Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu


Rekomendowane odpowiedzi

57 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Kanada i Australia nie wiem co tak słabo 

Według mnie też nieźle, nie przesadzajmy już z tym, że jest jakoś mega chujowo i w ogóle się nie opłaca być sportowcem, w każdej branży jest się ciężko dorobić. 

No tylko musisz mieć medal na te wszystkie atrakcje, za to jak trenujesz tak samo jak medaliści, ale akurat skończysz 4, to lipa i nic z tego nie masz. Spore ryzyko, przecież każdy olimpijczyk trenuje sport profesjonalnie, podczas gdy większość z nich wraca bez medalu i przeciętni widzowie o nich zapominają 5 minut po wyłączeniu transmisji. 

Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzajcie z Szeremetą, biedować nie będzie. 300k + auto + diament w wieku 20 lat to świetny start. Nawet jak jej już nie pójdzie w boksie to może jeszcze pokierować swoim życiem w inny sposób, a ostatecznie może zostać influencerką albo bić się w Fame MMA gdzie dostanie tyle za jedną walkę.

23 minutes ago, maciucha said:

Karaś bardziej na turboolimpiadę.

Swoją mogliby zrobić coś takiego. Paraolimpiada, olimpiada i turboolimpiada dla sokowników :leo:

 

Będą takie zawody - Enhanced Games.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Szeremeta dostanie za srebro 300k + wakacje +  diament + jakieś nowe Suzuki + emerytura po 40stce, chyba da się jakoś żyć?

 

 

Za srebrny medal sportsmenka otrzymała nagrodę finansową w wysokości 200 tys. zł, diament, obraz oraz voucher na wakacje. Po przekroczeniu 40. roku życia będzie otrzymywać emeryturę olimpijską. Z kolei od Polskiego Związku Bokserskiego pięściarka otrzyma 100 tys. zł oraz samochód marki Suzuki.

Biorac pod uwage jak malo medali zdobywamy pewnie z olimpiady na olimpiade nagrody beda coraz lepsze :yao:

 

Czas zaczac trenowac breaka. 

Czy w los angeles bedzie rowniez Quidditch? 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj całą ceremonię zakończenia Igrzysk. Wszystko wyglądało pięknie, estetycznie, plastycznie do momentu… zaprezentowania kolejnego organizatora - LA28. Ale od początku. Francuzi oczywiście postawili na sztukę i elegancję począwszy od Leona Marchanda, który ubrany w pięknie skrojony garnitur (pewnie warty tyle ile moje auto xD) zgasił ogień olimpijski pod tym złotym balonem. Następnie udał się na Stade de France gdzie odbyła się właściwa ceremonia. A tam filharmonia, tenorzy, balet, akrobaci, zespoły muzyczne Phoenix, Air i Kavinsky (tak, ten od Nightcall). No i od wydarzenia do wydarzenia przyszła pora przekazać flagę olimpijską następnemu organizatorowi. Odebrała ją Burmistrz LA z Simone Biles i się kurwa zaczął amerykański patos xD. Podczas hymnu USA Tom Cruise zjechał z dachu, zabrał flagę na motorze po czym wjechał do samolotu i wyskoczył z flagą nad Los Angeles. Przerobił znak Hollywood i pojechał na Venice Beach, a tam RHCP, Billie Eilish i Snoop Dogg z Dre. Przez całą ceremonię zamknięcia w Paryżu nie zobaczyłem ani jednej roznegliżowanej kobiety. W LA od razu na wejściu dupa twerkuje. To są te detale. Stany Zjednoczone to jest jednak inny świat xD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, HenrykIggO napisał(a):

Obejrzałem wczoraj całą ceremonię zakończenia Igrzysk. Wszystko wyglądało pięknie, estetycznie, plastycznie do momentu… zaprezentowania kolejnego organizatora - LA28. Ale od początku. Francuzi oczywiście postawili na sztukę i elegancję począwszy od Leona Marchanda, który ubrany w pięknie skrojony garnitur (pewnie warty tyle ile moje auto xD) zgasił ogień olimpijski pod tym złotym balonem. Następnie udał się na Stade de France gdzie odbyła się właściwa ceremonia. A tam filharmonia, tenorzy, balet, akrobaci, zespoły muzyczne Phoenix, Air i Kavinsky (tak, ten od Nightcall). No i od wydarzenia do wydarzenia przyszła pora przekazać flagę olimpijską następnemu organizatorowi. Odebrała ją Burmistrz LA z Simone Biles i się kurwa zaczął amerykański patos xD. Podczas hymnu USA Tom Cruise zjechał z dachu, zabrał flagę na motorze po czym wjechał do samolotu i wyskoczył z flagą nad Los Angeles. Przerobił znak Hollywood i pojechał na Venice Beach, a tam RHCP, Billie Eilish i Snoop Dogg z Dre. Przez całą ceremonię zamknięcia w Paryżu nie zobaczyłem ani jednej roznegliżowanej kobiety. W LA od razu na wejściu dupa twerkuje. To są te detale. Stany Zjednoczone to jest jednak inny świat xD

Ta druga polowa posta brzmi jak trailer gta 6

Odnośnik do komentarza

Ciekawa tabela. 

N2Y4MjQ4YVM4VjtZfk9sRnsObwM4FmIQLBZ3SH4CfAYhGysDPVE8VylbYw0jQT5TLkRjGj0bL0IwGztbflAnQSlYLBN-USNQPFBiDzQAeFQ_DX9HYw0oBnQAL11gGXZRP1VgWWdQegU_DH9eaVV3ECQ.jpeg.99185b4ebab4ad9c1fc15d4aedfe8ada.jpeg

 

Ciezko sie odniesc bo nie ma porownania z innymi duzymi krajami ale widac ze w niektorych zwiazkach kasa jest napewno wystarczajaca ale rozkradana. 

Nie wiem komu kto dobrze zrobil paletką ale niemal taka sama kasa na badminton i boks to :kekw:

 

Niespodzianka chyba jest niezla kasa na kajaki ale mimo ze slyszymy o nich co 4 lata to medale chyba zawsze przywożą. Plywacy tez duzo dostaja. Zartem jest kolarstwo gdzie chyba kazdy wie jak drogi sprzetowo to sport. 

 

Milion na break dance :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...