Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

N64 to bedzie mialo z 50 stron. Nie kojarze wiecej niz 10 gier ktore robily na tej konsoli. A moze nawet i tyle nie.

 

Ogolnie moj nostalgiometr pokazuje wiekszy poziom przy snesie. Gierki z N64 oczywiscie sie znalo glownie z papieru, no i przede wszystkim z niebotycznych jak na tamte czasy cen.

 

I tak zrobicie oba wydania.

Odnośnik do komentarza

Nie no sam nie jestem miłośnikiem N64 i gier bez tekstur, brakiem fajnych gierek 2D jednak ta konsola miała kilka fajnych gier nie tylko od Nintendo. Doom 64, Top Gear Overdrive, Duke Nukem: Zero Hour, Rogue Squadron, Starcraft 64, Wipeout 64, Beetle Adventure Racing, Ridge Racer 64, Sin and Punishment. 

 

Z takich ciekawszych gierek od Nintendo ale nie Mario i Zelda i to co wyżej wymienione to Conker, dwie części Banjo , Diddy Kong Racing, pierwszy Smash, Star Fox, dobry platformer 3D z małpą, Wave Race, Mario Tennis. Spoko konsola ale w oryginalne nie mam cierpliwości do nie trzymania klatek a na emu to braku tekstur. 

Odnośnik do komentarza

Kilka wiecej niz Shen napisal by sie znalazlo, ale przy PSX to byla naprawde slaba biblioteka. Przeczytalem ostatnio encyklopedia N64 Chrisa Sculliona i tam naprawde byla bieda z gierkami. Ponadto co wymienione wyzej to bylo jeszcze kilka fajnych portow (polecam zwlaszcza QII64 - ogralem calkiem niedawno i to musialo w tamtych czasach mocno robic na takiej konsoli jak N64), ale calosciowo to nie ma podjazdu do SNESa.

 

Sam sprawdzilem kilka gierek z N64 na Switchu i dzieki kolekcji Rare Replay (jeszcze retropie/steamdeck itd). Sporo postarzalo sie duzo gorzej niz gierki z szaraka (chociazby Conker czy Banjo dzis duzo ciezej sie gra niz takie Spyro czy Crasha ktore nadal mocno pick up and play). Numer o N64 bym zostawil mocno na koniec. Glosuje na SNESa.

 

Odnośnik do komentarza

Ja poznalem snesa dopiero jak kupilem wersje mini. Jak sie dwoeidzialem ze bym nes mini i poszedl jak swieze buleczki to przy premierze snesa mini od razu sie na niego zaczailem. W wielu sklepach mieli tylko puste pudelka na wystawie ze takie cos jest ale nie dalo sie kupic. Dorwalem w koncu swojego. Ogralem 3/4 gier z niego a prawie polowe skonczylem. Dogralem kilka gier i super sprzet. Chetnie poznalbym wiecej mniej oczywistych tytulow. Pozniej do kolekcji dolaczyla sega megadrive mini ale juz mi te jego gry az tak nie podeszly. Najlepszy to chyba monsterboy czy tam wonderboy jak kto woli. Nie zrobila na mnie takie wrazenia ta konsola jak snes mini i jego tytuly. I ta ilosc jrpgow.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Jontek80 napisał(a):

 I ta ilosc jrpgow.

Oj tak, takich klasyków jak Earthbound, Chrono Trigger, Final Fantasy IV i VI nie moze zabraknac w numerze.

A jeszcze był taki Live a Live który dostał remake na switcha, Star Ocean, Breath of fire, Lufia 2, Ogre Battle, Tactics Ogre, Dragon Quest, Secret of mana czy super mario rpg:obama: Po szaraku snes to moja ulubiona konsola od jrpg.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Perez napisał(a):

 

Tak, przesunięcie będzie, na grudzień działamy z innym tematem. Natomiast Roger, bo on ma SNES-a ogarniać, zastanawia się, czy może nie lepiej Nintendo 64, jeśli już coś od Ninny? Jakbyście mieli wybierać to w którą stronę - SNES czy N64? 

 

Czekam z utęsknieniem na Nintendo 64 <3

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wysyłka zgodnie z planem - dzisiaj wyjechało ok. 900 przesyłek (DHL, UPS, DPD, One Kurier Allegro i Allegro Delivery + ok. 600 paczkomatów), a jutro pozostałe 600 paczkomatów (InPost prosił, aby to dzielić, bo 1200 na jeden dzień za dużo). Będę miał wreszcie ładnie wyczyszczone Allegro i sklep, bo ja to z tych, co jedno nieodebrane powiadomienie triggeruje, a co dopiero jak się widzi 1300 zamówień "wymaga numeru przesyłki" :D.

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...