Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Perez napisał(a):

@Bzduras właśnie ogarniam zamówienia ze sklepu i Twoje leci - jaki ładny koment w uwagach <3 No, może ta pierwsza część :D. 

Starałem się <3 Wskoczyło mi dzisiaj z rana do apki Inpostu, także grzecznie czekam.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pix napisał(a):

Też już w apce mam w przygotowaniu. Dziękuję Prezesie :hi: 

@Perez czy sprawa snesa została już wyjaśniona? W sensie czy jednak zalicza poślizg na marzec 25? 

 

Tak, przesunięcie będzie, na grudzień działamy z innym tematem. Natomiast Roger, bo on ma SNES-a ogarniać, zastanawia się, czy może nie lepiej Nintendo 64, jeśli już coś od Ninny? Jakbyście mieli wybierać to w którą stronę - SNES czy N64? 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, triboy napisał(a):

@Perez, jak mojego Arcade jeszcze nie wysłałeś (w apce jest napisane "w przygotowaniu"), to poczekaj do połowy tygodnia. Zobaczymy co z tym #234, który zaginął/opóźnił się. 

 

O, dobrze, że mówisz - jeszcze udało się znaleźć przesyłkę :). Przez weekend będą wpadały powiadomienia, ale sam odbiór to już poniedziałek i wtorek. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja totalnie wolałbym SNES. Do N64 nie czuję praktycznie żadnej nostalgii, bo ominęła mnie ta konsola całkowicie (dopiero po latach grałem w coś tam na emulatorze), a na SNES-ie grałem u kumpli i zagrywałem się w różne romy na dawnym komputerze. No i jest to konsola pełna perełek jak Chrono Trigger, Final Fantasy IV-VI itd.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw postawiłbym jednak na snesa. Mimo wszystko wydaje mi się, że ma więcej kultowych gier, nawet jeśli był mniej popularny w Polsce niż N64. 

A tak w ogóle, to jestem trochę zaskoczony, że w ogóle rozważacie jeszcze możliwość zmiany specjala. Myślałem, że numer tworzył się od jakiegoś czasu i może powstały już nawet pierwsze teksty, ale wygląda na to, że nic się w temacie jeszcze nie działo. Trochę szkoda, pasował mi bardzo ten Snes Extreme na świąteczny okres. 

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...