Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Perez napisał(a):

Arcade niezmiennie w sprzedaży, przed nami jeszcze ponad miesiąc, zaawansowanie prac to jakieś 90%. Wybrane okładki:

 

limitka - 250
Out Run - 188
Mortal Kombat - 173
Cadillacs and Dinosaurs - 95
Pac-Man - 69

Metal Slug - 64
Street Fighter II - 60

 

A poniżej kilka rozkładów:

 

  Ukryj zawartość

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

 

A jak to wygląda w porównaniu z Amigą? Co szybciej schodziło na tym etapie?

Odnośnik do komentarza

Przez te zawirowania z Amigą ciężko to porównać, ale gdyby tak po prostu zestawić dniami to Acrade jest teraz jakieś 12 dni w przedsprzedaży i widzę lada sztuka będzie 900 egz. Amiga przez 12 dni (te jeden urwany kwietniowy i powrót w maju) miała ok. 1350. 

 

Tak że ogólnie jest OK, bo spodziewaliśmy się, że jednak Arcade ma nieco mniejszy potencjał, ale i tak jest lepiej, niż myślałem, bo Arcade dopiero od kilku dni mocniej promujemy, więc jak do końca przedsprzedaży dojedzie do powiedzmy 1200-1300 i potem po premierze jeszcze coś dojdzie to będzie OK. 

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Perez napisał(a):

 Arcade dopiero od kilku dni mocniej promujemy, więc jak do końca przedsprzedaży dojedzie do powiedzmy 1200-1300 i potem po premierze jeszcze coś dojdzie to będzie OK. 

 

 

Bedzie w ogole coś w specjalu o https://www.facebook.com/KrakowArcadeMuseum

?

Fajna miejscowka a nie widze w spisie tresci. Moze oni by mogli zareklamowac numer, skoro pasjonaci ich obserwuja

Odnośnik do komentarza

Będziemy na pewno rozmawiać o współpracy przy tym wydaniu - może jakaś crosspromocja, zobaczymy. Jest jeszcze chwila, nie chcę wszystkiego rzucić na sam początek, bo jak mówię - za nami w zasadzie dopiero 12 dni od startu, a przed nami bite 5 tygodni samej przedsprzedazy, a Amiga pokazała, co mnie trochę zaskoczyło, że po premierze również spore zainteresowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Perez napisał(a):

Będziemy na pewno rozmawiać o współpracy przy tym wydaniu - może jakaś crosspromocja, zobaczymy. Jest jeszcze chwila, nie chcę wszystkiego rzucić na sam początek, bo jak mówię - za nami w zasadzie dopiero 12 dni od startu, a przed nami bite 5 tygodni samej przedsprzedazy, a Amiga pokazała, co mnie trochę zaskoczyło, że po premierze również spore zainteresowanie.


Ja na swojego insta wrzucam zawsze te specjalne wydania to często są pytania gdzie to można kupić. Przy Pegasusie było sporo takich pytań. Więc dalej leci pewnie poczta pantoflowa. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Shen napisał(a):

Strzelam, że Pegazus tez ma potencjał na dodruk, bo natykałem się na zapytania o to. Nawet tu na forum były osoby co zaspały.

 

Zgadza się, jeśli myśleć o dodruku to Pegasus i PS2, mimo najlepszej sprzedaży, wciąż najczęściej przewijają się w pytaniach o dodruk. Nie wiem jeszcze jak ten "zerowy" wypadł. Natomiast to najwcześniej jak już z Łapuszem wszystko ustalę, pozbieram materiały i będziemy myśleć. Do tego czasu jest co robić i bez tych dodruków :). 

Odnośnik do komentarza

Zerowy coś koło 9k o ile dobrze pamiętam.

 

A jeszcze mnie naszła rozkimna względem okładek. Jeśli założyć że kolekcjonerzy kupują sobie limitowana okładkę bo jest rzadka, to tak naprawdę pod względem rzadkości wieksza wartość mogą mieć tę niszowe, najrzadziej wybierane, bo ich będzie koniec końców mniej niż limitek. :philosoraptor:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2024 o 17:31, LeifErikson napisał(a):

Zerowy coś koło 9k o ile dobrze pamiętam.

