Skocz do zawartości

Kalendarz Gracza 2025 - sugestie, uwagi, propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pix napisał(a):

Opinie są mocno podzielone. Ja jednak team wiszący, bo w mieszkaniu nie mam nawet za bardzo gdzie postawić, a do roboty nie wezmę, bo Grażyny i Haliny z mojego urzędu by mi żyć nie dały, jak zobaczą kolorowy kalendarz z grami dla dzieci na moim biurku. 

@Perez pewnie nie ma opcji przygotowania dwóch wersji? 


Wszystko rozbija sie o koszt. Drugi kalendarz to kolejne pewnie ze 20-30k za samo przygotowanie, wiec albo jeszcze wyzsza cena niz i tak to podniesione 29,99, albo liczyc na baaaardzo duzo wyzsza sprzedaz, zeby odrobic ten dodatkowy koszt. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź, Prezesie.

A w ogóle przy dzisiejszych kosztach to spodziewałem się wyższej ceny numeru z kalendarzem niż te 29.99. Rok temu też były 3 dyszki, a kalendarz był tragicznej jakości, więc byłbym w stanie dać nawet te 35, jeśli miałoby to coś pomóc.

Chociaż tu pewnie też pojawiłyby się problemy z patronajtem, bo podejrzewam, że traciłbyś trochę kasy na osobach, które wspierają PE za 50 zł i dostają numer z kalendarzem. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Pix napisał(a):

Dzięki za odpowiedź, Prezesie.

A w ogóle przy dzisiejszych kosztach to spodziewałem się wyższej ceny numeru z kalendarzem niż te 29.99. Rok temu też były 3 dyszki, a kalendarz był tragicznej jakości, więc byłbym w stanie dać nawet te 35, jeśli miałoby to coś pomóc.

Chociaż tu pewnie też pojawiłyby się problemy z patronajtem, bo podejrzewam, że traciłbyś trochę kasy na osobach, które wspierają PE za 50 zł i dostają numer z kalendarzem. 

 

Patronite jest jak prenumerata - wspierasz co miesiąc, więc też masz niejako bonusy w takiej postaci, że nie interesuje Cię zmiana ceny etc., tak że tu na luzie :). 

 

35 zł wydaje mi się sporo nawet jak na numer z kalendarzem. Dla części osób już te 25 zł za "pisemko o gierkach" to już dużo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...