Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu


Rekomendowane odpowiedzi

W LA może być problem z boksem, niezłe jaja. 
 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-08-11/beda-zmiany-na-igrzyskach-maja-wycofac-niektore-dyscypliny/
 

Cytat

Wątpliwości pojawiły się także wokół boksu. Problem stanowi podejrzewane o korupcję Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu, które nie było odpowiedzialne za organizację turnieju w Paryżu. Jeśli do kolejnych igrzysk nie znajdzie się nikt, kto mógłby zorganizować tę konkurencję, zawody bokserkie po prostu się nie odbędą.

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-08-11/beda-zmiany-na-igrzyskach-maja-wycofac-niektore-dyscypliny/

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Faka napisał(a):

Szczerze, ja bym za boksem nie tęsknił, tym amatorskim w obecnej formie, szczególnie w wersji kobiecej :). 

Squasha mogliby za to dać i jeszcze coś ze wspinaczki lub więcej konkurencji w piłce nożej, np. Futsal xD. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Szczerze, ja bym za boksem nie tęsknił, tym amatorskim w obecnej formie, szczególnie w wersji kobiecej :). 

Squasha mogliby za to dać i jeszcze coś ze wspinaczki lub więcej konkurencji w piłce nożej, np. Futsal xD. 

 

No futsal czy plażowa piłka to by było coś pięknego, świetnie się to ogląda i na bank 100x bardziej nadaje się na igrzyska niż breakdance, tym bardziej że zwykła piłka na igrzyskach to piąta kategoria.

Odnośnik do komentarza
Teraz, tjery napisał(a):

 

No futsal czy plażowa piłka to by było coś pięknego, świetnie się to ogląda i na bank 100x bardziej nadaje się na igrzyska niż breakdance, tym bardziej że zwykła piłka na igrzyskach to piąta kategoria.

Si, tym bardziej, że wpadł kosz 3x3, aż się prosi o Futsal, albo plażówkę. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

TO była medalowa konkurencja, czy pokazowa? 

Medalowa, normalnie jak w każdej innej dyscyplinie. Były grupy gdzie walczył każdy z każdym, a następnie ćwierćfinały, półfinały no i finał. Do tego dwóch DJ-ów, dwóch MC i sędziowie. Bardzo wysoki poziom tych wybigańców. Wśród kobiet wygrała Japonka, a facetów - Kanadyjczyk. Ciekawostka jest taka, że to jedyna dyscyplina gdzie zawodnicy nie używali imion, tylko ksywek (jak na naszym forumie xD). A, no i jeden z disc jockey'ów to Polak. Fajnie im się to wszystko spięło. Leciały fajne bity, np. Method Men, Missy Elliott czy ATCQ. Mam nadzieję że breaking będzie na następnych Igrzyskach, podobnie jak BMX i deska, yo!

Edytowane przez HenrykIggO
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Co do boksu to juz paryz byl niepewny. Na IBA mkol ma wyjebane, sami nie potrafia sie tym zajac, niby cos tam mialo byc tworzone, nowa federacja bokserska World Boxing ale narazie zrzesza 35 zawodniczek xd

 

Moim zdaniem to juz nie ma zwiazku ze sportem, typowe rozpierdalanie dyscypliny przez polityke. Ta grozba troche brzmi jak "Jak wy zawodnicy nie wypniecie sie na iba to my wam nie zrobimy igrzysk"

 

Zreszta wbc wypowiedzialo sie na ten temat ze tutaj chodzi tylko o spor iba z mkol. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, HenrykIggO napisał(a):

Mam nadzieję że breaking będzie na następnych Igrzyskach, podobnie jak BMX i deska, yo!

Breakingu nie będzie. To była jedna z tych konkurencji, którą proponuje gospodarz i nie wchodzą na stałe. W USA będą baseball/softball, jakaś odmiana ich futbolu, squash i chyba coś jeszcze.

