Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Ukukuki napisał(a):


Przy stawkach 18 zł za 1000 znaków u Łapusza, które zaoferował nam za teksty do Dreamcast Extreme, stawki oferowane przez CDA to czyste bogactwo i rozrzutność! Czy redaktorzy CDA jeżdżą już Lambo czy jeszcze Porsche? 

Edytowane przez TomciooPL
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Grześ napisał(a):

Akurat niedawno obejrzałem na youtube relację z 20 lecia PE na kanale ppe, więc relację z imprezy u Pereza tym fajniej się czytało i liczę na to, że ze świętowania 30 lecia, poza tekstem w PE, zachowa się też jakieś nagranie wideo.

 

Wrzucę dla tych co lubią wspominać

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2024 o 12:58, Pix napisał(a):

Wasz grafik Roman ma hc room na bogato, każdy możliwy sprzęt. Dorobił się na składaniu PE :sapek:

Zobaczyłbyś kolekcje Rogera ;)

 

W dniu 8.08.2024 o 12:58, Pix napisał(a):

Swoją drogą fajny pomysł. Chętnie zobaczyłbym gralnie pozostałych zgredów, a przynajmniej tych, którzy zechcą się podzielić ze światem tak intymnym elementem swojego życia.

Trzeba by ogarnąć ten bałagan, a szkoda czasu na sprzątanie ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pix napisał(a):

Nie no żadnego sprzątania, @Konsolite To miałoby pokazać stan rzeczywisty Waszych hc roomów. 

U Ciebie to wyobrażam sobie ciemny pokój, zabite deskami okna, wszędzie puste butelki po browarach, unoszący się dym z papierosów i jakieś hentaie na ścianach. Nie próbuj nawet zaprzeczać. 

 

Tylko zamiast QIII jakieś chińskie baj.. guilty gear. :P

 

image.thumb.png.b6d0ad76dc7f232a0e4e3e3ee390ccdf.png

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Pix napisał(a):

Nie no żadnego sprzątania, @Konsolite To miałoby pokazać stan rzeczywisty Waszych hc roomów. 

U Ciebie to wyobrażam sobie ciemny pokój, zabite deskami okna, wszędzie puste butelki po browarach, unoszący się dym z papierosów i jakieś hentaie na ścianach. Nie próbuj nawet zaprzeczać. 

Blisko, blisko, ale detale nieco inne ;) 

Odnośnik do komentarza

Wstyd się przyznać, ale dopiero odpakowałem mój egzemplarz z prenumeraty, który był tym razem chyba trochę szybciej niż poprzednio, ale czekal na półce.

 

Co do papieru, to nie jest źle, to nie jest ten taki szarawy, szorstki jak w CDA (i jak pare razy sie trafil za Lapusza), bardzo niewiele się różni od poprzedniego (mówię o papierze w środku). Bo okładka faktycznie taka jakby satynowa, dziwne wrażenie. I też miałem mały defekt, ale nieznaczący- jakby niedociete spady na trzech kartkach.

 

Tak więc poprzedni papier był lepszy, ale nie znowu jakoś bardzo. Ciekawi mnie jednakowoż jak bardzo wzrósłby koszt druku jakby okładki byly lakierowane jak w okolicach 2012-2015?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeczytałem imprezę integracyjną u Pereza i od razu przypomniały mi się stare dobre czasy gdy ostro grałem w Tekken 3 :) Ta gra do dziś jest mega grywalna i jak widać warto do niej wracać gdy jest impreza :yes: U mnie na osiedlu gdy miałem bodajże 14 lat i gdy miałem pierwsze PlayStation to sam organizowałem takie mini turnieje. Pamiętam że wtedy większość moich kumpli wybierała Howaranga albo Eddy Gordo a ja wtedy Forest Law na zmianę z Paul Phoenix :) i żeby było śmieszniej to graliśmy u mnie na 14 calowym telewizorze marki Philips i nikt nie marudził :D Takie imprezy jak ta u Pereza przypomniała mi dawne czasy gdy człowiek cieszył się z tego co ma. Więcej takich imprez proszę :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

@Roger Czytając reckę Final Fantasy XIV: Dawntrail moją uwagę zwróciły żeńskie zaimki. Tekst podpisany przez Shinryu. Nowa osoba na pokładzie, czy wcześniej nie zwróciłem uwagi? Swoją droga - nie wiem czy to dotyczy tylko jej, ale w stopce jest pominięta - czy PE ma jakieś specyficzne zasady zamieszczania ludzi w stopce (próba ognia itp.)? :D

 

@Perez U mnie szczęśliwie nowy numer bez uszkodzeń, z nowym papierem nie mam problemu, ale już dostawa w dniu kioskowej premiery to bardzo duży plus. Dotychczas wysyłka na czas to były pojedyncze przypadki w ciągu kilku lat prenumeraty. Mam nadzieję, że to nie było przypadkowe i jednorazowe :) Dzięki, że pchacie ten wózek dalej, chociaż jest tak stromo pod górkę!

