Skocz do zawartości

PSX EXTREME 325


Rekomendowane odpowiedzi

Ech, ciekawe jaka mi się wylosuje. 1,2,4 najładniejsze, więc z moim fartem dostanę 3 o ile listonosz dotrze z przesyłką ;)

 

 

A Prezes to rynkowa wyga co niejednego kołcza mogłaby zawstydzić, jak biznes wzywa to poliglota a jak na redditach Romana chcą ozłocić to się okazuje, że on w szkole włoski miał :D

 

 

IMG_20240927_112559.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SlimShady napisał(a):

Teoretycznie można by zatrudnić tłumacza, ale to też nie są tanie rzeczy, i mogłoby się okazać, że grafik zamiast zyskać jakiś bonus, to musiałby jeszcze dopłacić ze swojej kieszeni.

Akurat tłumacze to pierwszy zawód, który wyginie jak jeszcze trochę ejaj dopracują, tuż przed copywriterami i grafikami. :(

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pix napisał(a):

Ale w sumie ciekawe, czy ten szum wokół numeru wpłynie jakoś na lepszą sprzedaż. Dla Pereza gwiazdka w tym roku przyszłaby wcześniej. 

 

Z historii pamiętam, że to raczej średnio wpływało. Słynny Killzone Najemnik, gdzie nie dogadaliśmy się coś z terminami i materiały poszły przed embargiem aż Mazzi z Japonii podsyłał screeny jak tam okładka i screen tekstu latały :) Pewnie jeszcze z kilka takich historii by odnalazł, że wokół numeru był szum.

 

 

Ale ogolnie numer wydaje się bardzo OK, też reklamowo wyszło ponad normę jak na dzisiejsze czasy (stąd dodaliśmy 8 stron, bo by zaraz @Shen przyszedł i narzekał, że cena ta sama, stron tyle samo, a na reklamy pozabierane!111), tak że oby takich wydań więcej to jak nic czekolada i pomarańcze pod choinkę!

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Shen napisał(a):

Kiedy ja narzekałem na reklamy, jak są reklamy, znaczy, że pismo sobie radzi :sapek:

To będzie pewien truizm, ale jakie fajne są te reklamy w piśmie drukowanym. Można oczywiście przesadzić, ostatnio znalazłem w piwnicy jakiś magazyn komputerowy z lat 90. Na oko 500 stron, z czego 3/4 to reklamy. Ale tak, jak są w PSXE teraz, to miód na moje oczy. Widać, że pismo sobie radzi, przyciąga reklamodawców, nie przeszkadzają, jak zaciekawi się przeczyta, jak nie to się pominie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...