 

Edit: Sprawdziłem, jeszcze lacrosse i krykiet.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Szeremeta dostanie za srebro 300k + wakacje +  diament + jakieś nowe Suzuki + emerytura po 40stce, chyba da się jakoś żyć?

 

 

Za srebrny medal sportsmenka otrzymała nagrodę finansową w wysokości 200 tys. zł, diament, obraz oraz voucher na wakacje. Po przekroczeniu 40. roku życia będzie otrzymywać emeryturę olimpijską. Z kolei od Polskiego Związku Bokserskiego pięściarka otrzyma 100 tys. zł oraz samochód marki Suzuki.

 

 

---

jak sprzeda wszystko starczy nawet na własne M 50M2 na jakimś małym wypizdowie 

Odnośnik do komentarza

Wszystko świetnie, ale raczej zamiast "diamentu" to powinna mieć dożywotnio opłacone treningi, zgrupowania, dojazdy, jakąś dietę (dietetyka), psychologa itp. Skończy się tak, że Suzuki sprzeda żeby się utrzymać/trenować zanim dobije do 40stki. Teraz sprawdziłem, emerytura olimpijska to 4203,04 zł miesięcznie (żenada).  Inna sprawa, że tak mało medali zdobyliśmy, że pula na nagrody pewnie się zwiększyła (mam nadzieję).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Szeremeta dostanie za srebro 300k + wakacje +  diament + jakieś nowe Suzuki + emerytura po 40stce, chyba da się jakoś żyć?

 

 

Za srebrny medal sportsmenka otrzymała nagrodę finansową w wysokości 200 tys. zł, diament, obraz oraz voucher na wakacje. Po przekroczeniu 40. roku życia będzie otrzymywać emeryturę olimpijską. Z kolei od Polskiego Związku Bokserskiego pięściarka otrzyma 100 tys. zł oraz samochód marki Suzuki.

 

 

---

jak sprzeda wszystko starczy nawet na własne M 50M2 na jakimś małym wypizdowie 

 

no według mnie to całkiem nieźle, ale jak porównamy to z piłkarzami, którzy za nic dostają więcej kasy to trochę słabo 

Odnośnik do komentarza

Kanada i Australia nie wiem co tak słabo 

Teraz, ddreamer napisał(a):

 

no według mnie to całkiem nieźle, ale jak porównamy to z piłkarzami, którzy za nic dostają więcej kasy to trochę słabo 

Według mnie też nieźle, nie przesadzajmy już z tym, że jest jakoś mega chujowo i w ogóle się nie opłaca być sportowcem, w każdej branży jest się ciężko dorobić. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Kanada i Australia nie wiem co tak słabo 

Według mnie też nieźle, nie przesadzajmy już z tym, że jest jakoś mega chujowo i w ogóle się nie opłaca być sportowcem, w każdej branży jest się ciężko dorobić. 

 

też inna sprawa, że dyrektorzy w związkach sportowych dużo kradną i sportowcy sami muszą pokrywać część kosztów no ale to zupełnie inny temat 

Odnośnik do komentarza

Futsal lub piłka plażowa to musss. 

 

Nawet kuvva Dart mógłby być zamiast tych niektórych zyebanych konkurencji które są obecnie w programie Igrzysk. 

 

Strongmeni mi się marzą ale oni już podobno dawno byli na tapecie jako kandydat ale kontrole dopingowe są nie do przeskoczenia

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Daffy said:

Futsal lub piłka plażowa to musss. 

 

Nawet kuvva Dart mógłby być zamiast tych niektórych zyebanych konkurencji które są obecnie w programie Igrzysk. 

 

Strongmeni mi się marzą ale oni już podobno dawno byli na tapecie jako kandydat ale kontrole dopingowe są nie do przeskoczenia

Przeciez tam kazdy jest napakowany jakims trenbolonem az sie w ciemnosci swieci xD tak samo jak nasz Mariuszek napierdalal przy czym on mial jeszcze zajebiste geny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...