Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Badus napisał(a):

Potem znowu będzie zdziwko, że wokół PE tęczowi kręcą gównoburzę (chociaż nie ukrywam, że gdyby taki specjal jednak wyszedł, to dla samego ich kwiku bym kupił...).

LPG i tak znajdą jakiś pretekst, żeby wykręcić kolejną gównoburzę, oni nie mogą bez tego żyć. Tym bardziej warto wyjść im naprzeciw i zrobić coś takiego, a później tylko nasłuchiwać ich głośnego kwiku, który posłuży za darmową reklamę dla szmatławca. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Badus napisał(a):

Trochę jednak krindżowa idea, by budować całego specjala wokół gierkowej erotyki. Potem znowu będzie zdziwko, że wokół PE tęczowi kręcą gównoburzę (chociaż nie ukrywam, że gdyby taki specjal jednak wyszedł, to dla samego ich kwiku bym kupił...).

 

Można także zadziałać w drugą stronę. Poprosić Mateusza żeby poprowadził pismo... LGBT EXTREME. Oczywiście my nie kupimy. Ale kupią wszyscy zainteresowani. Sam bym wziął pod warunkiem, że by dali okładkę z pannami z Life is Strange. A co najważniejsze, po takim wydaniu marka PSX EXTREME będzie kojarzona jako otwarta na wszystkie grupy i godząca różne ideologie. 

 

6 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

Mi wryła się w pamięć galeria laseczek z dead or alive volleyball i tam jeden screen był podpisany:

”To jest [Kasumi czy inne imie]. Kasumi gra w piłkę. Plotka na wyspie głosi, że inne rzeczy robi znacznie lepiej”. Ciekawe co, myślałem w 2003 roku. 

Seksowny numer! 67! Właśnie wyciągnąłem z szafy. Jest recenzja BMX XXX, pełno nagich kobiecych atrybutów... Obok recenzja DoA, EXTREME BEACH VOLLEYBALL. Grafik zrobił dobrą robotę. A za nią jest Zimowa Galeria, gdzie jeszcze więcej fotek z gry i... te opisy;

 

"Wygląda niewinnie i przy tym całkiem nieźle pływa. Plotka na wyspie głosi, że inne rzeczy robi znacznie lepiej. Czyżby chodziło o grę w siatkówkę?"

"Helenka po wypiciu martini pokaże wszystko."

"W rubryce zainteresowania podała gry video. I jak tu jej nie kupić GTA: VC?"

 

Na następnej stronie mamy artykuł o kobietach i ranking pań. Zaskakuje numer 1. Co ciekawe, Lara Croft dopiero na 7 pozycji. 

 

Golizna pojawia się również na następnych stronach, m.in. przy okazji recenzji The Sims 2. A komiksy... to już wyższa liga. Nagie bohaterki gier w redakcji PSX EXTREME...  Nigdy później nie było już takiego numeru. Dobrze, że moja mama go nie znalazła, bo by trafił na śmietnik, a ja bym był zmuszany do pójścia do spowiedzi... Oczywiście przydałaby się powtórka w X EXTREME/XXX EXTREME/Z Archiwum eXtrime. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na 3 tygodnie przed końcem przedsprzedaży aktualnie 1348 egz. 
 

edycja limitowana - 352 (+56 sprzedanych egz. od ostatniego info)
Mortal Kombat - 292 (+76)
Out Run - 268 (+55)
Cadillacs and Dinosaurs - 147 (+36)
Pac-Man - 105 (+25)
Metal Slug - 93 (+20)
Street Fighter II - 91 (+23)

A jeszcze w zanadrzu coś tam planujemy niewielkiego w postaci bonusów (tym razem stron nie zwiększamy, coś innego powinno wypalić) to są szanse na całkiem OK wynik przedsprzedażowy. Tego +2100 Amigi raczej nie przeskoczymy, ale takie 1600 jest w zasięgu :) Jak zawsze dzięki za wsparcie! 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, LeifErikson napisał(a):

No jest to jednak nisza w niszy. Myślę że bardziej współczesne platformy maja większy potencjał, tak jak już kiedyś pisaliśmy. 

 

PS5 mówisz? No dobra, zrobi się ;) Natomiast ogólnie jest OK - przy starcie liczyliśmy na okolice 1,5k sprzedaży całości, a tu mamy już ok. 1350 na 3 tygodnie przed końcem przedsprzedaży, jeszcze trochę reklamy dojdzie, no i dodatki, które planujemy, może kogoś skuszą. Tak że jakby dojechała przedsprzedaż do 1600-1700 i jeszcze potem po sprzedaży z 400-500 to już całkiem OK się zrobi. 

 

Ciekaw jestem tego SNES-a, tu potencjał wydaje się większy niż Arcade. 

Odnośnik do komentarza

Ja SNESa to na pewno kupię tylko jeden numer, nie mam sentymentu do tej konsoli a exów z niej to ograłem może z 3. Tylko Mega Drive w sercu.

 

2 godziny temu, Perez napisał(a):

Na 3 tygodnie przed końcem przedsprzedaży aktualnie 1348 egz. 
 

edycja limitowana - 352 (+56 sprzedanych egz. od ostatniego info)
Mortal Kombat - 292 (+76)
Out Run - 268 (+55)
Cadillacs and Dinosaurs - 147 (+36)
Pac-Man - 105 (+25)
Metal Slug - 93 (+20)
Street Fighter II - 91 (+23)

A jeszcze w zanadrzu coś tam planujemy niewielkiego w postaci bonusów (tym razem stron nie zwiększamy, coś innego powinno wypalić) to są szanse na całkiem OK wynik przedsprzedażowy. Tego +2100 Amigi raczej nie przeskoczymy, ale takie 1600 jest w zasięgu :) Jak zawsze dzięki za wsparcie! 

