Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Josh napisał(a):

Gierka jest w Plusie (nie wiem czy też nie w GP), więc za względnie niewielką cenę można wypróbować, najwyżej nie podejdzie, ale to mało prawdopodobne. 

Kupiłem bo było na promo - na xbox one. A potem się okazuje że na xbox series była wersja na wypasie za trochę drożej. Co za durnoty na tym xboxie że teraz jak będzie coś na promo to mam szukać wersji na xbox series 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Piechota napisał(a):

Wielkie dzięki, Panie Kmiocie! Ja od siebie w podzięce wrzucam siedem – a jeśli terminy kodów do recenzji dopiszą: nawet dziewięć – stron w następnym numerze. Jak dobrze kilka miesięcy temu uznałeś, Rapid Racer był „wstępem do tematu” :yes:

Mam nadzieję, że recenzja nowego Astro będzie autorstwa Pana Piechoty. W końcu ciężko znaleźć drugiego takiego fana platformówek. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Josh napisał(a):

Zawsze jeszcze zostaje easy mode. Wiem, że dla wielu graczy pykanie w tym trybie to hańba i powód do wstydu, ale w przypadku Hellsingera easy to tak naprawdę normal, więc można odpalać i grać bez giereczkowego kaca moralnego. Gierka jest w Plusie (nie wiem czy też nie w GP), więc za względnie niewielką cenę można wypróbować, najwyżej nie podejdzie, ale to mało prawdopodobne. 

Tak już poważnie pisząc, to swego czasu grałem w demo i o ile rozumiem, że komuś ta gra może siąść w zupełności (i zostać GOTY), tak warstwa rytmiczno-muzyczna jest po prostu nie z moim guście. Rytmikę jeszcze bym jakoś zniósł, ale rodzaj muzyki nie jest tym, który mógłbym godzinami słuchać z przyjemnością. A sami musicie przyznać, że to dość istotny element tej akurat gry. Nie wykluczam, że kiedyś wrócę (na easy!), ale póki co wiele innych gier mnie pociąga bardziej.

 

2 godziny temu, Piechota napisał(a):

Wielkie dzięki, Panie Kmiocie! Ja od siebie w podzięce wrzucam siedem – a jeśli terminy kodów do recenzji dopiszą: nawet dziewięć – stron w następnym numerze. Jak dobrze kilka miesięcy temu uznałeś, Rapid Racer był „wstępem do tematu” :yes:

Dorośli ludzie mają coraz mniej powodów, by doceniać wakacje, ale ja je lubię z tego powodu, że Piechota ma wtedy więcej czasu na pisanie do PE i inne rzeczy związane z gierkami. Korzystają wszyscy. Poza Ministerstwem Edukacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał(a):

Dorośli ludzie mają coraz mniej powodów, by doceniać wakacje, ale ja je lubię z tego powodu, że Piechota ma wtedy więcej czasu na pisanie do PE i inne rzeczy związane z gierkami. Korzystają wszyscy. Poza Ministerstwem Edukacji.


Przed nami zupełnie inny rok szkolny, taki, w którym chciałbym więcej pisać i ambitniej nagrywać. Wracam do publicystyki i przede wszystkim do swojego projektu rozmow o starych pismach. 
 

Po kilku tygodniach odpoczywania od etatowej pracy jeszcze bardziej widzę, jak niezdrowo się wydarzyło w minionym roku szkolnym. Z perspektywy wszystkich „normalniejszych” zawodów 30+ godzin w tygodniu to może niewiele, dla mnie to była absolutna katorga. Aż trudno uwierzyć, że udało się i dotrwać do końca, i nie stracić pozostałych posad. Makabra, zły sen niemalże. Wracam do 20 lekcji w tygodniu, większej ilości lenistwa i tworzenia. Kreatywności brakowało mi chyba najbardziej. Wiem, nie musi to nikogo tu obchodzić, ale kilka razy widziałem pytania, co się ze mną działo :D 

3 minuty temu, Pix napisał(a):

O proszę, też ostatnio sobie odświeżyłem drugie Toy Story, więc chętnie posłuchałbym Twoich wrażeń w Encyklopedii Platformerów :D


Wiadomo! W najbliższych miesiącach w Encyklopedii będą… Maximo (nagrane), Wood Woodpecker z PS2 (nagrane), Cavern of Dreams (skończone), Toy Story 2 (grane), Crash 2 (grany). Dużo zatem szykuje! :)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kmiot napisał(a):

Universal Studios.

