Skocz do zawartości

PSX EXTREME 325


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ProstyHeker napisał(a):

Jak coś, to zero złośliwości z mojej strony, bardzo się cieszę, że wyprzedany! W kolejnych 2 punktach ta sama historia ze zwrotem. Lecę szukać dalej jak w 2004 :lapka:

 

Nie, nie, luz, bardzo dobrze, że mówisz. Ja takie info zbieram i też podrzucam kolporterom. Tu akurat jest prosty temat - im tak samo jak i nam zależy na sprzedaży, bo z tego żyją, z wożenia makulatury nikt nic nie ma, tylko szkoda papieru na druk. Tym samym jak mają takie info to czasami się przyjrzą bardziej, "bo może kurczę faktycznie tego PSX-a to by sprawdzić, skoro zabrakło w iluś punktach". 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu kolportażu i sprzedaży, to oczywiście tylko moja opinia ale moim zdaniem stosunkowo zbyt dużo egzemplarzy idzie w biedniejsze regiony kraju jak podkarpacie. A u nas mało kto kupi gazetę o grach bo to zbyt duży wydatek tutaj. Nie oznacza to że cena jest nieadekwatna do zawartości, ale niewielu może sobie pozwolić na taki zbytek. Nie lepiej w takim przypadku, żeby w danym mieście był jeden punkt gdzie można by kupić extrema, zamiast rozrzucać go po wszystkich możliwych kolpolterach czy kioskach, których w sumie już i tak nie ma?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, SlimShady napisał(a):

Jak to jest Roger, że inną ocenę dajesz w gazetce, a inną w PPE. Czyżby pismo ważyło więcej?


3 grosze pisałem tuż przed ukończeniem gry, potem spędziłem z nią jeszcze 13-14 godzin, ogólnie dałbym w skali extrimowej 9-, jak Komodo, ale na PPE nie ma takiej opcji więc bliżej mi było do 9 niż 8.5. 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Ludwes napisał(a):

"Znakomity, choć nieodkrywczy platformer"

 

Ocena 8- :pawel:

To tylko Konsolka. Nic co nie jest guilty gear  albo niszową metroidvanią nie może u niego dostać więcej niż 8. 

W sumie 8- dla głośnej gry AAA u Konsolite to jak 10- u innych, więc Astro Bot i tak został łagodnie potraktowany. 

 

Edit. Dopiero teraz zauważyłem, że Roger musi chińczyków przepraszać w numerze :/

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2024 o 12:55, Pix napisał(a):

Trochę dziwne, że tekst o SH2 sprzed miesiąca nie trafił do tego numeru. Jedyne wyjaśnienie jakie widzę to niechęć do spoilowania historii gry, którą recenzujecie stronę obok. Ma to jakiś sens. 

 

jeśli reckę pisał @KOMODO to uważaj bo ten pan redaktor uważa to za starą grę i spoilował na forum na prawo i lewo swego czasu "bo jak nie zagrałeś do tej pory to już nie zagrasz" 

 

chichot losu bo nie wiedział że będzie moda na remastery i remake'i :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...