Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

Ciekawy tekst kochaniec popełnił, index gier zakazanych. Chyba nie czytałem nigdy w prasie growej tematow religijnych i wiem teraz że jakiś ksiądz prowadzi kanał na yt jak gra m.in w tsushime:) a na serio to w sumie coś nowego.

Dzięki, przyznam, że świetnie mi się przy tym pracowało i cieszy fakt, że "usmażyłem" coś ciekawego. Dodam, że w tym temacie jest sporo ciekawych rzeczy, o których na co dzień się nie słyszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Seba89 napisał(a):

Dzięki, przyznam, że świetnie mi się przy tym pracowało i cieszy fakt, że "usmażyłem" coś ciekawego. Dodam, że w tym temacie jest sporo ciekawych rzeczy, o których na co dzień się nie słyszy.

Ten tekst to dla mnie chyba najjaśniejszy punkt tego numeru (obok Muminków). :) Bardzo ciekawy temat i jeśli widzisz tam jeszcze potencjał na pogłębienie, to ja chętnie poczytam. 

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam inne zdanie o billu gatesie. Celowo z małej. Ostatnia strona artykułu o nim to chyba kopia wklej z wiki albo z jego własnej strony. Zachwalanie go i jego eliksirów jak to nas ocalił od pandemii kaszlu. Co prawda ja przechodziłem ciężko bo mnie drapało trochę w gardle akurat na święta więc dostałem urlop do nowego roku tzn. izolacje więc pogrywaliśmy w fifę 22, którą kupiliśmy młodemu pod choinkę. Uważam że ten człowiek uczynił więcej zła niż dobra. Sam sponsoruje who, jest tam drugim czy 3 sponsorem. Nawet jak ktoś się wtedy nabrał na to powinien się teraz przyznać że był głupi. Mięso z probówki i szczepioneczki dla afryki i azji. To pakistan czy afganistan gdzie te eliksiry zniszczyły dzieci. Za darmo rozdawał.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Jontek80 napisał(a):

Uważam że ten człowiek uczynił więcej zła niż dobra. Sam sponsoruje who, jest tam drugim czy 3 sponsorem. Nawet jak ktoś się wtedy nabrał na to powinien się teraz przyznać że był głupi. Mięso z probówki i szczepioneczki dla afryki i azji. To pakistan czy afganistan gdzie te eliksiry zniszczyły dzieci. Za darmo rozdawał.

Spoiler

17203022-0-image-a-47_1565647047423.jpg.dffad3fdbec8fe5d190438729340ccbd.jpg

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2024 o 23:25, sph! napisał(a):
  Pokaż ukrytą zawartość

17203022-0-image-a-47_1565647047423.jpg.dffad3fdbec8fe5d190438729340ccbd.jpg

 

spacer.png

 

spacer.png

Dzieki Bill. Uratowałeś nas. Czemu jeszcze nikt nie siedzi?

Moze to nie facebook i mnie nie zbanuja.:cool2: Cos jak Clarkson ostatnio powiedział co oznacza B w lgbt? Bekon?

 

Ps a ten z prawej to kto to?  Nie znam typa.

Edytowane przez Jontek80
  • beka z typa 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał(a):

Kolego ale wypad z polityką z tego tematu. 

Jak czytales albo nie to jest artykuł o Billu. Wiec jest na temat.

20240920_125343.thumb.jpg.a29e6f23490103f5ff188ac4825d244d.jpg

jak czytam cos takiego to mi sie niedobrze robi. Nie ma polityki i prania mozgu. Spodziewalbys sie taki pierdol w psxie?

Edytowane przez Jontek80
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Jontek80 napisał(a):

Ps a ten z prawej to kto to?  Ie znam typa.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Epstein

Taki żydek, prawdopodobnie z Mossadu, pedofil, z wyspą, na którą latali znani tego świata (tzw. lolita express), gdzie więził nieletnie i je gwałcili.

Jak wyszło, że miliarder-filantrop też jest na liście, to żona Billa zażądała rozwodu. A przynajmniej takie informacje krążą po internecie.

