Skocz do zawartości

PSX EXTREME 325


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pix napisał(a):

Śliczne okładeczki. @Perez to jest pewne, że z Patronajta z Extreme Plus przyjdzie wersja z Jamesem? Bo po robocie zaleciałbym jeszcze do jakichś saloników i poszukał Angeli. 

A w ogóle rozumiem, że piątek ze względu na embargo na reckę sh2?

Chociaż z tego co widzę, to i tak Wasza recka będzie pierwsza na świecie, bo embargo schodzi dopiero o 9 rano w piątek, więc jak ktoś rano dorwie numer to się dowie wcześniej. 

 

Tak, Extreme Plus cały jest z Jamesem - już tu nie kombinowaliśmy, bo drukarnia by nerwicy dostała, jakby jeszcze miała 100 egz. drukować w 4 okładkach :) A przesunięcie zgadza się, związane z SH2. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał(a):

Mnie dalej zastanawia ta  kratownica, czy cokolwiek to jest. Nie lepszy byłby piramidogłowym jak w CDA? Może w innej pozycji, ale on od razu się kojarzy z Silentami. Chodzi mi ogólnie o taką grafikę, bo jest i na steelbooku.

 

Kwadraty to też niewątpliwie nawiązanie do japońskiej okładki pierwowzoru. To zresztą chyba największa zagadka całej gry, do dzisiaj właściwie nierozwiązana. Nie ma odpowiedzi, są tylko poszlaki - chwilę rozmawiałem o tym z ludźmi z Bloobera, którzy przyznali, że to jedyny aspekt gry której Masahiro Ito nigdy im nie wyjaśnił. Stworzyli więc wokół tego swoją własną interpretację, ale bez próby karmienia łyżeczką i wyjaśniania zamysłu Japończyka.

 

SILENT HILL 2 Playstation 2 Konami PS2 JAPAN VER JP PS2 NTSC-J [disc only]  4542084000263 | eBay

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! 

 

- prenumeraty pocztowe wychodzą dzisiaj - niestety z racji na terminy SH2 nie bardzo było jak puścić to wcześniej 

- prenumeraty do paczkomatów i wysyłki Extreme Plus też wychodzą dzisiaj - czekają już spakowane na odbiór, tak że pewnie większość jutro będzie na premierę numeru

- PDF na sklepie dostępny jutro od ok. 9.00

- e-wydanie na tych wszystkich platformach typu e-Kiosk, Publio itd. również od jutra od ok. 9.00

- numer w wersji papierowej można zamawiać na Allegro lub w sklepie 

- od jutra numer dostępny w sprzedaży papierowej, m.in. w punktach Kolportera, Empiku, InMedio itd. 

 

I chyba póki co tyle wieści :) 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Patroni i prenumeratorzy również dostaną PDFa jutro, jak zgaduję?

 

Dokładnie tak - gdzieś ok. tej 9.00 wleci na Patronite, na psxextreme.pl pewnie jakoś też w tych okolicach, bo tam jeszcze chwilę trwa to generowanie dla każdego prenumeratora, chociaż spróbuję to jakoś wcześniej odpalić do generowania. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Perez właśnie zakupiłem na allegro. Wiem, że późna pora, ale może masz do paczkomatu blisko i jeszcze mi wyślesz dzisiaj :hi:

 

Pamiętaj kto dzielnie walczył o monopol Szmatławca w punktach z prasą, elegancko chowając wrogów za jego okładką ;)))))

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Emtebe napisał(a):

@Perez właśnie zakupiłem na allegro. Wiem, że późna pora, ale może masz do paczkomatu blisko i jeszcze mi wyślesz dzisiaj :hi:

 

Pamiętaj kto dzielnie walczył o monopol Szmatławca w punktach z prasą, elegancko chowając wrogów za jego okładką ;)))))


Wysle na pewno, wlasnie ogarniam co tam po poludniu wpadlo (faktycznie jest kilka zagranicznych o_O). Tylko to pewnie wrzuce ok. 19.30-20.00 to nie wiem jak to jest potem odbierane i wyglada terminowo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Człowiek obszedł pół miasta w poszukiwaniu gryfno pielęgniareczki z dekoltem, tudzież  kwadratów uosabiających 9 współistniejących chorób psychicznych wśród fanów silenta, tudzież baby przeglądającej się w kuchennym nożu, z wyrzutem sumienia na twarzy, po ubiciu świątecznego karpia. No i co? Oczywiście wszędzie obrzygane lustro. 

Spoiler

Żeby nie było, każda okładka jest sztywniutka, nawet ta z efektem brudnych paluchów i zacieków na szybie, ale to było do przewidzenia, że nie natrafię, na to co chciałem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...