Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A drugi sezon serialu? :bella:

 

A co do Rzeźnika, to rozumiem kontrowersje, ale 1) akurat dylogia TLoU jest dość nieoczywista i sam miejscami widzę sens siódemek (gameplay) ,  miejscami dziesiątek (walory produkcyjne, scenariusz). Osobiście bronie, bo choć gameplay swiata nie zmienia, to opowieść trafia w moja wrażliwość jak nic innego w gamingu. Ale ja to ja. W recenzji dla Szmatlawca - tak uważam, zabijcie mnie - jedną z najważniejszych informacji jest imię/nick recenzenta. Gra zawsze jest filtrowana przez emocjonalność człowieka (którego czytelnik często zna od lat). A chłodny osąd często bywa trudny (szczególnie w przypadku naprawdę gorących tytułów), jesli nie niemozliwy do osiągnięcia, i 2) mrugnijcie i odejmijcie od oceny półtora oczka ;P

 

Btw. Wloze kij w mrowisko, ale dychy dla TLoU (pomijam kwestie remake'u) to skandal, ale 8+ dla Ragnaroka to już... też skandal :) (też bym dał swoją drogą taką ocenę)

 

A ... Ciekawostka.

Mam pudełko Ragnaroka z podpisem Adama i adnotacja "wciąż 8+".

 

Mam też GG Strive z autografem Konsolki ;P

 

Panowie - Jak bedą was ścigać za chwilówki, to ja nic nie wiem XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, K.Adamus napisał(a):

Btw. Wloze kij w mrowisko, ale dychy dla TLoU (pomijam kwestie remake'u) to skandal, ale 8+ dla Ragnaroka to już... też skandal :) (też bym dał swoją drogą taką ocenę)

 

 

Moim zdaniem zupełnie nie ta skala kontrowersji, co dycha dla leniwego rimejku TLoU.

Po tym, jak opadł początkowy hajp i emocje, większość ludzi (w tym i ja) zgodzi się, że 8+ to całkiem sprawiedliwa nota dla Ragnaroka i chyba nikt już Adamowi tej oceny nie wypomina (przynajmniej taką mam nadzieję). 

Mało ragnaroka w ragnaroku, przesadnie rozwleczona historia, a nudne etapy z Atreusem do dzisiaj śnią mi się po nocach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio przeczytałem w obecnym numerze tekst na temat Gadu - Gadu i była wzmianka o tym że w 1999 roku powstało Allegro. Po przeczytaniu tej wiadomości dotarło do mnie jak ten czas leci. Od niedawna mam aplikacje na telefonie Allegro i gdy się wylogowywuje to mam informacje że jesteś z nami 20 lat :) Okazuje się że Allegro założyłem gdy byłem w drugiej klasie liceum mając 17 lat. Chyba pierwszą rzecz jaką zamówiłem na Allegro to gra Warcraft 3 z dodatkiem Frozen Thorne:) Do dziś mam tą grę w pudełku. SOQ jeśli to czytasz to dzięki za ten tekst o Gadu - Gadu bo mogłem wrócić do dawnych cennych wspomnień:)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gr-r-r-racias senior Kmiotto

 

Spoiler

IMG_20240817_224222.thumb.jpg.1f2b39edd6509bd76e7035ba6dbcee9a.jpg

 

Obiecuję nie dorastać.

Dziś krótko bo córka szalała a zbliża się deadline recenzji i cioram po nocach.

 

Jak zwykle przeczytałem recenzję numeru z uwagą (wciąż zaskakuje mnie, że Ci się chce), w podzięce w przyszłym miesiącu dostaniesz temat, o który kiedyś się upominales a na który wielu wywróci oczami (pa-pa pa pa paaaa, ma-ma ma ma maaaaa).

 

Offtop - OBCY Romulus w mojej opinii bdb. Ale ja zawsze daje oczko wyżej. Niemniej to Fede Alvarez (nowe spojrzenie na Evil Dead), więc mozna zaufać. nawet tam gdzie logika siada, dowozi realizacja, więc bez lęku, w kinie będziecie się dobrze bawić 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bzduras napisał(a):

Hellsinger - stąpaj uważnie, bo stąpasz po moim GOTY 2022. A najlepiej to przeproś twórców kupując grę i w nią grając, o.

Singer? Strasznie gejowo brzmi. 

 

12 minut temu, K.Adamus napisał(a):

Jak zwykle przeczytałem recenzję numeru z uwagą (wciąż zaskakuje mnie, że Ci się chce), w podzięce w przyszłym miesiącu dostaniesz temat, o który kiedyś się upominales a na który wielu wywróci oczami (pa-pa pa pa paaaa, ma-ma ma ma maaaaa).

Między innymi dlatego mi się chce, hehe. Czyli najlepszy tekst przyszłego numeru już mamy wybrany. Ale próbujcie młodzi, próbujcie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze jeszcze zostaje easy mode. Wiem, że dla wielu graczy pykanie w tym trybie to hańba i powód do wstydu, ale w przypadku Hellsingera easy to tak naprawdę normal, więc można odpalać i grać bez giereczkowego kaca moralnego. Gierka jest w Plusie (nie wiem czy też nie w GP), więc za względnie niewielką cenę można wypróbować, najwyżej nie podejdzie, ale to mało prawdopodobne. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Enepsignos napisał(a):

To jak to jest z tymi drukarniami? Sam szukasz przystępnych cenowo warunków, czy same się do Ciebie zgłaszają z ofertą?


Roznie - byly ze dwie oferty, bo sami sie odezwali, a czasami ja sie odzywam. Do tej nowej teraz ja sie odzywalem, bo drukowali PE w latach 2011-2019 i dobrze wspominam wspolprace, stad kontakt. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...