 

Watek Epsteina poruszył też Ricky tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, sph! napisał(a):

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Epstein

Taki żydek, prawdopodobnie z Mossadu, pedofil, z wyspą, na którą latali znani tego świata (tzw. lolita express), gdzie więził nieletnie i je gwałcili.

Jak wyszło, że miliarder-filantrop też jest na liście, to żona Billa zażądała rozwodu. A przynajmniej takie informacje krążą po internecie.

 

Watek Epsteina poruszył też Ricky tutaj:

 

Slyszalem ze rozwod to tylko pozory z powodu podatkow czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłeś mi dzień. Leżę w łóżku, nie moge spać bo Covid przerodził się w anginę i w gardle mam wiadro żyletek, przynajmniej sobie mogę poczytać recenzję numeru.

 

Spoiler

Swoją drogą chorowanie jak się jest dorosłym jest do dupy. Nie ma rodziców którzy lecą do pracy a ty mozesz siadać przed gierka i orać aż gały wylecą. Raczej w drugą stronę - córkę wielkie G obchodzi, że umierasz, musisz się bawić plastikowymi zwierzątkami i chwilę dla siebie masz, jak cały świat już śpi a ty nie możesz. No ale nocami Space Marine II ukończyłem i potwierdzę recenzję Konsolki - wyśmienity tytuł. A od wczoraj Astro wjechał i póki co jedno wielkie Wooooooow. Szkoda że Sony raczej nie wyciąga wniosków :(

 

Jak zawsze wielkie dzięki za czytanie, odnoszenie się, pozytywny Vibe. Cieszę się że Muminki siadły, pisało mi się to na tyle dobrze że i trochę sobie książki odświeżylem (są wybitne), za miesiąc nie będzie tak uroczo i przygotuj się na temat raczej brutalny i krwawy. Dla równowagi ;)

Na listopad w sumie też, bo już oddany ;P

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Panie @Kmiot, serdeczne dzięki za "Dobrą Nowinę" akurat na niedzielę. Ogólnie super, że tekst spotkał się z tak dobrym przyjęciem - to ogromna motywacja. No i żeby nie było, każdy recenzencki "wpi..ol" jaki tu zebrałem też motywuje - hmmm jednak bezstresowe wychowanie się nie sprawdza :P. 

W każdym razie... zbliża się powoli moment, w którym stuknie rok, jak rozpocząłem przygodę pod nazwą "PSX Extreme" i mam nadzieję, że na tą okazję wyprodukuję coś równie dobrego. 
Do przeczytania, dzięki !

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Może odniosę się jeszcze do Testu Telewizorów (chociaż @Kmiot już pojechał dobrze po tym materiale).

 

Właśnie szukam 75'' do salonu. Przeglądam Sieć od kilku dni, jestem wręcz zagubiony wobec mnogości dostępnych opcji, a na wieść o teście w najnowszym PE od razu rzuciłem się do lektury. Niestety, z tego materiału... nie dowiedziałem się kompletnie nic (no dobra, może poza rozwinięciem skrótów). Notki przy każdym "polecanym" modelu czyta się tak samo, mam wrażenie, że pochodzą z jakiejś informacji prasowej. Tekst w żaden sposób nie rozwiał moich wątpliwości niestety. Prawdopodobnie mój wybór padnie na "zwykłego" LEDa od Sony - konkretnie model X85L. Mieści się w budżecie (7K to taki max, jaki chciałbym dać) i oferuje dodatkowe tryby dla PS5, a nie ukrywam, że PS4 trzeba będzie niedługo wymienić. Wszelkiego rodzaju HiSense czy TCL odpadają, zagraniczne fora kipią aż od negatywnych opinii nt. VIDAA czy po prostu rzekomej tendencji do spadku jakości wyświetlanego obrazu wraz z mijającym czasem. Oczywiście w polskich sklepach to właśnie HiSense i TCL są najbardziej promowane. 

Liczę, że za parę miesięcy (może na Święta?) pojawi się porządny test - na 8-10 stron. Temat jest niesamowicie obszerny, widzę też tutaj miejsce dla reflinków - w ramach podziękowania chętnie skorzystałbym z takiego linku, gdyby materiał był faktycznie rzetelny.

