Skocz do zawartości

PSX EXTREME 325


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Bzduras napisał(a):

Bardzo ładna laurka dla użytkownika Kmiot w tekście Piechoty, w pełni zasłużona.

 

Ale z tymi liniami wzdłuż tekstu to znów jest dramat, wygląda to okropnie.

 

Tu trzeba spokoju, nie można Romkowi od razu wszystkich rzeczy, które wymyślił, wyrzucić, bo się zaraz denerwuje chłopina, a ma swoje lata, po co mu to ;) Ale fakt, pewnie to zmienimy. Dałem sobie czas te kilka numerów, bo bywa, że faktycznie do niektórych nowości warto spróbować się przyzwyczaić, ale no tu te krechy nie podeszły zupełnie. 

Odnośnik do komentarza

No fajny numer się szykuje, w weekend mam nadzieję uda się zamknąć temat, jak zwykle dzięki @Perez - porządna robota :) I oby Remake przyszedł o czasie bo widzę że hajp po recenzji tylko wzrośnie.

 

Przy okazji pytanie, czy faktycznie nie ma już okładki z wizerunkiem, jak to Kolega @SlimShady pięknie ujął,:

 

3 godziny temu, SlimShady napisał(a):

baby przeglądającej się w kuchennym nożu

 

Na Allegro w ogóle jej nie ma a w sklepie "brak w magazynie" :( Skompletowałbym se wszystkie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, łom napisał(a):

Do mnie PDF dotarł z 20 minut temu.
Przejrzałem numer i Konsolite w końcu wystawił czemuś 10/10, jak dla mnie bardziej kontrowersyjna opinia niż oceny Butchera czy 10/10 dla MGS2 w Neo+ :leo:

U mnie na stronie psx extreme wciąż nie ma ,a miały być niby od 9:00 :(

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, kaj.dam napisał(a):

Przy okazji pytanie, czy faktycznie nie ma już okładki z wizerunkiem, jak to Kolega @SlimShady pięknie ujął,:

 

Na Allegro w ogóle jej nie ma a w sklepie "brak w magazynie"

 

 Skompletowałbym se wszystkie.

 

Chwilowo tak, ale już rozmawiałem z drukarnią i doślą jeszcze trochę (zawsze drukują nieco na górkę ponad zamówienie) + rozmawiam z jednym z kolporterów, aby ściągnąć część nadziału. Ogólnie wpadło nam nieco większe zamówienie na ten cover + też w pojedynczych jest najczęściej wybierany. 

Fakt faktem takiego numeru nie pamiętam, bo przyszły zamówienia z Grecji, Austrii, Niemiec, Holandii, Włoch i tak po nazwiskach sądzę, że nie Polacy-rodacy, tylko jednak chyba ktoś naprawdę kupuje ze względu na okładki (no chyba że przy okazji zna polski). 

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Perez napisał(a):

 

Chwilowo tak, ale już rozmawiałem z drukarnią i doślą jeszcze trochę (zawsze drukują nieco na górkę ponad zamówienie) + rozmawiam z jednym z kolporterów, aby ściągnąć część nadziału. Ogólnie wpadło nam nieco większe zamówienie na ten cover + też w pojedynczych jest najczęściej wybierany. 

Fakt faktem takiego numeru nie pamiętam, bo przyszły zamówienia z Grecji, Austrii, Niemiec, Holandii, Włoch i tak po nazwiskach sądzę, że nie Polacy-rodacy, tylko jednak chyba ktoś naprawdę kupuje ze względu na okładki (no chyba że przy okazji zna polski). 

 

Kolejne pisma o grach na zachodzie upadają, to gdzie mają dostać takie okładki. :) Może można by oferować tłumaczenia za opłatą (oczywiście pewnie sporą) dla chętnych? Kokosów z tego by nie było ale zawsze jakaś promocja.

Edytowane przez Enepsignos
Odnośnik do komentarza

@Perez, weź powiedz żeby rzucili do Wołomina więcej egzemplarzy xD

 

Byłem w kiosku i chłop mówi, że wyprzedały się momentalnie, a od początku jego zmiany (1 godzina) pytało już kilka osób. Biegnę do kolejnego, może coś zostało :balon:

 

Edit: a w drugim kiosku poprzedni numer się nie sprzedał, więc teraz w ogóle nie było dostawy :frog:

W trzecim też nie ma, bandyci.

