Skocz do zawartości

Ghost of Yōtei


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Emet napisał(a):

Odnośnie technikaliów wygląda dosyć podobnie do GoT, włącznie ze średniej jakości shaderami skóry i ogólnie modelami postaci tylko "ok".

Para poszła na dużo lepszy draw distance i wygląda na to, że też na RT shadows. Być może też RTGI, ale to akurat może być ręcznie ustawione oświetlenie dla wstawek i konkretnych miejsc i okaże się później. 

 

Po łbie konia widać że jest mocny progres. Ciężko to uzyskać na ubraniach i broni bo to już było mistrzostwo. Ten wilk jeżeli jest in-game, no to też mamy nową generację.

Ale ogólnie trailer nie wojuje, zapowiada to co wszyscy wiemy, będzie dobrze.

2 minuty temu, agst napisał(a):

Odważna ale moim zdaniem dobra decyzja z przejściem w inną epokę, i zrobieniem nowych bohaterów. Liczę na coś podobnego z Uncharted

 

Mam nadzieję że nie myślisz o przeskoku w przyszłość, bo mi jedzenie zaczęło podchodzić ;]

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figaro napisał(a):

Bez jaj

 

ale ta/ten/te pan/pani/panowie Atsu moze mieć jądra. i co wtedy? bo ogólnie ma męskie rysy twarzy, podchodzi pod tranny surprise 

 

a patrząc pod Sonowski dobór aktorów/aktorek (np Bella Ramsey) to może być też hint odnośnie fabuły gry 

 

mścicielka ala Kill Bill w słomkowym kapeluszu mi nie wadzi, ale niech nie dorabiają do tego melodyjek prosto od Sweet Baby Inc

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał(a):

 

Po łbie konia widać że jest mocny progres. Ciężko to uzyskać na ubraniach i broni bo to już było mistrzostwo. Ten wilk jeżeli jest in-game, no to też mamy nową generację.

Ale ogólnie trailer nie wojuje, zapowiada to co wszyscy wiemy, będzie dobrze.

 

Mam nadzieję że nie myślisz o przeskoku w przyszłość, bo mi jedzenie zaczęło podchodzić ;]

Nie, chodzi mi o nowych bohaterów po prostu. 

 

A jeszcze co do obaw, że to babka - Yuna w tsushimie wyszła spoko, więc może tu też się im uda. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, agst napisał(a):

Nie, chodzi mi o nowych bohaterów po prostu. 

 

A jeszcze co do obaw, że to babka - Yuna w tsushimie wyszła spoko, więc może tu też się im uda. 

 

Przestańmy się już przejmować frustratami, większość postaci w GOT była napisana świetnie, również kobiece, nie ma ŻADNEGO powodu by wątpić w nową bohaterkę, po prawdzie, może wylądować w czołówce.

Jej powody podróży na północ Japonii na pewno nie są podyktowane tym że chłop ją zdradził.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Krzysztof93 napisał(a):

No najważniejsze żeby to była kobieta, którą polubią inne kobiety i facety a nie baba projektowana dla ludzi z twittera, którzy nie grają w gry bo są zbyt zajęci walką o swoje wielkie nic. 

 

nie robi ubi ani obecne ND wiec można być spokojnym (tak myślę) 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pupcio napisał(a):

Ta stara chinka też była spoko.

Uważaj co piszesz bo Masako

Spoiler

była bi i miała kochankę

 ale jak historia i motywacje postaci są dobre to nawet nie zwraca się na to uwagi.

Jeszcze ta gitara (shamisen?) mnie ciekawi, czy to tylko zastąpi haiku czy odegra większą rolę w grze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał(a):

 

Bez jaj, nie można dać mu bana na ten temat czy coś? Jego jedyny celem w tym temacie będzie nieustanne zatruwanie miejsca.

Nom, Twój foruming dużo lepszy jak biegasz po tematach, nieudolnie bronisz woke-ścieku i dostajesz kurwicy macicy czy co Ty tam masz teraz między nogami. Grasz w coś jeszcze czasem czy tylko homopropaganda i pisanie bzdur w stylu, że duże cycki ciężko się animuje? :gayos:

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, łom napisał(a):

Uważaj co piszesz bo Masako

  Pokaż ukrytą zawartość

była bi i miała kochankę

 ale jak historia i motywacje postaci są dobre to nawet nie zwraca się na to uwagi.

Jeszcze ta gitara (shamisen?) mnie ciekawi, czy to tylko zastąpi haiku czy odegra większą rolę w grze.

 

Jak ktoś jedzie taki kawał w takich warunkach z lutnią na plecach to wydaje mi się że musi mieć wartość sentymentalną. Może jedyna rzecz która została po zabitym mężu/ojcu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Grę robi sucker punch a nie naughty dog i gorilla games więc jednak jest spora szansa że to będzie bardzo fajna chińska dziewucha którą da się polubić

Nie no, Sucker Punch nie potrafi robić dobrze napisanych postaci. Ona będzie tak samo nijaka jak inni bohaterowie ich gier. 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie plottwisty są możliwe w ociekających realizmem światach sony playstation! Najbardziej cieszy ujebanie ubisoftu tą zapowiedzią :banderas: niech jeszcze przełożą ac murzyna na przyszły rok żeby zostać totalnie wdeptanym w ziemie :)

Teraz, suteq napisał(a):

Nie no, Sucker Punch nie potrafi robić dobrze napisanych postaci. Ona będzie tak samo nijaka jak inni bohaterowie ich gier. 

Odczep się od Sly'a Coppera gnojku :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...