Edytowane przez TomciooPL
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, TomciooPL napisał(a):

Może odniosę się jeszcze do Testu Telewizorów (chociaż @Kmiot już pojechał dobrze po tym materiale).

 

Właśnie szukam 75'' do salonu. Przeglądam Sieć od kilku dni, jestem wręcz zagubiony wobec mnogości dostępnych opcji, a na wieść o teście w najnowszym PE od razu rzuciłem się do lektury. Niestety, z tego materiału... nie dowiedziałem się kompletnie nic (no dobra, może poza rozwinięciem skrótów). Notki przy każdym "polecanym" modelu czyta się tak samo, mam wrażenie, że pochodzą z jakiejś informacji prasowej. Tekst w żaden sposób nie rozwiał moich wątpliwości niestety. Prawdopodobnie mój wybór padnie na "zwykłego" LEDa od Sony - konkretnie model X85L. Mieści się w budżecie (7K to taki max, jaki chciałbym dać) i oferuje dodatkowe tryby dla PS5, a nie ukrywam, że PS4 trzeba będzie niedługo wymienić. Wszelkiego rodzaju HiSense czy TCL odpadają, zagraniczne fora kipią aż od negatywnych opinii nt. VIDAA czy po prostu rzekomej tendencji do spadku jakości wyświetlanego obrazu wraz z mijającym czasem. Oczywiście w polskich sklepach to właśnie HiSense i TCL są najbardziej promowane. 

Liczę, że za parę miesięcy (może na Święta?) pojawi się porządny test - na 8-10 stron. Temat jest niesamowicie obszerny, widzę też tutaj miejsce dla reflinków - w ramach podziękowania chętnie skorzystałbym z takiego linku, gdyby materiał był faktycznie rzetelny.

 

Tylko takiego testu w PSXE bez sensownej kooperacji nie dostaniesz. Już pomijam ściągnięcie tego aby to sensownie przetestować tak sam sprzęt do testowania TV kosztuje krocie. Jeśli chodzi o profesjonalne testy to na polskim yt króluje Stilgar który działa na kanale moreleTV. No ale fakt sam test w PSXE to wygląda jak reklama niż sensowny poradnik. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdy szukałem telewizora do PS5, to czytałem różne źródła i szybko doszedłem do wniosku, że półka cenowa 3000-4000 tysiące jest najbardziej interesująca. W tym budżecie można dostać najlepszy produkt w stosunku do jakości, z niewielką liczbą kompromisów. Modele Sony i Samsunga najbardziej przyciągały moją uwagę, gdzie ostatecznie nabyłem model tej pierwszej firmy. A jak inni czytelnicy zauważyli wcześniej, test tv okazał się trochę robiony po łebkach. Brak tej najbardziej interesującej półki cenowej szczególnie razi. Zwłaszcza, że czytelnicy to nie milionerzy, a faceci zarabiający co najwyżej lekko ponad średnią krajową, więc nie kupują TV za 10 000 (zaraz pewnie odezwie się ktoś kto kupuje), a osoby szukające przyzwoitego minimum. Dlatego następny test bym sugerował zrobić właśnie w takim kierunku, olewając skrajne progi cenowe. 

 

Ostatnia wizyta w galerii Posnania i ze smutkiem widzę, że konkurencja także bawi się w zasłanianie gazetek. Apeluję by olać tego typu wojenki. Dwa ostatnie pisma na rynku, mimo różnic powinniśmy się szanować. 

IMG_9931.jpg

IMG_9932.jpg

IMG_9934.jpg

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak Kmiot byłem ciekaw czy jest wspomniane o eliminator boat duel. Swego czasu sporo w to grałem, można oponentom rozwalać łodzie, za co wpada więcej kasy. Mam za to inną uwagę: O ile Hydro Thunder na Dreamcasta jest najlepiej wyglądającą wersją, tak wersja na PS1 ma dodatkowy tryb nieobecny na DC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...