Skocz do zawartości

Ghost of Yōtei


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Homelander napisał(a):

Ja jebie kurwa. Ta aktorka wcielająca się w główną bohaterkę to kolejne lgbt gender fluid they/them. Jasne, niech se będzie prywatnie kim chce. Ale jak zacznie pierdolenie w mediach a'la te idiotki od Akolity albo Śnieżki...

 

 

IMG_3867.jpeg

 

Nigdy nie widziałem by ktokolwiek analizował aktorki w nadchodzących filmach, a tutaj mamy tylko skan i może głos. Gracze są jednak wyjątkowi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Rtooj said:

 

Nigdy nie widziałem by ktokolwiek analizował aktorki w nadchodzących filmach, a tutaj mamy tylko skan i może głos. Gracze są jednak wyjątkowi.

 

Napisałem, że prywatnie niech sobie będzie kim chce, mam to absolutnie gdzieś. Interesuje mnie to czy dobrze wykona swoją pracę, jestem pewien, że tak. Mam nadzieję po prostu, że nie będzie pierdolenia typu tych aktorek i showrunnerek od Akolity czy Śnieżki. Jak to przez Gwiezdne Wojny wyrażają siebie i swoje woke poglądy. Bo jak to się zawsze kończy wszyscy wiemy

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Homelander napisał(a):

 

Napisałem, że prywatnie niech sobie będzie kim chce, mam to absolutnie gdzieś. Interesuje mnie to czy dobrze wykona swoją pracę, jestem pewien, że tak. Mam nadzieję po prostu, że nie będzie pierdolenia typu tych aktorek i showrunnerek od Akolity czy Śnieżki. Jak to przez Gwiezdne Wojny wyrażają siebie i swoje woke poglądy. Bo jak to się zawsze kończy wszyscy wiemy

 

Wiesz ile aktorek dostaje nagrody co roku za świetne zagrane role, które osobiście mają dziwne/zryte poglądy? A ilu facetów? A tu masz grę, animację robią twórcy, scenariusz ma podany na tacy, kontrola efektu końcowego jak w bajce animowanej a nie w filmie gdzie nie zrobisz dubla po zamknięciu zdjeć. Ehhh.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Rtooj said:

 

Wiesz ile aktorek dostaje nagrody co roku za świetne zagrane role, które osobiście mają dziwne/zryte poglądy? A ilu facetów? A tu masz grę, animację robią twórcy, scenariusz ma podany na tacy, kontrola efektu końcowego jak w bajce animowanej a nie w filmie gdzie nie zrobisz dubla po zamknięciu zdjeć. Ehhh.

 

Stary, ale Ty czytasz co ja piszę? Mam to gdzieś jaka i kim ona jest. Po prostu z doświadczenia filmowego (Disney), serialowego (Akolita) i growego (Concord) wiem, że jak dochodzą do głosu wątki woke i dei to negatywnie wpływają na jakość produktu

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, number_nine napisał(a):

Dobór tej aktorki typowo pod marketing, wiedzieli co robią. Jak w grze nie będzie pierdolenia o lesbach albo tranzystorach, to nie widzę problemu. Chociaż i tak trochę bekowe jest wciskanie na siłę takich ludzi

No jak na mniejszość to całkiem dużo ta maszyna losująca losuje w naszej branży.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Homelander napisał(a):

Ja jebie kurwa. Ta aktorka wcielająca się w główną bohaterkę to kolejne lgbt gender fluid they/them. Jasne, niech se będzie prywatnie kim chce. Ale jak zacznie pierdolenie w mediach a'la te idiotki od Akolity albo Śnieżki...

 

 

IMG_3867.jpeg

 

mało istotnie jest dla mnie czy ktoś jest facetem, kobietą, transem czy szympansem, ale te twitty są dyskwalifikujące dla mnie jeśli miałbym szukać profesjonalisty na stanowisko głównego aktora.

  • This 3
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Rtooj napisał(a):

 

Nigdy nie widziałem by ktokolwiek analizował aktorki w nadchodzących filmach, a tutaj mamy tylko skan i może głos. Gracze są jednak wyjątkowi.

 

Bo tu już dawno nie chodzi o gry tylko o ideologiczne wysrywy lewej i prawej strony.

 

Lewaki męczą dupę swoim LGBTQ, a prawaki męczą dupę swoim szeryfostwem. Jedni i drudzy do zamknięcia w choroszczy. Dajcie ludziom grać w gry i o grach rozmawiać.

 

Jeszcze parę lat temu to było nie do pomyślenia, żeby dyskusje o nowym tytule zaczynały się od płci, atrakcyjności czy koloru skóry protagonisty. Teraz nawet tu na forum pasjonatów chlew w każdym nowym temacie. Podziękowania za ten stan rzeczy należy wysłać do oszołomów z obu stron, wszyscy są siebie warci.

  • This 3
Odnośnik do komentarza

Świetnie zrealizowany zwiastun, bardzo klimatyczny. Szkoda, że nie jest to kontynuacja przygód Jina, zakończenie wręcz dawało pewne podstawy. Inna sprawa, że druga inwazja Mongolii na Japonię miała miejsce kilka lat po pierwszej.

W każdym razie, gra wpadnie day one! :banderas:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jimmy napisał(a):

 

Bo tu już dawno nie chodzi o gry tylko o ideologiczne wysrywy lewej i prawej strony.

 

Lewaki męczą dupę swoim LGBTQ, a prawaki męczą dupę swoim szeryfostwem. Jedni i drudzy do zamknięcia w choroszczy. Dajcie ludziom grać w gry i o grach rozmawiać.

 

Jeszcze parę lat temu to było nie do pomyślenia, żeby dyskusje o nowym tytule zaczynały się od płci, atrakcyjności czy koloru skóry protagonisty. Teraz nawet tu na forum pasjonatów chlew w każdym nowym temacie. Podziękowania za ten stan rzeczy należy wysłać do oszołomów z obu stron, wszyscy są siebie warci.

No kiedyś postać to był wymysł autora, jego własna wizja gry, a teraz nawet jak autor wymyśli brzydką postać, bo taki ma kaprys, to i tak każdy będzie się doszukiwał drugiego dna - jedni będą klaskać, inni obrzucać gównem - w zależności od pomysłu twórcy i obozu oszołomów. Od tego już nie ma odwrotu, póki - i jeśli w ogóle - na świecie się odmieni.

Odnośnik do komentarza

Nie obchodzi mnie, jaka ona jest i z kim sypia ALE!!

I po "ale" zazwyczaj wychodzi, że jednak bardzo obchodzi :niki:

Jeśli będzie fajnie napisana i zagrana postać, to ja nie mam problemu. Tak jak @Rtooj napisał, przestańmy w giereczkowie analizować wszystko i wszystkich, bo to droga donikąd. 

Zaraz dojdzie do sytuacji, że stażysta podający kawę w studiu X polajkował lewackie/prawackie treści, więc już BOJKOT, GRACZE SĄ OBURZENI.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...