Komodo dowiózł. Tyle dobroci, tyle atrakcji, tyle głupkowatych fotek. Co ja więcej mogę dodać, do czego ja miałbym się przyczepić? Pozostaje mi tylko pochwalić i dodać że zazdroszczę. Największy żal miałbym do tego, że współczesny Jurassic World zastąpił atrakcje z klasyka 1993 (jestem tak stary, że byłem na tym w kinie). Rozumiem, ale i tak żałuję.

 

Dzięki za opinie! Atrakcja JW tak naprawdę otrzymała tylko nową skórkę, wszystkie budynki, a także trasa przejazdy kolejki nie zmieniła się od 1993 roku. Teraz jest po prostu jeszcze bardziej epicka.

 

Jeżeli jeszcze nie macie dość fotek z Universal Studios, na stronie pojawiło się dziś fotograficzne DLC do tego materiału, możecie je znaleźć TUTAJ

 

PS: Odkąd Kmiot przygotowuje swoje uber-recenzje numeru, liczba opinii wyrażanych przez pozostałe osoby z forum odczuwalnie spadła. Jeżeli macie więc jakiekolwiek spostrzeżenia - my zawsze czekamy na feedback, nawet jak niekoniecznie wszyscy autorzy tekstów komentują potem taki odzew!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KOMODO napisał(a):

PS: Odkąd Kmiot przygotowuje swoje uber-recenzje numeru, liczba opinii wyrażanych przez pozostałe osoby z forum odczuwalnie spadła. Jeżeli macie więc jakiekolwiek spostrzeżenia - my zawsze czekamy na feedback, nawet jak niekoniecznie wszyscy autorzy tekstów komentują potem taki odzew!

 Zobacz @Kmiot co żeś narobił. Przez Ciebie reszta forumka się rozleniwiła. 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, K.Adamus napisał(a):

Hmmm...

(Roger, rób screena tego wątku, żeby nie zapomnieć)

Jutro jade do ciebie na mecz. Czy tez sie wybierasz na Wisle?

Poki co urlop i odciety od gierek. Wiec bylismy raz na Wisle juz, raz na Gorniku i syn byl na Legii. No i gory poza tym. Mlody zalapal sie na zdjecie ktore wrzucili z meczu. Kazali mu pozowac z szalikiem. Ma takie hobby ze kupuje szalik z kazdego klubu na jaki mecz pojdzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2024 o 09:28, Piechota napisał(a):

Rapid Racer był „wstępem do tematu” :yes:


ja dopiero koncze numer 321 i ta, bardzo fajna, recenzja zmusila mnie do obejrzenia gierki na youtube celem zweryfikownia wody, ktora, oprocz sniegu jest dla mnie w gierkach obsesja :) myslalem ze bedzie trochu lepiej ale i tak bym pewnie gral. Musisz pograc i napisac recenzje wave race 64 nie ma nawet mowy ze nie… chyba, ze bylo a przegapilem :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.08.2024 o 20:44, K.Adamus napisał(a):

Nie, mnie polska liga nigdy na serio nie wkręciła, lata temu z racji że Bielsko blisko było Podbeskidzie obserwowałem, ale to pieśń przeszlosci.

 

Poza tym druga zmiana, więc i tak bym się obszedł smakiem ;)

Niezle baty ale przynajmniej grad goli.

20240822_201005.thumb.jpg.c5a63ff70af5a443e02b0d7db6722f64.jpg

 

20240822_194515.thumb.jpg.41eaceece5251ff86c20e87fc34d0326.jpg

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Cały bieżący numer przeczytany i tylko czekać na następny :) W wstępniaku jest informacja że kolejny numer ukaże się dopiero 5 września :( No ale od czego są poprzednie numery. Nie wiem jak Wy drodzy forumowicze ale lubię czasem wracać do archiwalnych numerów - na przykład tych bardzo archiwalnych powiedzmy gdzie na okładce pewnego numeru (zgadnijcie jaki to numer) jest bohater z gry Akuji the Heartless.   Nie ma jak to wziąć do rąk stary archiwalny numer i do tego popijać dobrą mocną kawą - polecam to połączenie :)  Super byłoby aby w ramach wydań specjalnych pojawiały się stare numery PSX EXTREME. Pierwszy numer dzięki takiej akcji nabyłem - super byłoby mieć dawne aby ... UZUPEŁNIĆ kolekcję :)   

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...