Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Faka napisał(a):

Czemu główna okładka jest taka szorstka w dotyku? Poprzednie miały fajny materiał, a ten, to jakbyś w łapach trzymał papier ścierny. 

 

O tym od jakichś dwóch stron dyskusja - nowa drukarnia, nieco inny papier na okładce i w środku. I żeby nie było - wcale nie jest tańszy :P. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał(a):

bo jednak żeby mieć tę sprzedaż, to drukujesz więcej, bo wiadomo, że w iluś tam miejscach tego numeru nikt nie weźmie, ale go dostarczasz, bo nie wiesz, kiedy akurat ktoś się zdecyduje czy wystarczy jedna sztuka czy lepiej dwie

 

To już ogarnia jak przypuszczam dystrybutor ile sztuk idzie do konkretnego punktu? I trzeba mu zaufać że rozdziela nakład optymalnie? Bo to w sumie też zabawne, że z jednej operuje się rzędami tysięcy sprzedanych sztuk, a z drugiej rozkminiac by można taki pojedynczy punkt w galerii X w mieście Y czy tam dawać na stojak 3 egzemplarze czy może jednak 4. :D

Odnośnik do komentarza

Po ostatniej dramie z panem nie do końca wiadomym zaimkiem i kontrze naszego redaktora naczelnego postanowiłem wesprzeć i walczyć razem ze szmatławcem przeciw wysrywom z resetery. Na czele z redakcyjnym gigachadem @Roger

 

No teraz to juz nie można dać im wygrać, więc gazeta musi istnieć do końca świata :problem:

image.thumb.png.519a4e3664349565ae11860012611a0a.png

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, K.Adamus napisał(a):

@Emtebe z jaką nonszalancja ten drugi z kolei wyciągnął, żeby palców nie skalać tym pierwszym, wymacanym i utluszczonym XD Stary lis

 

Haha, zawsze pierwszy egzemplarz na froncie, to numer 'tester', do pomacania, wytłuszczenia i dla odważnych (bo macany przez wielu, różnymi rękami) do powąchania  (@grzybiarz :hi:)

 

:D

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, PiotrekP napisał(a):

"Dzień dobry, czy ta promocja na gorszy papier w wyżeszej cenie nadal jest?" 

 

Dla kolegi pytam! 

41 minut temu, LeifErikson napisał(a):

 

To już ogarnia jak przypuszczam dystrybutor ile sztuk idzie do konkretnego punktu? I trzeba mu zaufać że rozdziela nakład optymalnie? Bo to w sumie też zabawne, że z jednej operuje się rzędami tysięcy sprzedanych sztuk, a z drugiej rozkminiac by można taki pojedynczy punkt w galerii X w mieście Y czy tam dawać na stojak 3 egzemplarze czy może jednak 4.

 

Si, to leży po stronie kolportera, ale ogólnie w tej, nomen omen, grze wszystkim zależy, bo oni też mają dużo większą kasę ze sprzedanego numeru niż potem makulatury. Ja tam cały czas kopię po kostce, bo wiadomo, że lepiej drukować mniej, a mieć podobną sprzedaż, niż drukować 2x tyle i... dalej mieć taką samą sprzedaż. No jakby nie patrzeć druk to najdroższa część tej układanki. Dobrze, że mam na poczcie ustawiony filtr "podwyżka" - przenieś do spamu. 
 

@oFi ślicznie podziękował, jeszcze podrzuć dane do paczkomatu. 

Odnośnik do komentarza

Szanowny Panie Prezesie @Perez, wiem że to może jeszcze trochę za wcześnie, ale mam prośbę w sprawie numeru z kalendarzem. 

Nie wiem, czy jesteś zaznajomiony ze sprawą, ale w zeszłym roku dostaliśmy prawdopodobnie najgorszy kalendarz w historii Szmatławca. Jakość najtańszego papieru toaletowego z biedry, wyginający się na wszystkie strony. Wstyd było to gdziekolwiek wieszać. W każdym razie osobiście jestem w stanie dopłacić każdą kwotę, aby w tym roku wyglądało to lepiej.

  • This 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiotrekP napisał(a):

Albo zrobią kalendarz premium do kupienia tylko w sklepie online.

 

Nie ma sensu przy dodawaniu do pisma. 

 

Ogarniemy, będzie dobrze. Te z czasów ADVERTIGO chyba były OK jak pamiętam, więc sprawdzę specyfikacje, jakie wtedy szły. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał(a):

Po ostatniej dramie z panem nie do końca wiadomym zaimkiem i kontrze naszego redaktora naczelnego postanowiłem wesprzeć i walczyć razem ze szmatławcem przeciw wysrywom z resetery. Na czele z redakcyjnym gigachadem @Roger

 

No teraz to juz nie można dać im wygrać, więc gazeta musi istnieć do końca świata :problem:

image.thumb.png.519a4e3664349565ae11860012611a0a.png

Kurde panie, dobrze że nikt jeszcze nie wpadł na skanowanie i wrzucanie tu paragonów. 
—-

a tak z innej nieco beczki, to pamiętam jak ludzie na grupce pixela wrzucali foto jak zakupili pixela i np na tle klawiatury, kawki, czy w pociągu. Może tu by się to przyjęło i by ruch temacie był. No i plusiki :) 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Pix napisał(a):

Tak przeglądam foty z Waszej imprezy integracyjnej i Grabarczyk to jest porządnie przykoksowany. Swoimi łapami mógłby łamać większość delikatnych filigranowych zagrajmerów :gigabeta:

@Nemesis jak coś to ja lubię Twoje teksty i nigdy Cię nie hejtowałem 


Sobek jak zaczął rozrabiać to prawie wylądował w basenie jak Graba wstał, ale tak ogólnie to dobry człowiek z niego, tylko za dużo gada o Resident Evil :)Tak dużo, że mając rozładowana komórkę robisz blef i mówisz, "zaraz dokończymy tę analizę wyglądu nemesisa, bo żona dzwoni". 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...