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, sowa135 napisał(a):

@Roger Czytając reckę Final Fantasy XIV: Dawntrail moją uwagę zwróciły żeńskie zaimki. Tekst podpisany przez Shinryu. Nowa osoba na pokładzie, czy wcześniej nie zwróciłem uwagi? Swoją droga - nie wiem czy to dotyczy tylko jej, ale w stopce jest pominięta - czy PE ma jakieś specyficzne zasady zamieszczania ludzi w stopce (próba ognia itp.)? :D

 

@Perez U mnie szczęśliwie nowy numer bez uszkodzeń, z nowym papierem nie mam problemu, ale już dostawa w dniu kioskowej premiery to bardzo duży plus. Dotychczas wysyłka na czas to były pojedyncze przypadki w ciągu kilku lat prenumeraty. Mam nadzieję, że to nie było przypadkowe i jednorazowe :) Dzięki, że pchacie ten wózek dalej, chociaż jest tak stromo pod górkę!

 

Nad prenumeratami cały czas pracujemy i docelowo mam nadzieję, że jednak numer będzie częściej na premierę niż po niej. Teraz od września kombinuję, aby wysyłka premium (to lepsze pakowanie) była w czymś solidniejszym, bo jednak te dwie tekturki to tak coś tam pomoga, ale niech już listonosz gdzieś upchnie numer czy coś to już i tak się zaraz uszkodzi. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sowa135 napisał(a):

@Roger Czytając reckę Final Fantasy XIV: Dawntrail moją uwagę zwróciły żeńskie zaimki. Tekst podpisany przez Shinryu. Nowa osoba na pokładzie, czy wcześniej nie zwróciłem uwagi? Swoją droga - nie wiem czy to dotyczy tylko jej, ale w stopce jest pominięta - czy PE ma jakieś specyficzne zasady zamieszczania ludzi w stopce (próba ognia itp.)? :D

 

 

Mnie najbardziej zaskoczył w tej recenzji język polski, a właściwie jego brak. 

Singleplayer, hub cities, mounty, headgear, level cap, crafterzy, go for, hunty, triale, content, design, questy, patche, dungeony. Do tego moje ulubione zdanie, czyli "cały dodatek grałam dancerem, jako że to ranged DPS, potrafiłam spędzić w kolejce do duty nawet i 25 minut." :obama:

No przyznaję, że zrobiło się światowo. Doceniam próbę wprowadzenia do szmatławca jak najbardziej potrzebnej przedstawicielki płci pięknej, ale tu jeszcze jest sporo do poprawy. 

Wiem, że język angielski jest bardziej cool, ale są pewne granice. I nie, nie jestem boomerem narzekającym na slang młodzieżowy, bo jako trzydziestolatek jestem prawdopodobnie jednym z Waszych najmłodszych czytelników! 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Pix napisał(a):

 

Mnie najbardziej zaskoczył w tej recenzji język polski, a właściwie jego brak. 

Singleplayer, hub cities, mounty, headgear, level cap, crafterzy, go for, hunty, triale, content, design, questy, patche, dungeony. Do tego moje ulubione zdanie, czyli "cały dodatek grałam dancerem, jako że to ranged DPS, potrafiłam spędzić w kolejce do duty nawet i 25 minut." :obama:

No przyznaję, że zrobiło się światowo. Doceniam próbę wprowadzenia do szmatławca jak najbardziej potrzebnej przedstawicielki płci pięknej, ale tu jeszcze jest sporo do poprawy. 

Wiem, że język angielski jest bardziej cool, ale są pewne granice. I nie, nie jestem boomerem narzekającym na slang młodzieżowy, bo jako trzydziestolatek jestem prawdopodobnie jednym z Waszych najmłodszych czytelników! 

Grało się w mmo wiele lat, nikt tam się nie bawił tłumaczenie klas i innych bzdur na język polski w rozmowach. Dla laika to moze być dziwne, mi w ogole nie przeszkadza. Jade na wierzchowcu moim dystansowym obrażenia na sekundę do lochu, żeby zaliczyc zadanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, to jest dodatek do potężnego MMO i raczej ludzie, którzy są zainteresowani recenzją takie zwroty mają w małym paluszku i używają ich naturalnie. Na podobnej zasadzie możnaby czepiać się Kaliego, że w recenzji bijatyki napisał d/p+2,3~f, f+1. Taka specyfika gatunku, taka specyfika danego tytułu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może nie miała na celu? Powtórzę się: to chyba piąty masywny dodatek do potężnego MMO. Jeśli chcesz faktycznie zachęcić się do gatunku to znajdź recenzję oryginalnego FFXIV, może ona będzie przystępniejsza.

 

Chociaż jeśli ta nomenklatura odrzuciła Cię od recenzji to podejrzewam, że gatunek w którym jest ona na porządku dziennym raczej nie porwie twojej osoby.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pix napisał(a):

 

Mnie najbardziej zaskoczył w tej recenzji język polski, a właściwie jego brak. 

Singleplayer, hub cities, mounty, headgear, level cap, crafterzy, go for, hunty, triale, content, design, questy, patche, dungeony. Do tego moje ulubione zdanie, czyli "cały dodatek grałam dancerem, jako że to ranged DPS, potrafiłam spędzić w kolejce do duty nawet i 25 minut." :obama:

No przyznaję, że zrobiło się światowo. Doceniam próbę wprowadzenia do szmatławca jak najbardziej potrzebnej przedstawicielki płci pięknej, ale tu jeszcze jest sporo do poprawy. 

Wiem, że język angielski jest bardziej cool, ale są pewne granice. I nie, nie jestem boomerem narzekającym na slang młodzieżowy, bo jako trzydziestolatek jestem prawdopodobnie jednym z Waszych najmłodszych czytelników! 

ok boomer

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...