Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nawet jakoś bardziej mnie kręcą teksty spoza stricte growych tematów, więc czekam na artykuł o GaduGadu, Universal Studios, bohaterach kina akcji I relację ze spotkania redakcyjnego. O agregatorach opinii też zapowiada się ciekawie, choć coś mi świta że nie tak dawno ten wątek już się przewinął. Będzie czytane. :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Szpilka w stronę NIEczytelników zawsze na propsie, mam nadzieję że w konsolometrach będzie też miejsce na rysuneczek złotego chocobosa :Coolface:

Teksty o FFT (dla mnie top 1 ever) i SH2 zapowiadają się ciekawie. Szczególnie FFT miał mało artykułów na ramach szmatławca i to chyba pierwszy w pełni poświęcony tej zacnej grze.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał(a):

Dżujo z kolei dokopał się do wielu informacji o tym, w jaki sposób pewna 16-bitowa konsola wygrała wojnę w Europie i w Polsce. Tak, dobrze kombinujecie – chodzi o Segę Mega Drive.


Dżujo który słynie z świetnego przygotowania  zabiera się za ten temat :banderas:

 

Do dzisiaj nie wiem jak to się stało ,że tak wiele małych sklepów z grami czy komputerami miało nowe gry na Mega Drive czy konsole w swojej ofercie w połowie lat 90. Jak znajomi zachwycali się Pegasusem ja dostałem właśnie Mega Drive z Polskiej dystrybucji. Grałem na tym sprzęcie nawet po otrzymaniu pierwszego PCta. Do 2001 roku i zakupu Dreamcasta nazbierałem z 30 kartridży i zeszyt z recenzją każdego tytułu plus wycinałem wszelkie informacje z czasopism na temat tej konsoli. Najwięcej chyba z Play!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Basior napisał(a):

Mi dwa dno temu kochana PP przyszedł dopiero poprzedni numer :D

 


Ja czekam około dwa tygodnie ale widziałem ostatnio listonosza u siebie i mnie to nie dziwi. Wiecznie faja w gębie i zdezelowany rower plus do typa co się pultał o coś odpowiedziała "nie mam kurwa czasu" i pojechała dalej. Także nie zagaduje o gazetkę :) 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...