Skocz do zawartości

Ghost of Yōtei


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, krzysiek923 napisał(a):

No kiedyś postać to był wymysł autora, jego własna wizja gry

 

Bo kiedyś gry to był wymysł autora, a teraz korporacji. A te muszą robić produkty pod dyktando terrorystów ze sweet baby inc, którzy za kilka milionów dolarów i spełnienie ich rządań wrzucenia do gry lewackiej propagandy sprawią, że współpracujące z nimi mainstreamowe media i przekupieni recenzenci pozytywnie napiszą o grze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał(a):

Ja jebie kurwa. Ta aktorka wcielająca się w główną bohaterkę to kolejne lgbt gender fluid they/them. Jasne, niech se będzie prywatnie kim chce. Ale jak zacznie pierdolenie w mediach a'la te idiotki od Akolity albo Śnieżki...

 

 

IMG_3867.jpeg

1 godzinę temu, MaZZeo napisał(a):

mało istotnie jest dla mnie czy ktoś jest facetem, kobietą, transem czy szympansem, ale te twitty są dyskwalifikujące dla mnie jeśli miałbym szukać profesjonalisty na stanowisko głównego aktora.

 

Dokładnie to :rep_up:

Jakoś nie wierzę, ze fabuła gry i kreacja tej postaci obroni się przed tym, co aż kipi z aktorki, użyczającej jej twarzy i głosu.
Przecież gdyby to była jakaś osoba otwacie głosująca na Trumpa to by od razu cancel poszedł, a ta tu takie pojebane tweety wrzuca i w Sony stwierdzają, że spoko, nie ma problemu :dunno:
Tak jak o pierwszą część byłem spokojny, tak tutaj tylko o graficzkę i gameplay jestem, ale obawiam się, że fabularnie to będzie ściek typu gierki od UBI/Massive.

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Figaro napisał(a):

jak? 


yak.jpg.b5bf5fb1a2867fcd9634a1e2b7940aa5.jpg
 

3 minuty temu, Rtooj napisał(a):

Aktor przyjdzie, aktor powie me, be, kukuryku, zeskanują mordkę, i nikt nie będzie pamiętał kto to był, i ile członków miał.

Nawet te gwiazdeczki Hideo pewnie nie mają żadnego wpływu na scenariusz i wydźwięk gry.


Mam nadzieję, ale też spore obawy, bo bez żadnej odgórnej agendy nie zatrudnia się raczej takiego pojebańca - przecież w dzisiejszych czasach pierwsze co to się robi rozeznanie w social mediach, jakie kto poglądy prezentuje i jak się wozi po necie.
No ale najwyraźniej w tę stronę można i tego się obawiam, że opowieść będzie skrojona pod nienawistnego, niesympatycznego babsztyla, którego nie da sie lubić - tak bardzo zresztą popularnego w obecnej popkulturze.

Odnośnik do komentarza

Mnie bardziej ciekawi czy ostry odchył w lewo ze strony Sucker Punch skończy się po prostu na zatrudnieniu do głównej roli osobx niebinarnx czy to zaledwie preludium do tęczowej zabawy jaka nas czeka w Ghost of yo/tei. Jest opcja, że zatrudnili to osobiszcze jako podkładkę dla świętego spokoju, żeby lewaki im nie zarzuciły później, że LGBT nie jest wystarczająco reprezentowane w ich produkcjach, a sama gra będzie czysta z tego chlewu, ale równie dobrze może im przeżarło mózgi jak Ubisoftowi z nowym Assassynem i już piszą jakieś fajne questy dla Figaro i jego chłopaka jimmy'ego, żeby mieli się przy czym brandzlować. 

  • Plusik 6
  • Haha 2
  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Observer napisał(a):

 

Bo kiedyś gry to był wymysł autora, a teraz korporacji. A te muszą robić produkty pod dyktando terrorystów ze sweet baby inc, którzy za kilka milionów dolarów i spełnienie ich rządań wrzucenia do gry lewackiej propagandy sprawią, że współpracujące z nimi mainstreamowe media i przekupieni recenzenci pozytywnie napiszą o grze. 


Kurde, od jakiegoś czasu mam zagwozdkę czy ty po prostu miałeś kiedyś lepsze pióro jak pisałeś te swoje całkiem błyskotliwe wypociny na gdzie nie bywać kogo nie znać, czy ja po prostu dorosłem i zawsze miałeś taki nieznośny, a wręcz obsesyjny styl „lewactwo to, lewactwo tamto”.

 

W sumie Kolonko też chwalili w 2013 roku, kiedy to na YT wstawił materiał o Facebooku. Może tak jak u niego u ciebie też doszło do flanderyzacji

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, jak prawacy założą swoje Sweet Baby Jesus Inc. i będą szantażem wymuszać żeby w co drugiej grze główny bohater był żarliwym katolikiem, a w grze nie było brutalności i golizny, to też będę krytykował. I ty też będziesz, chociaż dziś milczysz pomimo tego że teraz dzieje się dokładnie to samo, tylko w drugą stronę.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rtooj napisał(a):

 

Nigdy nie widziałem by ktokolwiek analizował aktorki w nadchodzących filmach, a tutaj mamy tylko skan i może głos. Gracze są jednak wyjątkowi.

to tylko pokazuje w jakim kierunku zmierza SP tworząc nowe GoT... możecie się łudzić dalej, że będzie jak kiedyś, nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...