Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Yeah, przekartkowane wirtualnie, bardzo zacny numer, będzie czytane jak już wleci do skrzynki! :hype:

 

Nie ukrywam, że śmiechłem jak zobaczyłem powrót Alohy. :leo:

 

Bardzo fajnie wygląda sklad tekstu o GG, nawet na ekranie, więc w druku chyba tym bardziej. 

 

Znamienne że na oko chyba tak z 1/3 numeru wysmażona przez świeżaków, idzie nowe (Zabłocki, Kochaniec, Ostasz, Kubica, Komodo). 

 

Odnośnik do komentarza

No okładka u mnie też nieco jak spodnie po młodszym bracie, ale poza tym jest tip top. Choć zapach rzeczywiście jakby słabszy. Ale papier jakiś grubszy, albo cięższy się wydaje, ale to pewnie moje złudzenie i efekt NOWOŚCI.

W zasadzie to aż obrzydliwe, jak fajnie teraz terminy są trzymane, pismo regularnie na czas co do dnia, starannie zabezpieczone w sztywniutkiej kopercie. Wspieram z dumą, będzie czytane.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Kmiot napisał(a):

No okładka u mnie też nieco jak spodnie po młodszym bracie, ale poza tym jest tip top. Choć zapach rzeczywiście jakby słabszy. Ale papier jakiś grubszy, albo cięższy się wydaje, ale to pewnie moje złudzenie i efekt NOWOŚCI.

W zasadzie to aż obrzydliwe, jak fajnie teraz terminy są trzymane, pismo regularnie na czas co do dnia, starannie zabezpieczone w sztywniutkiej kopercie. Wspieram z dumą, będzie czytane.

 

Z grubością akurat trochę zgoda, bo gramatura jest ta sama (70), ale papiery mają różną grubość. To nawet widać po grzbiecie, gdy się porówna ten obecny z poprzednim. 

Tak że ogólnie żeby nie było - wcale taniej na papierze nie jest :D. On jest po prostu inny, nieco mniej błyszczący, ale oczywiście dawajcie znać, będziemy kminić, gdyby nagle był głos, że nie tędy droga. 

Odnośnik do komentarza

Muszę z drukarnią pogadać. Mam wrażenie, że coś im z tym numerem z Extreme Plus nie do końca poszło, bo to głównie chyba póki co tego dotyczą Wasze zgłoszenia i trochę tego za dużo Chociaż jak patrzę po tych, co mi zostały, to na pierwszy rzut oka nie widać takich awarii. 

Oczywiście jak ktoś uzna, że "ale to nie do mnie tak, do mnie nie" to piszcie na sklep@psxextreme.pl lub perez@psxextreme.pl - ogarniemy backup :) 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Perez napisał(a):

Mam wrażenie, że coś im z tym numerem z Extreme Plus nie do końca poszło, bo to głównie chyba póki co tego dotyczą Wasze zgłoszenia


Faktycznie, w wersji z Extreme Plus u mnie też coś nie pykło, nie są to rozdarcia ale coś podobnego jak @Shen Wersja normalna jest ok.

Odnośnik do komentarza

Dobry! Nowy numer od dzisiaj w sprzedaży. Zapraszamy:

  • nasz sklep – wydanie papierowe lub elektroniczne
  • Allegro – wydanie papierowe
  • e-Kiosk – wydanie elektroniczne
  • Nexto – wydanie elektroniczne
  • eGazety – wydanie elektroniczne
  • Publio – wydanie elektroniczne
  • Patronite – wydanie dla Patronów
  • stacjonarne salony prasowe, m.in. Empik, InMedio, Kolporter

Póki co z dotychczasowych najlepiej Stellar Blade, ale Drug Simulator ze wstępnych wyników też nieźle się zapowiada :). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, LeifErikson napisał(a):

 

A możesz zdradzić jak to w przybliżeniu wygląda teraz w liczbach? Udaje się dobić w okolice 10k sprzedanych czy raczej bliżej 5k? 

 

A dla kogo ten wywiad? ;) W zależności od numeru jest gdzieś po środku tych widełek, o których napisałeś, czasami lepiej, czasami gorzej, bo wahania są np. w zależności od okresu (lepsza jesień, słabsze lato) czy okładki (wiem, że na tę FIFĘ marudzicie, ale robiła dobre wyniki). No ale możecie zacząć brać po 2 sztuki to i te 10k wróci ;). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał(a):

 

A dla kogo ten wywiad? ;) W zależności od numeru jest gdzieś po środku tych widełek, o których napisałeś, czasami lepiej, czasami gorzej, bo wahania są np. w zależności od okresu (lepsza jesień, słabsze lato) czy okładki (wiem, że na tę FIFĘ marudzicie, ale robiła dobre wyniki). No ale możecie zacząć brać po 2 sztuki to i te 10k wróci ;). 

 

Dzięki, z czystej ciekawości pytałem, bo chciałem to też tak z grubsza odnieść do tego jak się sprzedają specjale, ale wygląda na to, że regularne numery wciąż sporo lepiej schodzą, zapewne dzięki dystrybucji stacjonarnej, nie tylko online.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Square napisał(a):

Ktoś wcześniej wspominał, że okładka jest jest krótsza z prawej strony i rzeczywiście tak to wygląda.

 

Dopytałem i to wbrew pozorom nie jest błąd. Z grubsza chodzi o to, że okładki drukowane są na arkuszu, który ma bardzo mały wpływ na papier. Natomiast środki to druk na roli w technologii heatset - strony są lekko podsuszone i bardziej podatne na chłonność wilgotności z otoczenia i po prostu wydłużają się. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LeifErikson napisał(a):

 

Dzięki, z czystej ciekawości pytałem, bo chciałem to też tak z grubsza odnieść do tego jak się sprzedają specjale, ale wygląda na to, że regularne numery wciąż sporo lepiej schodzą, zapewne dzięki dystrybucji stacjonarnej, nie tylko online.

 

Tak, jasne, ta sprzedaż stacjonarna to jest wciąż absolutnie kluczowy element całej sprzedaży miesięcznika. Jednak ten nawyk zakupu w centrum handlowym czy Empiku wciąż jest (nie mówię o kioskach, no ale jaka z nimi sytuacja sami wiecie najlepiej). Natomiast to też wiąże się z dużo wyższym nakładem, bo jednak żeby mieć tę sprzedaż, to drukujesz więcej, bo wiadomo, że w iluś tam miejscach tego numeru nikt nie weźmie, ale go dostarczasz, bo nie wiesz, kiedy akurat ktoś się zdecyduje czy wystarczy jedna sztuka czy lepiej dwie. I to jest ta różnica w stosunku do specjali - ich może schodzi mniej, ale drukujesz dokładnie tyle, ile trzeba (albo jesteś nieogarem jak ja i drukujesz za mało Amigi i robisz dodruk :D) ergo wydajesz na druk mniej niż drukując miesięcznik sporo na górkę z tą świadomością, że część tej kasy na druk po prostu się "przepala". 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...