Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Numer na czas w skrzynce, inaczej być nie może.

 Luźne pakowanie jest lepsze niż  poprzednie leginsowe. 

Nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń czy innych rozdarć, stwierdzam natomiast że dostałem zwietrzały numer :/

Czyli nowa-stara drukarnia jednak wcale nie taka idealna :/

 

 Drukowanie adresu na foli pewno lepsze dla planety i portfela (?) będzie się trzeba zaopatrzyć w zakładkę, kartki z adresem były do tego idealne.

 

Miło powiało nostalgią widząc drukowaną zapowiedź  daty kiedy ukaże się kolejny numer, jak za czasów  gdy czytałem Szmatławca od deski do deski i wiadomo było że jak piszą 5 września to wtenczas można lecieć do kiosku

 

Nowy papier (?) przyjemny w obejściu (ale zwietrzały :/ (!)) 

Dzięki Prezes, Roger i Redakcjo za kolejny numer. 

Odnośnik do komentarza

Odebrałem prenumeratę i o ile pakowanie bardzo na plus tak jakość papieru jest średnia. Okładka jest podatna na zniekształcenia, wszelkie screenshoty wyglądają na lekko rozmazane i słabo nasycone. Parę stron musiałem też dokroić nożyczkami ale to już mniejszy problem. Dobrze by było też gdyby Romek ogarnął te pionowe linie tak żeby nie przechodziły przez grafiki.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, łom napisał(a):

jakość papieru jest średnia.  Parę stron musiałem też dokroić nożyczkami.

No niestety chyba najgorszy numer pod wzgledem technicznym jaki posiadam. Papier to moze kwestia gustu, ale te babole z podartymi czy krzywko przycietymi stronami to lipa straszna. Nie pamietam, zeby tyle osob na forum się chwaliło, że z ich egzemplarzem jest cos nie tak.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, łom napisał(a):

Nom czuć downgoard. Może Konsolite zaczął dorabiać w drukarni i krzywo mu się tnie strony 

 

No jest troszkę rozczarowanie tymi błędami technicznymi. Też przed chwilą pakowałem nowy numer do wysyłki i trafiłem na niedocięte strony. Bo o ile sam papier to jednym bardziej leży, innym mniej, o tyle jednak jakieś naderwania czy te niedocięte strony to już średnio, a mam wrażenie, że jakoś tego więcej niż pamiętam z dawnych czasów. No nic, na bieżąco zgłaszam to drukarni, tak że mam nadzieję, że przy wrześniowym wydaniu będzie tego zdecydowanie mniej, bo że coś tam wpadnie to niestety raczej norma, ale może nie tyle. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem w empiku. 
Przekartkowałem, będzie czytane/dźwięk GG :banderas:

Okładka- spoko, matowa, szorstkość, mnie się podoba.

Papier- dla mnie ok, cieniutki, lubię. Grafiki faktycznie słabszej jakości. 

Technikalia- błędów papierowych nie mam, żaden egzemplarz w empiku nie miał błędu wycinki i wszystko jak trzeba.

 

Odnośnik do komentarza

Panowie, dywersja mi weszła za mocno. Kolejny obiekt z prasą przejęty przez Szmatławca.

 

 

Proponuję rozpocząć ogólnopolską akcję o kryptonimie #tylkoszmatlawiec

 

Razem damy radę przejąć wszystkie obiekty prasowe. Do boju.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Panowie, dywersja mi weszła za mocno. Kolejny obiekt z prasą przejęty przez Szmatławca.
 
 
Proponuję rozpocząć ogólnopolską akcję o kryptonimie #tylkoszmatlawiec
 
Razem damy radę przejąć wszystkie obiekty prasowe. Do boju.
 
 
 
Niestety w mojej wichurze szmatławiec niedostępny w sprzedaży.

Wysłane z mojego moto g32 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Takie braki, jeśli faktycznie zauważycie, to jak najbardziej zgłaszajcie. Ja na bieżąco rozmawiam z kolporterami, bo tak jak się przewijało - sytuacja win-win to drukować optymalnie tyle, aby te zwroty były jak najniższe i aby kolporter max nasycał swoje punkty, a na bieżąco widzą, co i gdzie się dzieje. 

Inna rzecz, że pierwszy dzień sprzedaży to czasami 15-20% całości, więc jak jakiś punkt dostał 1-2 sztuki to po prostu dopóki nie uzupełnią, a się sprzedały, to może być pusto. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bzduras napisał(a):

Nadal i nie nastawiaj się na to, że to się zmieni.

Ale na Switch Oled chyba da radę? Troszkę boli bo mam kolekcję na ps3 i x360. Tam mam 60 klatek. W sumie to mam MGS2 na PS2 i Xboxa pierwszego gdzie również jest 60 klatek. Liczę, że pokusa grania przenośnego nie zwiodła mnie na manowce.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej przeszkadza to w MGS2, bo nigdy wcześniej ta gra nie działała w 30fps, więc mając wspomnienia z tej części wszystko jest dziwne i ciężko się do tego przyzwyczaić. Nie pomaga też to, że niektóre animacje (otwieranie drzwi do szafek np.) chodzą w 60fps, co w ogóle podkreśla tylko ten dzwiny kontrast. MGS3 na PS2 było w 30fps, łatwiej jest się do tego przyzwyczaić. Tragedii nie ma, ale MGS2 to lepiej ograć na innym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...