Skocz do zawartości

Ghost of Yōtei


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie wygląda spoko ale ja się najadłem już do syta jedynką (jeszcze dlc do ogrania xD) A tutaj chyba będzie identyko gierka, oby mniej lisów i obozów to może kiedyś odpale.

Będzie mi też brakowało podwalania do wuja podczas kąpieli bo babą to już nie to samo :nosacz2: a jeszcse fajna muzyczka westernowo chińska, tutaj wyszło to fajnie A nie jak w ac gdzie użyli rapsy przy murzynie xD I oni niby nie są rasistami A my już tak 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Homelander napisał(a):

Czemu, przecież była dostępna w tym okresie.

bo w zdecydowanej większości podobnych gier się strzela i czasami przyda się coś innego. Walki w GoT mi się mega podobały, można było robić kozackie akcje mieczem + "gadżety", więc mam nadzieję, że nie będzie dużego nastawienia na strzelanie z dystansu, tylko taki dodatkowy bajer

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, number_nine said:

bo w zdecydowanej większości podobnych gier się strzela i czasami przyda się coś innego. Walki w GoT mi się mega podobały, można było robić kozackie akcje mieczem + "gadżety", więc mam nadzieję, że nie będzie dużego nastawienia na strzelanie z dystansu, tylko taki dodatkowy bajer

 

No broń z tamtego okresu nie była jakaś za specjalna, a Japończycy woleli łuki. Więc chociaż ze względów historycznych broń palna być musi to raczej dużej roli grała nie będzie

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Figaro napisał(a):

 

W grobie bo akcja dzieje się 300 lat później

Dzięki, nie zwróciłem na to uwagi, ale chodziło mi o to, że chciałbym kontynuację jego historii, a nie coś pobocznego.

 

GoT ograłem dopiero rok po premierze, siadło mi niesamowicie, ale część aktywności pobocznych mocno męczyła (lisy), bo było tego za dużo więc mam nadzieję, że lepiej to zbalansują.

Tutaj wjadę Day 1 i oby nie zapomnieli o Legendach, bo tam spędziłem masę godzin robiąc wszystko.

Odnośnik do komentarza

Trailer poprawny i bez porywu, ale z racji tego że GoT dostarczył niesamowicie (moja druga platyna w życiu) to wjeżdża Day1. Podrasować graficzkę, zbalansować rozwój postaci, opakować całość w fajną historię, podbić poziom zadań pobocznych i będzie miodzik. Kobieca postać w ogóle mi nie przeszkadz, a Jin niech tam sobie spokojnie spoczywa, swoje już zrobił w uniwersum.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, number_nine napisał(a):

Walki w GoT mi się mega podobały, można było robić kozackie akcje mieczem + "gadżety", więc mam nadzieję, że nie będzie dużego nastawienia na strzelanie z dystansu, tylko taki dodatkowy bajer

Ja pamiętam to trochę inaczej. Oczywiście mieczem walczyło się bardzo dużo ale jak ktoś chciał to z łuku można było strzelać jak pojebion i był narzędziem mordu ostatecznego.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Czoperrr napisał(a):

W jedynce chyba też były jakieś strzelby prochowe jeśli dobrze pamiętam. Yotei dzieje się kilkaset lat później więc nie powinno to być zaskoczeniem, że broń palna zwiększyła swoje znaczenie. 

Można było rzucać bombami i strzelać z katiuszy więc broń palna o ile będzie zbalansowana, z normalnym przeładowaniem trwającym parę sekund to nie powinien być problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...