Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle jestem ciekawy, czy to wąchanie to tylko przypadłość graczy. Czy na przykład wędkarze otwierają Wiadomości Wędkarskie i też pierwsze co robią to wąchają gazetę? I czy potem idą na forum wędkarskie i zanim przejdą do dyskusji nad nowymi sposobami złapania szczupaka, najpierw oceniają zapach papieru? Zgaduję, że pewnie nie.

Odnośnik do komentarza

Przeczytane, a może bardziej przejrzane, bo sporo z tych tytułów na oczy nie widziałem więc i zainteresowanie moje niewielkie. Wszystko w co grałem na automatach jest obecne w numerze (poza tragicznym Street Fighter The Movie, który za czasów guwniaka był katowany w salonie w Łebie, no ale to był faktyczny kasztan) więc za kolejną nostalgiczną podróż do czasów dziecięcych leci plusik.

 

Dobre teksty przeplatane recenzjami samych sztosów i nagle pomiędzy nimi ląduje "Część, jestem Emi i lubię gry". Serio? I te foty na automatach, aż się prosi o klasyka "gdzie z tymi butami?!"

 

A kajdanki miał zakładać Lei, nie Lee:rayos:

Edytowane przez mcp
Odnośnik do komentarza

Zamówiłem wraz z zaległą Amigą i zapach wspaniały, covery cudne ale... trochę (w obydwu przypadkach) nie czuć mocy recek. Takie małe, wybiórcze i przerywane publicystyką. Feeling potraktowania ( najważniejszego aspektu pisma o gamingu) recek po macoszemu trochę odczuwalny. Sama treść dla mnie nie tak ważna, bo fakt wydawania dzisiaj na papierze czegokolwiek o tematyce starych sprzętów to spore wydarzenie, wiec jaram się nawet jakby to było pisane po chińsku (nie znam chińskiego). Wcześniej zaopatrzyłem się też w Dreamcast Extreme i numer mnie poskładał - świetna robota w niemal każdym aspekcie - layout mega petarda. Tutaj przez te małe wciskane w każdy zakamarek recki nie czuć piertolnięcia - ot co. Klimacik nadal trzyma ale po prostu nie ryje psychy jak np we wspomnianym Dreamcast Extreme. Jednak za Łapusza hulaj dusza. Mimo wszystko dziękuję za włożoną pracę i uprzejmie liczę na powrót recek na całą stronę w kolejnych numerach retro. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ciwa22 napisał(a):

Zamówiłem wraz z zaległą Amigą i zapach wspaniały, covery cudne ale... trochę (w obydwu przypadkach) nie czuć mocy recek. Takie małe, wybiórcze i przerywane publicystyką. Feeling potraktowania ( najważniejszego aspektu pisma o gamingu) recek po macoszemu trochę odczuwalny. Sama treść dla mnie nie tak ważna, bo fakt wydawania dzisiaj na papierze czegokolwiek o tematyce starych sprzętów to spore wydarzenie, wiec jaram się nawet jakby to było pisane po chińsku (nie znam chińskiego). Wcześniej zaopatrzyłem się też w Dreamcast Extreme i numer mnie poskładał - świetna robota w niemal każdym aspekcie - layout mega petarda. Tutaj przez te małe wciskane w każdy zakamarek recki nie czuć piertolnięcia - ot co. Klimacik nadal trzyma ale po prostu nie ryje psychy jak np we wspomnianym Dreamcast Extreme. Jednak za Łapusza hulaj dusza. Mimo wszystko dziękuję za włożoną pracę i uprzejmie liczę na powrót recek na całą stronę w kolejnych numerach retro. Pozdro.


Hmm, ale w Arcade są same recki na cala strone :) Troche wlasnie na bazie opinii po Amidze, gdzie byly recki ma 1/2 i narzekania, ze sa krotkie.  

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Perez napisał(a):


Hmm, ale w Arcade są same recki na cala strone  Troche wlasnie na bazie opinii po Amidze, gdzie byly recki ma 1/2 i narzekania, ze sa krotkie.  

Racja, przepraszam, w przypadku Arcade nie było obucha na czachę ponieważ (słusznie, nie powiem) koncentracja przede wszystkim na tytułach automatowych bez wałkowania gier, które miały domowe porty.

EDIT: Topka w przypadku beatem upów miast normalnych recek też dyskusyjna. Punisher, Vendetta, Cadilaki to powinny być kolosy nawet na 2 strony!

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...