Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, łom napisał(a):

A to numer o PS1 na 30lecie nie został potwierdzony?


Nie :)  To dluga historia - najpierw byl SNES, potem z racji na inne tematy pojawil sie pomysl wlasnie PSone, ale jak zaczelismy redakcyjnie rozmawiac to wyszlo, na co sami zwracaliscie uwage, ze moze jednak cos nowszego dac… Niebawem damy znac, juz niech wszystko sie przyklepie, bo i tak juz namieszalem z tym SNES-em, ktory mial byc, a bedzie pozniej. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Shen napisał(a):

Dużo osób chwali papier, gdyby tylko tak się dało taki mieć w miesięczniku :CoolStoryBro:


No niedobra drukarnia! Jak malo drukowac to dadza dobra cene, a jak duzo to juz kombinuja! Natomiast temat caly czas jest grany, tu mamy zobowiazania przy miesieczniku na kwartal, a ja juz nauczony to na biezaco podpytuje jak sytuacja cenowa. 
 

Natomiast tu trzeba rozroznic temat papieru i zapachu farby, bo niektorzy widze, ze to lacza, a to jednak rozne tematy - teoretycznie mozna probowac ogarnac stary papier, ale drukowac na roli i tu juz efektu takiego nie ma z zapachem, bo to inny druk i tez nie ma co ukrywac - tanszy przy nakladach plus 10k (dlatego specjalom „nie grozi” zmiana papieru i formy druku, no chyba ze ktoregos numeru pojdzie 10k ;)). 

Odnośnik do komentarza

Eh, no nie powiem, że jestem zachwycony, bo jednak mieliśmy już ps2 extreme i "zerowy", który był o ps1. Znaczy może zadziałało tu myślenie, że w Polsce konsola = plejstejszyn, więc sprzedaż będzie lepsza. Rozumiem Pereza, bo to jednak przede wszystkim biznes, ale xboxa jeszcze nie ruszaliśmy, a x360 był baaardzo w Polsce popularny i wielu wspomina tę konsolę z sentymentem. 

Odnośnik do komentarza

To tez nic pewnego. Na jakims chyba strimie mowil o Arcade ze juz go tam nie chcieli i wspomnail ze bedzie ps3.

Jak dla mnie to zaden szal. Wolalbym xboxa 360 jak juz. Wtedy mialem pleja ogralem wszystko i wywiozlem do brata. Potem kupilem drugiego ogralem reszte i tyle. Teraz nadrabiam po kolei gry z xboxa jakie mnie wtedy ominely. Wiec chetnie bym poczytal co jeszcze stracilem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...