Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh a liczyłem na SNESa. Cóż, wezmę dla zasady, bo lubię mieć te wydania, a i forma zazwyczaj jest na tyle interesująca, że nawet tematyka nie do końca w moich klimatach może zainteresować, ale w sumie dziwię się, że akurat na arcade padło na tym etapie.

 

O limitce powiem tyle, że abstrahując od dyskusyjnej jakości zdjęcia czy urody dziewczyny (i nie ma się co tu na nią litować, pozując do okładkowego foto trzeba liczyć się z różnymi komentarzami), to po prostu nie kupuję tego pomysłu na wrzucanie lasek do limitek. Ale ok, wybór jest szeroki, nikt nikomu nic nie wpycha na siłę.

Odnośnik do komentarza

Okladka SF2 teraz o niebo lepiej pasuje wiec wleci. Gdyby tak jeszcze Perez sluchal glosu chcacych dodruk ps2 z Okemi.

 

Limitka zostaje w portfelu. Nie wiem co ta popisana dziewczyna ma przedstawiac. Czy to modelka, graczka, symbol hardkorowosci niektorych salonow? No nie idzie zrozumiec co artysta mial na mysli.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mejm napisał(a):

Chyba wiem co chcesz powiedziec miedzy wierszami. Duch pixela nadal zywy.

Wiem co by było, wystarczy sobie przypomnieć sytuacje z Dreamcastem. I tak się jeszcze smród Łapusza ciągnie za Perezem jak patrze na komentarze na fb, więc gra niewarta świeczki.

Same dodruki na pewno potrzebne, bo co jakis czas widze, ze ludzie pytaja np o Pegazusa Extreme.

Odnośnik do komentarza

Już pal sześć, że okładka stulejna mocno, ale ta Emilia na zdjęciu ma centralnie wąs pewnego austriackiego akwarelisty :kekw: Chociaż w postprodukcji przydałoby się to poprawić, bo w innym wypadku miejsce tej limitki będzie na półce z książkami zaraz obok Mein Kampf.

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, jakbu napisał(a):

Nie rozumiem zupełnie nienawiści do tej okładki - sympatyczna modelka czeka by na(pipi)ać kolejnemu śmiałkowi w Mortala.

 

Wydaje mi się, że to po prostu takie czasy. Kiedyś pewnie nikt by nie miał z tym żadnych problemów, natomiast obecnie żyjemy w zaiste "ciekawych" czasach. Z jednej strony #MeToo, LGBT, woke, feministki itd., a z drugiej niemal z automatu otrzymanie "przyklejki" pod nazwą 'stuleja' czy 'simp', jak komuś spasuje wstawienie modelki na okładkę pisma. xD

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta limitowana okładka jest po prostu nudna. Można by było posadzić tę dziewczynę na stołku gdziekolwiek i by wyszło to samo zdjęcie z innym tłem — a ja chciałbym aby to automaty były tutaj na pierwszym tle.

Pomysł na okładkę z PSVita
 

Spoiler

376293_404327029630447_598992621_n.jpg.7a451f81baa52cd1df9e65651d8e04f2.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Badus napisał(a):

Niezła odklejka.

Okładka jest po prostu słaba i wyżej wymieniono już główne powody. Nikt tu przecież problemu większego z tym, że dziewczyna jest nie ma (xD).

 

Tak? Nawet jeśli ominęło cie sporo tekstów o "stulejarskiej okładce" przy okazji limitki choćby Dreamcast Extreme, to choćby na tej stronie masz już dwa takie teksty. :)

Odnośnik do komentarza

Outrun chyba najładniejszy ale gra słaba, poszły cadillaci. 
Mieszkam w małym mieście ale typ w salonie gier miał same hity: mortale, killer instinct, cadilaci, metal slug, tekken 2, jakieś samolociki, hook… punisher był w drugim, który działał może rok. Ale ten u Norbiego to działał parę lat. Że to się kiedyś opłacało, postawić babę za ladą, która sprzedawała żetony. Zapłacić prąd za tyle maszyn z ekranami crt…

Odnośnik do komentarza

Fajna ta okładka z panią siedzącą przy automacie :tokar: Ciekawe czy zaraz jakiś Krzysio czy inne wielozaimkowe Filo się nie dowali, że zamiast promować lochy +150kg wrzucacie na pierwszą stronę zdrowo wyglądającą kobietę.

 

Sam numer zapowiada się ciekawie i chyba będzie to pierwsze wydanie od czasu PE#0, na które się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Okładka z Outrun przepiękna i taka wpadnie do mnie. Temat wydania dla mnie zupełnie obcy, ale kupuję wszystkie takie wydania.

 

Poprzednia z Pac-Manem dla mnie ciekawsza, bo była mnimalistyczna. A w okładce z Cadillacs and Dinosaurs brakuje napisu "Wydanie Specjalne" tak jak jest w pozostałych wersjach. No chyba, że to specjalnie ze względu na użytą grafikę. Ale może @Perez sprawdź przed wypuszczeniem do druku ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, A_Bogush napisał(a):

Okładka z Outrun przepiękna i taka wpadnie do mnie. Temat wydania dla mnie zupełnie obcy, ale kupuję wszystkie takie wydania.

 

Poprzednia z Pac-Manem dla mnie ciekawsza, bo była mnimalistyczna. A w okładce z Cadillacs and Dinosaurs brakuje napisu "Wydanie Specjalne" tak jak jest w pozostałych wersjach. No chyba, że to specjalnie ze względu na użytą grafikę. Ale może @Perez sprawdź przed wypuszczeniem do druku ;) 

 

Wielkie dzięki, już przekazane grafikowi, aby przed drukiem poprawił. Tak się zakręciliśmy z tymi okładkami, że faktycznie na jednej nam to WYDANIE SPECJALNE wcięło. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.07.2024 o 08:15, Mejm napisał(a):

Okladka SF2 teraz o niebo lepiej pasuje wiec wleci. Gdyby tak jeszcze Perez sluchal glosu chcacych dodruk ps2 z Okemi.

 

Jeśli się zdecyduje na dodruk Okami, to jako posiadacz wydania specjalnego (a nawet dwóch, czarnego i białego), ustawiam się w kolejce by go hejtować. Limitowana okładka jest dlatego limitowana, bo jest fajna i każdy ją chce, ale nie każdy zdąży ją kupić. 

 

Jednak limitowana okładka Arcade Extreme... Z jednaj strony żaden Mateusz nie zarzuci tam jakiegoś seksizmu, to panna została wymodelowana tak, że wygląda strasznie męsko, ale z drugiej strony sądzę, że lepiej by było zatrudnić profesjonalną cosplayerkę lub wykorzystać wirtualną postać z gry. 

Odnośnik do komentarza

Arcade niezmiennie w sprzedaży, przed nami jeszcze ponad miesiąc, zaawansowanie prac to jakieś 90%. Wybrane okładki:

 

limitka - 250
Out Run - 188
Mortal Kombat - 173
Cadillacs and Dinosaurs - 95
Pac-Man - 69

Metal Slug - 64
Street Fighter II - 60

 

A poniżej kilka rozkładów:

 

Spoiler

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...