Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, sadiker napisał(a):

U mnie też doszło wczoraj. Duża zmiana - poprzedni numer przyszedł prawie 3tygodnie po terminie.

 

Jak 3 tygodnie to najpewniej już z dosyłki, bo część pierwotnej wysyłki wróciła, bo drukarnia nam namieszała przy etykietach adresowych :/ Ale to, odpukać, jednorazowa akcja, błąd namierzony i już w tym miesiącu chyba poszło OK. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo doskwierało, że nie mogłem dzielić z tymi gazetkami jednego pomieszczenia. Niby byliśmy razem...a jednak osobno.

 

Coś czuję, że Piechota chyba znowu temat numeru zapodał, ale tak przewertowałem na szybko i Splashdown(nawet dwie części) pominął. Albo i nie, bo skuter, to jednak nie do końca motorówka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.09.2024 o 10:58, Konsolite napisał(a):

w podkaście jest „konsolite unchained” i nie powiedziałem 10/10, a jak powiedziałem to żartem tak jak 40.000 / 10 ;) 

oczekuje recenzji recenzji ;)

Przeczytalem, fajne ale chyba poczekam na przecene. Najbardziej lubie towje czytac, Hiva i Rogera. Odlschool. Ale bardziej jako rozrywke. Mam swoj gust i z ubiegiem lat wole grac w miare latwe gry. Pomeczyc moge sie jedynie w prawdziwych turowych jrpgach. A tak gearsy na easy albo max normal. Nie lubie stresu bo w pracy mam go sporo. No i meczyc sie z gra. Ustawiam tak zeby nie bylo zbyt latwo a newet czasami zgine na easy w space marine 1. Teraz jeszcze sprawilem sobie nowe auto to musze przebuerac troche w grach. Kupilem wlasnie w folii star ocean ten gorszy podobno za 11 funtow. Moze nie bedzie taki zly. Magna carta 2 pisali ze slabe a mnie sie podobalo. Tales of arise pisali ze dobre a zmeczylo mnie i gdzies w polowie utknalem. Gram w tego space marine, lost odyssey i prince of persia na zmiane.chyba z wiekiem coraz bardziej sepie na te nowe gry.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SlimShady napisał(a):

Mnie bardzo doskwierało, że nie mogłem dzielić z tymi gazetkami jednego pomieszczenia. Niby byliśmy razem...a jednak osobno.

 

Coś czuję, że Piechota chyba znowu temat numeru zapodał, ale tak przewertowałem na szybko i Splashdown(nawet dwie części) pominął. Albo i nie, bo skuter, to jednak nie do końca motorówka.


Na jakikolwiek „temat numeru” jest to za mały artykuł. Natomiast tak, skutery odrzuciłem przy tym doświadczeniu (czego w treści nie ukrywam). Nie chciałbym ich robić po macoszemu. Spróbuję nadrobić tę część gatunku i być może podbić kontynuacją artykułu już z buńczucznym hasłem „wodne wyścigi”. Ale z drugiej strony - mocno mnie pcha teraz, by głębiej zbadać wyścigi na śniegu :D zobaczymy! ^^ dziękuję!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Piechota napisał(a):

by głębiej zbadać wyścigi na śniegu

Właśnie chciałem to zasugerować, zanim zdążyłeś odpisać, bo nadajesz się do takich rzeczy jak mało kto.
Może troszkę zimniejszy miesiąc wybierz, żeby było bardziej w klimacie, ale oczywiście Sled Storm, a oprócz niego...

Spoiler

kolejny Sled Storm, z identyczną nazwą, ale generację później i mimo tytułu, zupełnie inny, bo jest to skuterowa wariacja na temat SSX-a.

Oprócz tego może jeszcze czymś zaskoczysz, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.

 

EDIT: Dobra, odjebałem numer, jak mogłem zapomnieć o arktycznym Motorstormie, ze wszystkimi możliwymi pojazdami

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Jontek80 napisał(a):

Przeczytalem, fajne ale chyba poczekam na przecene. Najbardziej lubie towje czytac, Hiva i Rogera.

oooooo słodko ;)

 

6 godzin temu, Jontek80 napisał(a):

Odlschool. Ale bardziej jako rozrywke. Mam swoj gust i z ubiegiem lat wole grac w miare latwe gry. Pomeczyc moge sie jedynie w prawdziwych turowych jrpgach. A tak gearsy na easy albo max normal. Nie lubie stresu bo w pracy mam go sporo. No i meczyc sie z gra. Ustawiam tak zeby nie bylo zbyt latwo a newet czasami zgine na easy w space marine 1. Teraz jeszcze sprawilem sobie nowe auto to musze przebuerac troche w grach. Kupilem wlasnie w folii star ocean ten gorszy podobno za 11 funtow. Moze nie bedzie taki zly. Magna carta 2 pisali ze slabe a mnie sie podobalo. Tales of arise pisali ze dobre a zmeczylo mnie i gdzies w polowie utknalem. Gram w tego space marine, lost odyssey i prince of persia na zmiane.chyba z wiekiem coraz bardziej sepie na te nowe gry.

SMII akurat na normalu jest ok, wiec na easy pewnie romantyczna przechadzka z mieczem mechanicznym będzie i podziwianie widoczków oraz dekorowanie lokacji flakami wrogów. SM1 nie pamiętam jak było z poziomem trudności, ale inna gra, inna ekipa, więc no rush, kupisz, pograsz, dasz znać ;) 
TOA ma pewne problemy, ale jest całkiem szybkie/płynne jak się tylko story ogarnia, sporo tych gier na raz, podziwiam - napisał człowiek co potrafił X gier ograć do numeru i jeszcze kilka dla przyjemności :D
 


 

Edytowane przez Konsolite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...