi w clean&jerk oczywiście liczy się suma obu  i Ci goście jak i dziewczyny masksują swoje życiówki

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, maciucha napisał(a):

Nie no insane nie wujkuj, że twoje doświadczenia znad jeziora są wyznacznikiem stanu sportu w Polsce xd. U mnie na siłce jest dużo nastolatków i co teras.

 

Bardziej zastanowiłbym się nad nieustannym łączeniem sportu z alkoholem dzięki sponsorom, to jest dopiero abstrakcja :shieeet:

 

 

No w tym kraju w bloku reklamowym w tv są zazwyczaj 4 reklamy jakiegoś piwska i 2 operatorów sieci komórkowych. Na tym niewątpliwie rodacy się znają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...