 

Szkoda ,że ta Amiga była kilka tygodni niedostępna w sprzedaży bo był potencjał na naszym rynku z takim wydaniem. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał(a):

PS5 mówisz? No dobra, zrobi się ;)

Xbox 360 wyszedł chyba w 2005 (?) Kurde poczytałoby się, bo przecie trochę gier idzie odpalić na series. Ps3 extreme również czekam. W ogóle w samym psx extreme obczaiłbym jakis przegląd, np przegląd platformówek, przegląd strategii, wyścigów… na obecne platformy. Były takie przeglądy w 1997 roku:)

  • This 2
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Ukukuki napisał(a):

Ja SNESa to na pewno kupię tylko jeden numer, nie mam sentymentu do tej konsoli a exów z niej to ograłem może z 3. Tylko Mega Drive w sercu.

 

 

Szkoda ,że ta Amiga była kilka tygodni niedostępna w sprzedaży bo był potencjał na naszym rynku z takim wydaniem. 

 

Amiga cały czas się trzyma :). Od wznowienia sprzedaży po dodruku poszło już ze 400 egz., w tym do Arcade już jakieś 150 jako łączone zamówienie. Tak że z czasem pewnie i dodruk się rozejdzie i to możliwe, że szybciej niż później. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Muszę pamiętać, aby jednak zaczynać takie wiadomości od forum, bo @Shen zaraz wyprzedzi ;)

Tak jest, fajna okazja podziałać z Arcade Museum, więc czemu nie. A pocztówka w sumie bodaj @aux swego czasu pytał, czy przy Amidze będzie, wtedy nie ogarnęliśmy, ale teraz jest okazja, zwłaszcza że ten Moon Patrol wypadł na ostatniej prostej z puli okładek, więc będzie w miniwersji. A w ramach kronikarskiego info stan na dzisiaj: 


edycja limitowana - 400 - wyprzedane
Mortal Kombat - 350
Out Run - 330
Cadillacs and Dinosaurs - 190
Pac-Man - 125
Metal Slug - 110
Street Fighter II - 110

Jutro do druku, przyszły czwartek wjeżdża partia i można odpalać wysyłkę. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Perez napisał(a):

Muszę pamiętać, aby jednak zaczynać takie wiadomości od forum, bo @Shen zaraz wyprzedzi ;)

Tak jest, fajna okazja podziałać z Arcade Museum, więc czemu nie. A pocztówka w sumie bodaj @aux swego czasu pytał, czy przy Amidze będzie, wtedy nie ogarnęliśmy, ale teraz jest okazja, zwłaszcza że ten Moon Patrol wypadł na ostatniej prostej z puli okładek, więc będzie w miniwersji. A w ramach kronikarskiego info stan na dzisiaj: 


edycja limitowana - 400 - wyprzedane
Mortal Kombat - 350
Out Run - 330
Cadillacs and Dinosaurs - 190
Pac-Man - 125
Metal Slug - 110
Street Fighter II - 110

Jutro do druku, przyszły czwartek wjeżdża partia i można odpalać wysyłkę. 

Czyli można chyba uznać, że pod względem sprzedaży plan minimum został już wykonany?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Perez napisał(a):

Muszę pamiętać, aby jednak zaczynać takie wiadomości od forum, bo @Shen zaraz wyprzedzi ;)

Tak jest, fajna okazja podziałać z Arcade Museum, więc czemu nie. A pocztówka w sumie bodaj @aux swego czasu pytał, czy przy Amidze będzie, wtedy nie ogarnęliśmy, ale teraz jest okazja, zwłaszcza że ten Moon Patrol wypadł na ostatniej prostej z puli okładek, więc będzie w miniwersji. A w ramach kronikarskiego info stan na dzisiaj: 


edycja limitowana - 400 - wyprzedane
Mortal Kombat - 350
Out Run - 330
Cadillacs and Dinosaurs - 190
Pac-Man - 125
Metal Slug - 110
Street Fighter II - 110

Jutro do druku, przyszły czwartek wjeżdża partia i można odpalać wysyłkę. 

 

Z tym Pac-Man to nauczka żeby się nie pytać na forum o porady co do okładek xd

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Pix napisał(a):

Czyli można chyba uznać, że pod względem sprzedaży plan minimum został już wykonany?

 

Na tyle, że nie trzeba dokładać :). Ale myślę, że spokojnie do tych 2000 dojedziemy gdzieś do końca września, bo jak numer już jest fizycznie to też trochę większy ruch się robi, mimo że już po przedsprzedaży. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Perez napisał(a):

le myślę, że spokojnie do tych 2000 dojedziemy gdzieś do końca września, bo jak numer już jest fizycznie to też trochę większy ruch się robi, mimo że już po przedsprzedaży. 

wrzucę z fejk konta, na grupkę retro smugglera, tylko niech no numer dotrze w moje łapy - ciekaw jestem czy zaakceptują post.

39 minut temu, Pix napisał(a):

Myślę, że ten grudniowy snes

to już jest pewne? gdzieś to czytał?

Odnośnik do komentarza

Kto by sie spodziewal ze mortal wyprzedzi outruna. Jak dla mnie outrun number łan i z ankiety na forum wyszlo tak. Ten mortal byl daleko a tu kurcze przoduje

 Sam kupilem tylko jeden numer z outrunem. Rozwazalem limitke ale moze nastepnym razem bedzie jakas fajna blondynka. Z brunetek mozecie poprosic Anne Popek.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...