Skocz do zawartości

PSX EXTREME 325


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, nero2082 napisał(a):

 

@Roger @Perez przyjrzyjcie się uważnie słupkom sprzedaży bo takie tematyczne numery to mógłby być strzał w 10, szczególnie że miałby kto o tym pisać (chociaż CDA już was wyprzedziło z pomysłem, mieli numer o Soulsach) 

Akurat o soulsach bym odpuscil. Nie moja bajka. No i gry taneczno rytmiczne plus spiewane.

Predzej kupilbym numer o fifie i pesie choc w nie tez nie gram. Mozna i sensible soccer dorzucic.

Odnośnik do komentarza

No dobra, to w takim razie rzucam super kasowe propozycje dla całych rodzin:

Dla dorosłych:

- GTA EXTREME

- Wiedźmin EXTREME(POLSKA GÓRĄ EDYSZYN)

- CALL OF DUTY EXTREME

 

Dla nastolatków:

- PUBG EXTREME

- FORTNAJCIK EXTREME

 

Dla dzieci:

MINECRAFT EXTREME

Wszystko od nintendo

 

Wrzucasz coś takiego pomiędzy "normalne" numery, które są robione, tylko w ramach ciekawostki, i tym oto prostym sposobem będzie za co drukować następne.

 

Odnośnik do komentarza

Chcialem okladke z dziewczyna ale byly tylko kwadraciki, teraz w rece to moze i dobrze bo ladnie prezentuje sie.

Czytania widze bedzie sporo.

Na pierwszy strzal artykul o filmach Pila. Beka z zagadki :) 

Fajny tekst jak zwykle samograj (samoczyt) ale jestem nieco zawiedziony bo liczylem na staranne streszczenie fabuly kazdej czesci i dossier postaci… wiadomo, ze kto ogladal ten zna, aczkolwiek taka retrospekcja podnioslaby mi dzisiaj adrenalinke…

Mam nadzieje, ze beda takie opisy w artykule o Paranormal Activity, bo taki musi powstac! (chyba, ze juz to bylo)

poza tym

pozdro dla Konsolite za ocene Castlevania Dominus Collection

pozdro dla Komodo za ocene tLoZ Echoes of Wisdom

  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem numerek, trochę przewertowałem i stwierdzam że będzie co czytać na kibelku. Wiem, że magazyn nie jest z gumy, ale fajnie jakby na dział forumkowy znalazło się ciut więcej miejsca (niemniej plus za wyróżnienie Kmiota, zasłużył chłopak). No i te 2 strony na recenzję SH2 to stanowczo za mało, oryginał dostał swego czasu cztery. 

Odnośnik do komentarza

Matko, dostałem tę okładkę z kratkami do gry w kółko i krzyżyk... Jedyna, której nie chciałem :notlikethis:

 

MGS V w dziale retro. Co to się porobiło... Od kiedy gry, które parę dni temu miały premierę, lądują w retro :reggie:

Chciałbym zauważyć, że w przeciwieństwie do Concord, serwery MGSa nadal działają

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...