Skocz do zawartości

Nobody Wants to Die


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pograłem 2h i póki co jest git. Do tego stopnia, że chciałbym by gierka starczyła na dobre 10-15h (choć wiem, że kończy się po 4-5). Graficzka top (na PC), tak samo audio oraz sama historia. Ogólnie bardzo spoko i nie mogę się doczekać kolejnej sesji. Ale tak jak mówię - gram powoli, obwąchuję wszystkie zakamarki i chłonę ten klimacik. Chciałem wesprzeć twórców więc poszedł zakup, a po tych 2h wiem, że były to bardzo dobrze ulokowane pieniądze. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie miałem w ogóle tego tytułu na radarze. Mignął mnie gdzieś gameplay na YT, zachęcony opiniami kupiłem grę i co mogę więcej dodać. Pograłem koło 2h, jest rewelacyjnie. Klimat jest świetny, grafika cieszy oko, gram na Ps5 w trybie wydajności. Połączenie noir z cyberpunkiem robi niesamowite wrażenie. Jak na razie jestem zachwycony, gram niespiesznie, staram się wszystko zbadać. Polecam, zwłaszcza że na psn jest za stówkę z groszem.

  • Plusik 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał(a):

A wygląda jakby był, czym się wyróżnia?

Jest trochę dialogów, śledzctwa, gadżety jak w Batmanie itp., więc nie tylko czyste chodzenie i szukanie wyjścia. 

 

Nie ma oczywiście żadnej walki.

 

Taki The Observer + trochę nawet ma z LA Noire. 

 

Warto dodać, że studio z Wrocławia <3. Pozdrawiam chłopaków, kozak robota. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

No i warto też powiedzieć trochę o oprawie. To niesamowite, że teraz tak wyglądające tytuły na UE5 może zrobić kilka utalentowanych osób. Oczywiście skala nieporówywalna, ale wyglada to w zasadzie lepiej niż Cyberpunk 2077 pod względem detali. Do tego przynajmniej na PC chodzi świetnie. Zresztą nie jestem jedyny, który twierdzi, że to najlepiej wyglądająca obecnie (Polska), a może i w ogóle gra. Inny styl, ale spokojnie może rywalizować pod tym względem z Hellblade 2, czy Alan Wake 2. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Cóż mogę powiedzieć. Dialogi, zagadki, sama fabuła, sposób jej podania. Jestem godzine po finale, a dalej myślę o świecie wykreowanym przez twórców. Na ps5 grało mi się bardzo dobrze, kilka pomniejszych bugów, nic co wpływałoby na rozgrywkę. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki, gorąco polecam. 190d51621b433-screenshotUrl.thumb.jpg.8875750c65ad3726c3071ae22152e4ab.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Jest trochę dialogów, śledzctwa, gadżety jak w Batmanie itp., więc nie tylko czyste chodzenie i szukanie wyjścia. 

 

Nie ma oczywiście żadnej walki.

 

Taki The Observer + trochę nawet ma z LA Noire. 

 

Warto dodać, że studio z Wrocławia <3. Pozdrawiam chłopaków, kozak robota. 

Też mi się rzuciło skojarzenie z Observerem od Blooberów, ale tam nie istniała mimika postać, widać było budżetowość, tutaj wydaje się być zgoła inaczej.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, orion50 napisał(a):

Skończyłem. Cóż mogę powiedzieć. Dialogi, zagadki, sama fabuła, sposób jej podania. Jestem godzine po finale, a dalej myślę o świecie wykreowanym przez twórców. Na ps5 grało mi się bardzo dobrze, kilka pomniejszych bugów, nic co wpływałoby na rozgrywkę. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki, gorąco polecam. 190d51621b433-screenshotUrl.thumb.jpg.8875750c65ad3726c3071ae22152e4ab.jpg

Ile Ci zeszło na gerke?

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, orion50 napisał(a):

Koło 5 godzin, może troszkę mniej 

Ja 4h i jeszcze nie skończyłem, pewnie dzisiaj. Każde śledztwo traktuje jako osobny odcinek serialu :)

 

Art direction w tej grze to coś, o czym warto opowiedzieć. Polak potrafi w Cyberpunki :).

 

image.thumb.jpeg.d38bba6f9d2be7e18c645ba44c6358d2.jpeg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ukończone wczoraj, w sumie zajęło mi 5:57 h, bardzo ciekawa historia podana w świetnym cyber-noir stylu.

 

Jedna z moich ulubionych liniowych mniejszych gier tego typu, w zasadzie bardziej przygodówka, niż walkim sim, bo chodzenia było mało, więcej rozkminy, śledztwa, używania gadżetów, wyciągania wniosków, ale jednak prawie wszystko na szynach, z wyjątkiem dobrze przemyślanych wyborów z wpływem na opcje dialogowe i zakończenie, za to naprawdę ogromny plus.

 

Na minus na pewno właśnie trochę za mało zwiedzania, ale tego typu była to gra, malutkie lokacje, które badamy, może prócz końcówki, gdzie było więcej też akcji i latania pomiędzy lokacjami w żywnym tempie. 

 

Taka odwrotność Hellblade 2, gdzie tylko przepychaliśmy się przez nowe korytarze i byliśmy karmieni kiepską walką, obie znajdą swoich fanów, dla mnie Nobody Wants to Die lepsze i do tego graficznie też nie odstaje od hypowanej produkcji Microsoftu, po raz kolejny widać, że UE5 daje radę nawet w niskim budżecie. 

 

Polecam obadać. 8/10.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2024 o 18:13, suteq napisał(a):

Fajnie że napisał o grze ale za to powinien odpowiadać wydawca który nie zrobił kurwa nic w celu promocji tej gry. Plaion zasrany, zajebany

 

Skąd wiesz, że nie zrobił, może zapłacił Samowi Lejkowi za wpis?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...