Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwalem tego pierwszego space marine na xbox360 w super kondycji i manualem. Taniej niz na ebayu. Tam sie licytuja na kosmiczne kwoty. Poki co pierwszy problem to okazalo sie ze nie dziala na nowym xboxie wiec musialem wygrzebac starego spod szafy. Zabieram sie do testowania co to takiego ten warhammer 40k.

20240903_092847.thumb.jpg.1c51df8a3f02e65e24e1c3fb9a60d691.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Jontek80 napisał(a):

To kiedy pdf dla patronow?

 

Za kilkanaście minut wleci, bo właśnie odpaliłem na sklepie, ale tam to się trochę musi przemielić, żeby podpięło do kont uprawnionym osobom. No ale niebawem będzie dostępny, więc i Patronom można odpalać. 

19 minut temu, kazetwu napisał(a):

No jestem w ciężkim szoku, ale numer dzisiaj był już w skrzynce :notbad: 

 

Ja też, za szybko ;) 

 

Nie wiem za bardzo kto z zacnych forumowiczów korzysta z pakowania premium, ale od września te tekturki zastąpiliśmy tekturową koperta, więc jak ktoś coś to prośba o info jak to wyszło w praniu. 

Odnośnik do komentarza

Jak to jest Konsolka ze w podcascie Warhammer 10/10 albo i 40k/10 a tu inaczej. Co prawda nie czytalem jeszcze recenzji bo pdfy tylko przegladam i zazwyczaj czekam na wersje papierowa. Ogrywam tego pierwszego space marine i musze przyznac ze to takie gorsze gearsy 1 czy 2. Troszke gorsze. 

Zakupione po reklamie Rogera.

Mam swoja kopie. Zabieram sie za czytanie.

20240904_195609.thumb.jpg.277b11ca61cbb26741ae361e6ff5b7b3.jpg

Odnośnik do komentarza

Dobry! Wrześniowy numer od dzisiaj w sprzedaży, tak że jeśli ktoś nie otrzymuje z Patronite'a lub prenumeraty, to serdecznie zapraszamy do zakupu :). 

  • nasz sklep – wydanie papierowe (do wyboru jedna z dwóch okładek) lub elektroniczne
  • Allegro – wydanie papierowe (do wyboru jedna z dwóch okładek)
  • e-Kiosk – wydanie elektroniczne
  • Nexto – wydanie elektroniczne
  • eGazety – wydanie elektroniczne
  • Publio – wydanie elektroniczne
  • Patronite – wydanie dla Patronów
  • stacjonarne salony prasowe, m.in. Empik, InMedio, Kolporter
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Jontek80 napisał(a):

Jak to jest Konsolka ze w podcascie Warhammer 10/10 albo i 40k/10 a tu inaczej.
 

w podkaście jest „konsolite unchained” i nie powiedziałem 10/10, a jak powiedziałem to żartem tak jak 40.000 / 10 ;) 

15 godzin temu, Jontek80 napisał(a):

Co prawda nie czytalem jeszcze recenzji bo pdfy tylko przegladam i zazwyczaj czekam na wersje papierowa.

oczekuje recenzji recenzji ;)

15 godzin temu, Jontek80 napisał(a):
Edytowane przez Konsolite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...