 

 

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ProstyHeker napisał(a):

@Perez, weź powiedz żeby rzucili do Wołomina więcej egzemplarzy xD

 

Byłem w kiosku i chłop mówi, że wyprzedały się momentalnie, a od początku jego zmiany (1 godzina) pytało już kilka osób. Biegnę do kolejnego, może coś zostało :balon:

 

Edit: a w drugim kiosku poprzedni numer się nie sprzedał, więc teraz w ogóle nie było dostawy :frog:

W trzecim też nie ma, bandyci.

 

 

 

Panie, ja co miesiąc tam kopię po kostkach dostawców, aby pilnowali dostępności, bo przecież oni też z tego żyją. Teoretycznie jak się wyprzedał to powinno dorzucić przy kolejnej dostawie, bo to jest tak, że dostają duuużo więcej niż się sprzedaje, właśnie na jakieś ruchy, aby uzupełniać w razie braku. 

 

Natomiast to co mówisz o drugim punkcie to paradoksalnie na plus, bo widać ktoś tam na to zerka i tak to działa, że np. jak punkt 3 miechy z rzędu nie sprzedał to się np. zmniejsza/znika (zależy, ile miał), żeby nie generować pustych przelotów. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Perez napisał(a):

 

Panie, ja co miesiąc tam kopię po kostkach dostawców, aby pilnowali dostępności, bo przecież oni też z tego żyją. Teoretycznie jak się wyprzedał to powinno dorzucić przy kolejnej dostawie, bo to jest tak, że dostają duuużo więcej niż się sprzedaje, właśnie na jakieś ruchy, aby uzupełniać w razie braku. 

 

Natomiast to co mówisz o drugim punkcie to paradoksalnie na plus, bo widać ktoś tam na to zerka i tak to działa, że np. jak punkt 3 miechy z rzędu nie sprzedał to się np. zmniejsza/znika (zależy, ile miał), żeby nie generować pustych przelotów. 

Jak coś, to zero złośliwości z mojej strony, bardzo się cieszę, że wyprzedany! W kolejnych 2 punktach ta sama historia ze zwrotem. Lecę szukać dalej jak w 2004 :lapka:

 

I mam :banana:

PXL_20241004_132006324.jpg

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Enepsignos napisał(a):

To jak to jest że w jednych regionach kraju są zwroty a w innych brakuje? Dostawcy dają ciała?

 

Punktów jest od cholery, w sensie w tysiące tego idzie, my mamy nakładu kilkanaście tysięcy, więc siłą rzeczy są punkty, gdzie masz np. 2 egz., w niektórych 4, ale są i takie, gdzie masz 15. Tak że to już jak siądzie - nagle z takiego punktu z 2 egz. ktoś kupi i już masz brak - może dowiozą, może nie. A jak dowiozą to może już być musztarda po obiedzie, bo ktoś kto chciał kupić kupił gdzie indziej i potem ten numer leży do końca miesiąca. 

 

Ta cała logistyka to jest największa bolączka, bo gdyby max zoptymalizować nakład i sprzedaż to wtedy nie ma dramy, najgorzej gdy się drukuje dużo, a potem to jedynie zalega, bo w jednym miejscu braki, a w innym makulatura (oczywiście też po prostu może nie być zainteresowania, ale to już inna bajka). 

Jako ciekawostka - bardzo fajnie wypadł numer sierpniowy z Valorantem - on był co prawda 5 tygodni w sprzedaży (zresztą SH2 też tak wypada), ale pomijając to to a) miał nieco niższy naklad, bo go przyciąłem ze względu na zbyt duże zwroty właśnie (ergo oszczędność druku), a jednocześnie sprzedał się lepiej niż te wcześniejsze, co pokazało, że da się pokombinować z nadziałem, a jednocześnie ten Czytelnik gdzieś jest, tylko kwestia dotarcia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...