Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Numer od piątku w skrzynce, inaczej być nie może (jak zwykle trafiła mi się ‚gorsza’ okładka, ta czerwonawa :dunno:). Lekko zwietrzały za to w stanie nie naruszonym w luźnej folii - dobre pakowanie, żadnych więcej bananów, już w zeszłym miesiącu nie było w moim egzemplarzu defektów drukarskich, teraz też wszystko gra, problem wycinanek chyba wyeliminowany.

Szkoda braku recenzji astro bot’a.

Za to duży plus dla Roger’a za felieton o ‚nierówności płciowej’  w redakcji :Aloy_cool1:, pstryczek w stronę tych samych randomów z sieci, którzy rozpętali niegdyś grubą aferę z Aloch’ą, tak trzymać - niech Szmatławiec pozostaje  zgodny z wizją Naczelnego/Prezesa a obsadzaniem

stanowisk ze względu na to co kto ma w spodniach zostawcie disney’owi i reszcie.


Dzieki za kolejny numer ulubionego pisma. 

A tak w ogóle to Monika musi pisać ?

Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałem się, że jeszcze przyjdzie mi pochwalić HIVa, ale podpisuję się pod tym, co koledzy wyżej napisali: recka Concorda weszła na gładko. Momentami może zbyt ciężkostrawna w pojedynczych zdaniach, ale jako całość czuć ten klimacik dawnej trzody, gdzie zamiast technicznej i szczegółowej wiwisekcji przeczytałem odczucia i wrażenia z grania w gierkę podlane sosem z niezbędnych szczegółów (ilość herosów, brak klas, ilość map i tak dalej). Dobra robota, smakująca jeszcze lepiej w obliczu tego, że gra już umarła.

 

I żeby kurwa później nie było, że FPE to tylko hejty i hejty na hiva, no. Forumek surowy, ale sprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nowy numer dopiero trafił do kiosków, ale spodziewałem się recenzji BAKERU - czy ktos się orientuje, czy była taka już? Czy może dopiero się smaży?

 

Pobralem demo i całkiem mi się podoba, ostatnie słowo jednak należy do @Mazzi

 

Wolałbym oczywiście pudełko, mam nadzieję że takie się w Europie pojawi.

Edytowane przez TomciooPL
Odnośnik do komentarza

No prawda w tym jest, ale z drugiej strony jak robisz dobrą robotę, to nawet hejterów się obawiać nie musisz. Jest w sieci kilku autorów PE, którzy spisują się na medal i jakoś ich hejterów nie widać. Inni autorzy z kolei wybierają sobie opinie, do których chcą się odnieść, bo może nie mają ochoty komentować wszystkich, albo uznają, że nie warto i to też zawsze jakieś kompromisowe podejście. 

Dla mnie całkowite wycofanie się autora ze społeczności wokół PE i ignorowanie wszystkich czytelników (bo są wśród nich hejterzy) jest co najmniej dziwne, bo dla kogo on współtworzy pismo?

Dla siebie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał(a):

No prawda w tym jest, ale z drugiej strony jak robisz dobrą robotę, to nawet hejterów się obawiać nie musisz. Jest w sieci kilku autorów PE, którzy spisują się na medal i jakoś ich hejterów nie widać. Inni autorzy z kolei wybierają sobie opinie, do których chcą się odnieść, bo może nie mają ochoty komentować wszystkich, albo uznają, że nie warto i to też zawsze jakieś kompromisowe podejście. 

Dla mnie całkowite wycofanie się autora ze społeczności wokół PE i ignorowanie wszystkich czytelników (bo są wśród nich hejterzy) jest co najmniej dziwne, bo dla kogo on współtworzy pismo?

Dla siebie?

 

Dla listów :niki:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...