Skocz do zawartości

PSX EXTREME 325


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pix napisał(a):

To tylko Konsolka. Nic co nie jest guilty gear  albo niszową metroidvanią nie może u niego dostać więcej niż 8. 

W sumie 8- dla głośnej gry AAA u Konsolite to jak 10- u innych, więc Astro Bot i tak został łagodnie potraktowany. 

 

Edit. Dopiero teraz zauważyłem, że Roger musi chińczyków przepraszać w numerze :/

 

Przecież napisał bardzo dobrą recenzję pochwalną dla Space Marine 2 w ostatnim numerze :) 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał(a):

Jestem ciekaw nakładu ha tfu cda, jak szukałem okładki z nożem, to w jednym punkcie mieli 20 egzemplarzy i jedna sztuke szmatławca

ostatnio był jakiś wywiad z kimś tam od nich i na pytanie o nakład padła odpowiedź 30k, a nakład Retro 15k

 

youtube.com/watch?v=mlLGFyhm53Y

 

Edytowane przez tajmeniczy czyletnik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2024 o 10:12, łom napisał(a):

Do mnie PDF dotarł z 20 minut temu.
Przejrzałem numer i Konsolite w końcu wystawił czemuś 10/10, jak dla mnie bardziej kontrowersyjna opinia niż oceny Butchera czy 10/10 dla MGS2 w Neo+ :leo:

 

Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan…

 


Shika, Shika, Shika, Shika, Shiiika, Shiiika, Shiiika, Shiiiiiiiikaaaaa, Shiiiiiiiikaaaaa, Shiiiiiiiikaaaaa, Shiiiiiiiikaaaaa
 

Edytowane przez Konsolite
  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Pix napisał(a):

To tylko Konsolka. Nic co nie jest guilty gear  albo niszową metroidvanią nie może u niego dostać więcej niż 8. 

Guilty Gear, jeśli już ;)
 

18 godzin temu, Pix napisał(a):

W sumie 8- dla głośnej gry AAA u Konsolite to jak 10- u innych, więc Astro Bot i tak został łagodnie potraktowany. 


Bdo Archer GIFs - Find & Share on GIPHY

18 godzin temu, Ludwes napisał(a):

Ja go tam lubię, bo nie sypie wysokimi ocenami z kapelusza, no ale jak w tych pięciu zdaniach można przeczytać o tym, że Sony wreszcie dostało swoje Mario 64, gra się świetnie i jest to znakomita gra w swoim gatunku, to ta ocena końcowa wygląda jak jakiś błąd w druku, hehe

Gdybym dostał więcej miejsca, to bym się rozpisał, dlaczego 8-
Rozumiem że PS5 dostało w końcu dobrą grę, nie będąca interaktywnym filmem z uczuciami i przesłaniem, ale Astro to dosłownie poziom Mario64, a konkretnie mix Mario 64 i pierwszego Banjo, wiele dekad później. 
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Konsolite napisał(a):

I jaką ocenę dałem, mimo oddania woli Imperatora?

 

 

Pamiętam ,że wysoko więc 8 albo więcej xd  Świetny tytuł, brakuje takich. Kompletnie nie żałuję zakupu pomimo tego ,że mam wywalone na multi czy dodatkowy co-op online. Dla mnie 10-12h bardzo dobrej kampanii jest jak najbardziej warte 200 zł. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Pix napisał(a):

Wyjątek potwierdzający regułę.

A tak poważnie, to ja bardzo lubię i cenię Konsolite. Między innymi za jego wiedzę, szczerość i trzymanie się własnego zdania. 

Natomiast zupełnie nie podzielam jego, moim zdaniem, skrajnie krytycznego spojrzenia na branżę grową i nie tylko. Ale tak jak mówię, to dobry chłopak ;)

Moje podejście jest powiązane z latami (współ)pracy z wieloma firmami i jednostkami, oraz ograniem masy tytułów. 

Zbyt wiele widziałem, w dodatku mam wrażenie że od zbyt długiego czasu mamy trzy etapy:
1. ślepy zachwyt i brak krytycznego spojrzenia / ślepa nagonka
2. chwalenie byle by chwalić, kilka tygodni po premierze, gdyż złego słowa powiedzieć nie można / powtarzanie tych samych "argumentów" by utrzymać narrację
3. zapomnienie aż do czasu końcówki roku i rozdania nagród, które nic nie znaczą / przypomnienie sobie że było coś takiego

Rzucanie wysokimi ocenami, dlatego bo trafił się smaczny kąsek to absurd, moim zdaniem krytyk powinien wykazać się wiedzą i znajomością tematu, oraz co ważniejsze przekazać ją,  tak aby (z braku lepszego określenia) konsument był w stanie podjąć właściwą decyzję. Space Marine II mogłem dać nawet 11/10, jednak to nie było by uczciwe, ani w stosunku do gry, ani do graczy/czytelników. Staram się trzymać skali w PSXE, po coś ona jest. 

Tak jak pisałem i wspominałem wielokrotnie, jeśli nowa odsłona serii którą lubię, będzie słaba, to ocena będzie adekwatna. Niezależnie czy to będzie Shantae czy nowy Guilty Gear. 
Jack O' Valentine | Guilty Gear Amino

Edytowane przez Konsolite
  • Plusik 5
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ulubiona gazetka dotarła i powiem wam, że na żywo robi większe wrażenie niż w suchych zdjęciach w necie.

Te zacieki na szybie robią niesamowitą robotę. Chyba się przejdę po egzemplarz z Angelą jeszcze, bo to pełnowymiarowe dzieła sztuki wydrukowane na papier, które ludzie zachodu odrzucili - co jak widać było duzym błędem patrząc na twiterkowe zachwyty.

 

 

IMG_20241005_105452618.jpg

  • Lubię! 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, LeifErikson napisał(a):

Wow, aż tylu jest fanów SH nad Wisłą? Kolejny pomysł na specjalne zatem - SH/Horror Extreme (zaraz po Racer Extreme) :)

 

@Roger @Perez przyjrzyjcie się uważnie słupkom sprzedaży bo takie tematyczne numery to mógłby być strzał w 10, szczególnie że miałby kto o tym pisać (chociaż CDA już was wyprzedziło z pomysłem, mieli numer o Soulsach) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, nero2082 napisał(a):

 

@Roger @Perez przyjrzyjcie się uważnie słupkom sprzedaży bo takie tematyczne numery to mógłby być strzał w 10, szczególnie że miałby kto o tym pisać (chociaż CDA już was wyprzedziło z pomysłem, mieli numer o Soulsach) 


Juz o tym wspominalismy, ze one sa w odwodzie obok specjali sprzetowych. Natomiast ze slupkami sprzedazy ten problem, ze ich nie ma :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Konsolite napisał(a):

 

Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan, Shikanoko nokonoko koshi tantan…

 


Shika, Shika, Shika, Shika, Shiiika, Shiiika, Shiiika, Shiiiiiiiikaaaaa, Shiiiiiiiikaaaaa, Shiiiiiiiikaaaaa, Shiiiiiiiikaaaaa
 

Wpada w ucho. Czekam na Twój pijacki kower.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...