Skocz do zawartości

Legacy of Kain: Soul Reaver 1&2 Remastered


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie kupię, bo bardzo lubię tę serię i w zasadzie wszystko poza nudnawym Blood Omen 2 jest dalej grywalne, choć czasem wymaga zagryzienia zębów przez parę pierwszych chwil (kamera w Defiance). Choć najbardziej ucieszyłoby mnie zwieńczenie fabuły w formie jakiegoś komiksu, bo anulowano ostatnią część (The Dark Prophecy), ale tego pewnie nie doczekam.

 

Szkoda, że za remaster nie odpowiada Nightdive, ani nie będzie prawdopodobnie żadnego przywracania części anulowanego contentu. W sensie przywracanie wszystkiego nie miałoby sensu (bo część rzeczy, które nie weszły do SR pojawiło się w jakiejś formie w SR2 itp.), ale nie obraziłbym się.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Jukka Sarasti napisał(a):

Pewnie kupię, bo bardzo lubię tę serię i w zasadzie wszystko poza nudnawym Blood Omen 2 jest dalej grywalne, choć czasem wymaga zagryzienia zębów przez parę pierwszych chwil (kamera w Defiance). Choć najbardziej ucieszyłoby mnie zwieńczenie fabuły w formie jakiegoś komiksu, bo anulowano ostatnią część (The Dark Prophecy), ale tego pewnie nie doczekam.

 

Szkoda, że za remaster nie odpowiada Nightdive, ani nie będzie prawdopodobnie żadnego przywracania części anulowanego contentu. W sensie przywracanie wszystkiego nie miałoby sensu (bo część rzeczy, które nie weszły do SR pojawiło się w jakiejś formie w SR2 itp.), ale nie obraziłbym się.

Tez troche zaluje ze nie NIghtdive ale ludzie od Tomb Raiderow tez dowiezli wiec jestem raczej spokojny o jakosc.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał(a):

Jakiś super cool remaster to nie jest ale i tak się ciesze bo chciałem się zapoznać z serią a sterowanie już trochę drętwe+jedynki na gogu nie ma wcale a dwójka nie obsługuje pada więc robili mi pod górkę gnojki

Wlasnie jedynke zdjeli z gog i Steam bo zaczeli robic te remastery (tzn tak obstawiam). Nie wiem tylko dlaczego dwojka zostala.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał(a):

Wlasnie jedynke zdjeli z gog i Steam bo zaczeli robic te remastery (tzn tak obstawiam). Nie wiem tylko dlaczego dwojka zostala.

Mylisz się kolego. Jedynkę zdjęli z GOGa trzy lata temu, ponieważ pecetowy port, nawet na GOGu, był okropnej jakości - zabugowany, niestabilny, z licznymi dowgradami względem nawet PSXa i w teorii miał wrócić do sprzedaży po odpowiednich poprawkach. Jak czytamy w komunikacie z 2021:

Cytat

"Square Enix has temporarily removed this title from sale to work on some important updates. Please check back soon!"

 

Także jeżeli prace nad tymi remasterami nie trwały trzy lata to nie mają one nic wspólnego z wycofaniem SR1 ze sprzedaży cyfrowej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...