Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu


Rekomendowane odpowiedzi

Syn Lennona w 2022 śpiewał Imagine dla Ukrainy, co za chory pojeb że zaśpiewał im manifest komunistyczny a ci myśleli że to piosenka o pokoju :pawel:

 

Czytam, że wczoraj Polacy zesrali się o wszystko. Imagine, o Marię Antoninę bez głowy w akompaniamencie szatańskiej Gojiry, klasycznie o chłopów w kieckach i babach z brodą. Mam wrażenie, że jedyna słuszna ceremonia byłaby jakby ksiądz pokropił a zaśpiewała Maryla.

  • Haha 2
  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał(a):

No tak tak tylko polacy się zesrali :pawel:  jak dla kogoś takie gówno powinno być pokazywane na otwarciu olimpiady to pozdro ZJEBY :)

To tylko folksdojcz czopek, trochę genów niemiaszka, ale kompleks Polaka dalej potężny jak husaria  :kekw:  Ostrożnie Pupcio z tą krytyką, ja idę jakies tańczące 8 latki pooglądać na YT bo mi schabek smaka narobił. A już myślałem że terapia u proboszcza poskutkowała :(

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tjery napisał(a):

Widzę ładnie was sobie PIS i PO wyhodowały

 

Dziś dobre meczyki w kosza jeszcze, szczególnie Kanada-Grecja

To już w ostatnim czasie nie jest forum konsolowe, pecetowe, growe, tylko polityczne, każda aferka to triggery z obu obozów, lekka przeginka Panowie:/.

 

 

Wracając do sportu...

 

Siatkarze leciutko 1wszy meczyk, dobrze to wyglądało. 

Igę podglądałem trochę, widać znowu mega nerw, zależy jej mocno, zobaczymy czy pyknie, w tenisie złoto olimpijskie to jednak spory prestiż. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Ja dziś od 10 rano oglądam wszystko. Dobrze, że jest MAX bo tam można skakać między chyba wszystkim. Przynajmniej Argentyne pooglądałem z Irakiem w piłeczkę a w publicznej wtedy jakieś inne rzeczy. Jak sie ciesze, że ta Olimpiada jest w naszych godzinach bo czuje, że w tygodniu w tle w robocie będzie TV cały dzien nakurwiał. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Z Djoko będą grzmoty w drugiej rundzie singla, jak się nie zesra z fuksem, no i żeby czasem się nie wystraszył i nie dał walkowera nawet po zwycięstwie. Wielka trójka nigdy na siebie nie trafiła na igrzyskach olimpijskich, a djoko będzie zawzięty, bo to jedyna dziura w jego CV. Każdy z nich ma jakąś, Nadal nigdy nie zgarnął tych finałów na koniec roku(8 najlepszych), Federer nie ma złota w singlu olimpijskiego( ma za to w deblu), a Djoko póki co, tylko brąz w singlu z Pekinu.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że u Nas taka lipa wyszła z tym tenisem, jeden Hurkacz i 3 starty wyleciały, w tym 2 realne medalowe:/. 

 

Cała nadzieja w Świątek. 

26 minut temu, Butt napisał(a):

Za to Andy Murray ładnie rozkurwiał w IO tych lamusów.

Fakt, finał Murray - Federer w 2012 to była niezła dominacja tego pierwszego na ulubionej trawce. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, SlimShady napisał(a):

Z Djoko będą grzmoty w drugiej rundzie singla, jak się nie zesra z fuksem, no i żeby czasem się nie wystraszył i nie dał walkowera nawet po zwycięstwie. Wielka trójka nigdy na siebie nie trafiła na igrzyskach olimpijskich, a djoko będzie zawzięty, bo to jedyna dziura w jego CV. Każdy z nich ma jakąś, Nadal nigdy nie zgarnął tych finałów na koniec roku(8 najlepszych), Federer nie ma złota w singlu olimpijskiego( ma za to w deblu), a Djoko póki co, tylko brąz w singlu z Pekinu.

 

Kocham Rafe ale szanse na zloto w singlu, mimo nawierzchni, oceniam na mocne 0%. Zbyt romantyczna historia zeby sie wydarzyla. Przy tym jak jest juz wyniszczony to jak sie nie posypie po drodze i zgarnie medal pocieszenia w parze Alcarazem to bedzie spoko

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schabek napisał(a):

 

Kocham Rafe ale szanse na zloto w singlu, mimo nawierzchni, oceniam na mocne 0%. Zbyt romantyczna historia zeby sie wydarzyla. Przy tym jak jest juz wyniszczony to jak sie nie posypie po drodze i zgarnie medal pocieszenia w parze Alcarazem to bedzie spoko

Na razie jest męczarnia w 1 rundzie 7:6 w 1wszym secie, w 2gim 0:1. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy ten stulatek na wózku marznący w ulewnym deszczu doczeka końca igrzysk. Skoro już tam był, to mogli dać jemu zapalić. Barcelony by nie przebili, ale byłby to jeden z bardziej emocjonalnych momentów zapalenia. Ale nieeeee, niech randomowa para murzynów odpala. W kraju taki jak Francja czarnoskórzy bardzo potrzebują dopieszczenia, bo na co dzień są strasznie prześladowani.

Odnośnik do komentarza

FB_IMG_1722122387741.jpg.3bb271c02a7435150289a938b7307746.jpg

 

Paskowy u tych poyebów tym razem konkretnie pocisnął. Otwarcie tych igrzysk jeszcze długo będzie trigerrowało tych z lewa i prawa. I centrystów również.

Ja mam rozkminę gdzie oglądać jutro. Dziś próbowałem ITV4 i BBC i nie było nic, jedynie słuchowisko. Ma ktoś jakieś solidne źródło do live? NBC może?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...