Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

Fajnie że się dzielisz z nami takimi informacjami, ale nie chciałbym w sumie żeby jakiś transwestyta z cd action znał takie czy inne cyferki. 


grzybiarz, już dajmy spokój z tymi docinkami :). Co za różnica, czy ktoś z CDA takie dane zna, czy nie. Zwłaszcza jak oni teraz są jeszcze kwartalnikiem. To już nie te czasy, gdy było Neo Plus, jeszcze Playbox, CDA i rozkminy, tajemnice, kto tam ile sprzedaje, jaki nakład, do kogo pójdą reklamodawcy. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się nowy papier, przyjemny w dotyku, nie śmierdzi, mniej błyszczący. Przypomina mi papier, na którym drukowany jest Retro Gamer.
 

To wspaniałe, że nawet w miesiącach letnich w numerze pojawia się aż 30 recenzji. Naprawdę mam nadzieję, że nadal będziecie recenzowali tak wiele gier. Na przykład brytyjskie magazyny zazwyczaj recenzują tylko dziesięć najbardziej znanych nowości w miesiącu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Enepsignos napisał(a):

Dopóki tematu do recek mi nie braknie będę dorzucał swoją cegiełkę :D

Ty jesteś aysnel, co nie? 

Ja to Cię podziwiam. Co miesiąc ogrywając kilka niszowych jrpgów na 5-6/10 to można chyba oszaleć. Roger przeprowadza na tobie jakiś eksperyment psychologiczny, nie daj się chłopaku.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pix napisał(a):

Ty jesteś aysnel, co nie? 

Ja to Cię podziwiam. Co miesiąc ogrywając kilka niszowych jrpgów na 5-6/10 to można chyba oszaleć. Roger przeprowadza na tobie jakiś eksperyment psychologiczny, nie daj się chłopaku.

Powiem tak, że całkiem ciekawie jest pisać o czymś, o czym prawie nikt nie napisze. Co to za sztuka napisać o grze AAA których recek będą setki? Ponadto w tym morzu szrotu czasem udało mi się znaleźć kilka perełek, np przygody Ezry. o czym w przyszłym numerze. :)

 

Poza tym w PSX i PPE przynajmniej zaoferowali  mi własne miejsce, bo gdzie indziej odprawiają z kwitkiem.

Edytowane przez Enepsignos
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Otrzymałem dzisiaj swój egzemplarz. 

 

Tak sobie kartkuje i w rękach coś mi nie gra. Jakość papieru to prawie jak z jakieś pani domu. Do porównania wziąłem nawet poprzedni numer i jest SPORA różnica w jakości (chyba, że to tylko u mnie?).

 

@Perez sprawdź sobie nawet z ciekawości z poprzednim numerem.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, oFi napisał(a):

Otrzymałem dzisiaj swój egzemplarz. 

 

Tak sobie kartkuje i w rękach coś mi nie gra. Jakość papieru to prawie jak z jakieś pani domu. Do porównania wziąłem nawet poprzedni numer i jest SPORA różnica w jakości (chyba, że to tylko u mnie?).

 

@Perez sprawdź sobie nawet z ciekawości z poprzednim numerem.

 

O papierze to już 3 strony napisane :). Jest inny, bo zmieniła się drukarnia. Jest bardziej, hmm, matowy niż był, natomiast grubość jest ta sama, ba, jak sobie porównasz grzbiety to nowy numer jest nawet odrobinę grubszy. Natomiast sam jego kolor faktycznie jest mniej, powiedzmy, efektowny. Chociaż to już też zależy jak dla kogo, bo jedni chwalą, że się nie błyszczy, jedni narzekają, że się nie błyszczy. 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem extreme plusa i Zabłocki to tam naprawdę radosną twórczość uprawia.  Daleko mi do "lewaka", ale to co Zabłocki nawypisywał jest kuriozalne. 

Neil Druckmann pokłócił się z Amy Hennig, bo chciał mieć w Uncharted potężne kobiety i związki homoseksualne. Hennig, która broniła tradycyjnych wartości ostatecznie odeszła ze studia.

Nie jestem fanem druckmanna, ale zrobiłbyś minimum riserczu to wiedziałbyś, że Hennig przy Uncharted 4 ugrzęzła w piekiełku deweloperskim na wiele miesięcy. Projekt zmierzał donikąd, dlatego przenieśli do projektu Straleya i Druckmanna, którzy sami chcieli od razu zabierać się za The Last of Us 2, ale ostatecznie musieli sprzątać po Hennig.

Poza tym w tekście padają inne ciekawe stwierdzenia jak to, że to dzięki Uncharted 2 kobiety zaczęły grać w gry (wtf?), a Uncharted 1 uratowało PlayStation 3 i całe Sony. To nic, że na trójkę wyszło mnóstwo innych gier takich jak God of War 3, inFamous, LittleBigPlanet, czy ten homoseksualny The Last of Us, które łącznie złożyły się na końcowy sukces PS3. Przypisywanie tego pierwszym przygodom Drake'a jest sporym nadużyciem. 

Kolejny raz, kiedy Zabłocki mija się z prawdą to fragment, w którym opisuje, że Hennig pracowała przy Project Ragtag, czyli Star Wars 1313. No nie, Project Ragtag i Star Wars 1313 to dwa różne tytuły, będące w produkcji w zupełnie innych latach. Szybkie wyguglowanie wszystko by wyjaśniło, ale Panu Zabłockiemu się nie chciało. 

Szczerze nie trawię Extreme Plusa autorstwa Zabłockiego. Zamiast dowiadywać się ciekawych rzeczy o największych twórcach gierkowej branży, dostaję wyidealizowane laurki i prześlizgiwanie się po temacie, często z masą nieprawdziwych informacji. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Grześ napisał(a):

Akurat niedawno obejrzałem na youtube relację z 20 lecia PE na kanale ppe, więc relację z imprezy u Pereza tym fajniej się czytało i liczę na to, że ze świętowania 30 lecia, poza tekstem w PE, zachowa się też jakieś nagranie wideo.

 

Jak tego 30-lecia dożyjemy to już poświętujemy wtedy na jakiejś wspólnej imprezie :). 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...