 

A jeszcze mnie naszła rozkimna względem okładek. Jeśli założyć że kolekcjonerzy kupują sobie limitowana okładkę bo jest rzadka, to tak naprawdę pod względem rzadkości wieksza wartość mogą mieć tę niszowe, najrzadziej wybierane, bo ich będzie koniec końców mniej niż limitek. :philosoraptor:

Jeśli jest druk mniej więcej tak, jak zamawianych to tak może być, ale jeśli są drukowane mniej więcej po równo to ich dostępność będzie większa niż tych wyprzedanych, więc raczej nie ;)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mitra napisał(a):

Jeśli jest druk mniej więcej tak, jak zamawianych to tak może być, ale jeśli są drukowane mniej więcej po równo to ich dostępność będzie większa niż tych wyprzedanych, więc raczej nie ;)

No właśnie między innymi stąd przedsprzedaż, żeby było wiadomo ile mniej więcej tego wydrukować, żeby zoptymalizować koszty, więc tych mało popularnych okładek będzie na świecie najmniej i za te kilkadziesiąt lat to kto wie czy nie będą warte fortune. ;)

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, LeifErikson napisał(a):

No właśnie między innymi stąd przedsprzedaż, żeby było wiadomo ile mniej więcej tego wydrukować, żeby zoptymalizować koszty, więc tych mało popularnych okładek będzie na świecie najmniej i za te kilkadziesiąt lat to kto wie czy nie będą warte fortune. ;)

Trzeba też wziąć pod uwagę, że drukarnie mają jakieś swoje minima i np. przy 60 szt. powiedzą zaporową cenę albo dużo większa niż np. przy 150 szt więc się nie będzie opłacać drukować  dla kilkudziesięciu sztuk. Trzeba będzie i tak zamówić te powiedzmy 150, żeby im się opłaciło i wydawcy. Także te mniej popularne okładki też będą w jakichś tam większych ilościach bo muszą być.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pix napisał(a):

Jednak słowo "limitowana" robi swoje. Dalibyście na okładkę nagiego Rogera i pewnie by się sprzedało.

 

No dzięki, teraz jak go zobaczę przy najbliższej okazji to sobie przypomnę "co ten Pix tam napisał na forum ostatnio"... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Alastor84 napisał(a):

Hmmm, a może by tak numer specjalny o kobiecych postaciach, głównie tych "seksownych" :) Ale z Alochą na okładce :) 

 

Stare dziady jak ja pamiętają seksowny numer PSX EXTREME, więc pomysł nie jest jakiś egzotyczny. Numer 67. Co prawda nie rozpalał okładką jak ten 79, ale zawartość była w pełni wypełniona ciekawostkami związanymi z tematyką. 

I co do okładek, to taki X EXTREME zostałby wymieciony. Osobiście bym wziął dwie okładki z Larą (bo zakładam, że jedna Lara by nie wystarczyła), z Rayne (w końcu okładka 79 jest moja ulubiona), Lilith z Borderlands i nawet tą limitkę z Alohą. Pewnie każdą jedną bym zamówił...

 

Co do numeru specjalnego, to na jego potrzeby można by zrobić głosowanie na najseksowniejsze bohaterki, a wyniki oczywiście w X EXTREME, gdzie pojawiłby się wielki ranking, top 100 kobiet. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

O to chodzi :D

 

6 godzin temu, Adolfo napisał(a):

 

Stare dziady jak ja pamiętają seksowny numer PSX EXTREME, więc pomysł nie jest jakiś egzotyczny. Numer 67. Co prawda nie rozpalał okładką jak ten 79, ale zawartość była w pełni wypełniona ciekawostkami związanymi z tematyką. 

I co do okładek, to taki X EXTREME zostałby wymieciony. Osobiście bym wziął dwie okładki z Larą (bo zakładam, że jedna Lara by nie wystarczyła), z Rayne (w końcu okładka 79 jest moja ulubiona), Lilith z Borderlands i nawet tą limitkę z Alohą. Pewnie każdą jedną bym zamówił...

 

Co do numeru specjalnego, to na jego potrzeby można by zrobić głosowanie na najseksowniejsze bohaterki, a wyniki oczywiście w X EXTREME, gdzie pojawiłby się wielki ranking, top 100 kobiet. 

Dokładnie :) Pamiętam w jakimś starym nr (od 30 do 50) fotkę Hiva z Ayane (DOA2) :P

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...