Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

Ciekawy tekst kochaniec popełnił, index gier zakazanych. Chyba nie czytałem nigdy w prasie growej tematow religijnych i wiem teraz że jakiś ksiądz prowadzi kanał na yt jak gra m.in w tsushime:) a na serio to w sumie coś nowego.

Dzięki, przyznam, że świetnie mi się przy tym pracowało i cieszy fakt, że "usmażyłem" coś ciekawego. Dodam, że w tym temacie jest sporo ciekawych rzeczy, o których na co dzień się nie słyszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Seba89 napisał(a):

Dzięki, przyznam, że świetnie mi się przy tym pracowało i cieszy fakt, że "usmażyłem" coś ciekawego. Dodam, że w tym temacie jest sporo ciekawych rzeczy, o których na co dzień się nie słyszy.

Ten tekst to dla mnie chyba najjaśniejszy punkt tego numeru (obok Muminków). :) Bardzo ciekawy temat i jeśli widzisz tam jeszcze potencjał na pogłębienie, to ja chętnie poczytam. 

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam inne zdanie o billu gatesie. Celowo z małej. Ostatnia strona artykułu o nim to chyba kopia wklej z wiki albo z jego własnej strony. Zachwalanie go i jego eliksirów jak to nas ocalił od pandemii kaszlu. Co prawda ja przechodziłem ciężko bo mnie drapało trochę w gardle akurat na święta więc dostałem urlop do nowego roku tzn. izolacje więc pogrywaliśmy w fifę 22, którą kupiliśmy młodemu pod choinkę. Uważam że ten człowiek uczynił więcej zła niż dobra. Sam sponsoruje who, jest tam drugim czy 3 sponsorem. Nawet jak ktoś się wtedy nabrał na to powinien się teraz przyznać że był głupi. Mięso z probówki i szczepioneczki dla afryki i azji. To pakistan czy afganistan gdzie te eliksiry zniszczyły dzieci. Za darmo rozdawał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...