Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Słupek napisał(a):

i gdzie te aukcje na allegro? miały ruszyć w godzine

 

Jak zawsze https://allegro.pl/uzytkownik/N3Media - 5 aukcji już śmiga, jeszcze Cadillacs and Dinosaurs i limitka - biedny support Allegro próbuje pomóc, bo albo ja tak nie ogarniam (bywa), albo jednak mają coś tu nie do końca dopracowane z tym ich katalogiem. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, pani na pewno jest piękna, tylko tu ją tak ustawiono, że wygląda jakby serio miała wąsa. Do tego ta krzywa grzywka... 

Ale za to zmiana w Pac-Manie dla mnie na plus i kto wie, czy właśnie nie ta okładka wysforowała się na czoło peletonu :) 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mitra napisał(a):

A, no i czy będzie coś w magazynie o bohaterce okładki limitowanej? Bo jak nie to tak z dupy trochę napisać, że na limitce jest Emilia, której nikt nie zna. Chyba, że to będzie ta rozmowa z bossem ;)

 

Będzie opis, będzie jeszcze kilka zdjęć, natomiast tak myślę, że może wrzucimy wcześniej, skoro tyle pytań o Emilię :). 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy live sklep + Allegro

 

Out Run - 13

limitowana wersja (400 egz.) - 10

Metal Slug - 6

Cadillacs and Dinosaurs - 5
Mortal Kombat - 4
Pac-Man - 4
Street Fighter II - 0

Jakąś kombinacją alpejską dodałem pozostałe 2 okładki do... Amigi jako produkt z katalogu - dwie rozmowy na czacie i "no nie da się"...

Jak zawsze serdeczne dzięki za zamówienia, wreszcie wpadnie trochę kasy to by jakieś wakacje czy coś ;) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, czapa napisał(a):

No ale co ta pani z limitki ma wspólnego z arcade ? Bo trochę nie ogarniam sensu tej okładki. Weźcie to zmieńcie póki można 


Buduje automaty w domowym zaciszu! ;) Kurczę, ale tak naprawdę to co ma mieć wspólnego (poza tym, że interesuje się grami i sama też gra)? Rozumiem, jakbyśmy dali zdjęcie samej dziewczyny bez żadnego kontekstu, ale to jest sesja z Warszawskiego Muzeum Arcade, są automaty, tematycznie pokazanie tego, co znajdzie się w tym wydaniu, tylko w nieco innym klimacie niż np. kolaż sprzętów z Amigi. Natomiast jasne, komentarze czytamy, zobaczymy jak będzie ze sprzedażą, chociaż przyznam Wam, że jak okładki pokazywałem znajomym to tam raczej limitka była najczęściej w TOP3, bardziej postrzegana jako coś innego, ciekawego, a nie że dajemy kolejną grę. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Perez napisał(a):

Pierwszy live sklep + Allegro

 

Out Run - 13

limitowana wersja (400 egz.) - 10

Metal Slug - 6

Cadillacs and Dinosaurs - 5
Mortal Kombat - 4
Pac-Man - 4
Street Fighter II - 0

Jakąś kombinacją alpejską dodałem pozostałe 2 okładki do... Amigi jako produkt z katalogu - dwie rozmowy na czacie i "no nie da się"...

Jak zawsze serdeczne dzięki za zamówienia, wreszcie wpadnie trochę kasy to by jakieś wakacje czy coś ;) 

 

Czekam aż Arcade limitowany zostanie wyprzedany i pojawią się scaleprzy. Tacy jak np. tutaj:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/amiga-extreme-limitowana-edycja-1-z-400-wydanie-specjalne-psx-extreme-4sz

 

Janusze z allegro, nie zmieniajcie się nigdy XD

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Veselar napisał(a):

 

Czekam aż Arcade limitowany zostanie wyprzedany i pojawią się scaleprzy. Tacy jak np. tutaj:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/amiga-extreme-limitowana-edycja-1-z-400-wydanie-specjalne-psx-extreme-4sz

 

Janusze z allegro, nie zmieniajcie się nigdy XD

 

A to nawet redakcyjnie rozmawialiśmy o tym, ale to chyba wbrew pozorom ktoś próbuje, ale niewiele z tego wychodzi. Bodaj przy Dreamcaście to i po 4 stówki te limitki latały, ale czy ktoś to kupił za taką cenę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...