Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie ten poziom, Kliczko nawet gardy nie musiał trzymać.

 

 

Ja pi.e.r.d.o.le, obydwoje bracia mają taki styl, oni nie trzymają zbytnio gardy. Ręce opuszczone. Ogarnij.

 

Dziwne bo drugi w walce z Hayem jakoś trzymał gardę jak zaczął po masce obrywać :P

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie, fajnie się oglądało walkę, myślę, że każdy wnioski ma podobne. Za mocny przeciwnik dla Adamka, może kiedyś byłby w stanie nawiązać walkę, ale rzucił się na głęboką wodę stanowczo za szybko ;]

Kliczko klasa bokser, klasa człowiek. Ukraina ma sportowca na najwyższym poziomie.

 

Stadion robi wrażenie, oprawa znakomita :) Nie wiem, jak to polska tv zrealizowała, ale ja jestem pod wrażeniem szkopskiej realizacji. ANI JEDNEGO słowa, jak zaczął się "show", dopiero jak walnął gong, zaczęli komentować i też oszczędnie. Tak powinno być!

 

Ps. Adamek jeszcze pokaże na co go stać :)

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Władek właśnie powiedział, że już niedługo będzie walczył. Nie wie ile jeszcze walk, może 3... Na sky sport oczywiście, bo polscy dziennikarze pytania mają układane chyba pod tłumoków, a jeszcze nie potrafią się ich nauczyć.

 

 

Wojtas, bez Alistair'a, to już nie ta gala ;)

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Szacun Adamek za walkę no ale prawdę mówiąc do najlepszego polskiego boksera wagi Ciężkiej - Gołoty to Ci wiele brakuje.

 

Co by nie mówić, ale kiedy Gołota się jeszcze murzynów nie bał to był bokserem wagi ciężkiej z krwi i kości.

No o tym mówię. To dla jego walk jako dzieciak wstawałem w środku nocy. Ten klimat w polskim boksie nie wróci.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Brawo dla Witalija, balon Adamka został definitywnie zgaszony, skończy się żałosne pompowanie, ten za to przestanie myśleć że złapał pana boga za nogi po paru walkach z nołnejmami.

Jesteś niepoważny jeśli myślisz, że Adamek realistycznie myślał o zwycięstwie z Kliczką.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że Kliczko znowu wyczekał aż pójdzie wystarczająca liczba pasm reklamowych, czyli do okolic 10. rundy i zakończył sprawę.

Jak ktoś byłby zainteresowany prawdziwą walką, to przypominam, iż dzisiaj półfinały turnieju wagi ciężkiej Strikeforce.

No rozpiska jest przednia. Tylko bym dotrwał do 4 <parzy kawę>

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Szacun Adamek za walkę no ale prawdę mówiąc do najlepszego polskiego boksera wagi Ciężkiej - Gołoty to Ci wiele brakuje.

 

Co by nie mówić, ale kiedy Gołota się jeszcze murzynów nie bał to był bokserem wagi ciężkiej z krwi i kości.

No o tym mówię. To dla jego walk jako dzieciak wstawałem w środku nocy. Ten klimat w polskim boksie nie wróci.

 

Teraz generalnie waga ciężka jest słaba, to już nie te czasy kiedy mistrzowie przewalali się w ringach jak kartofle w worku.

 

Wagi typu cruiser czy te gdzie walczy Pac-man są dużo ciekawsze.

Odnośnik do komentarza

Wojtas, bez Alistair'a, to już nie ta gala ;)

 

No po tym co odj.ebał ostatnio na spółkę z Werdumem - z pewnością. Dlatego warto ją obejrzeć.

Hehe, u mnie odpada. Do roboty trzeba wstać. Ale zaległości i tak się nadrobi. Ali zdobyłby pas, więc teraz przynajmniej jako tako są wyrównane szanse.

 

Tomek nie mówił nic o planach na przyszłość tak jak Witek w wywiadzie, prawda?

Odnośnik do komentarza

Adamek niepotrzebnie był taki pewien, że wygra. Już po pierwszej rundzie było widać, że nie jest dobrze.

 

Według mnie zachował się jak Najman.

 

 

 

 

PS: Po co ci "kibice" przychodzą na takie wydarzenie. Jak chcą tylko obejrzeć walkę to mogli zostać w domu. NA trybunach trzeba cały czas napierdalać, kibicować, a nie krzyczeć przez 20 sekund "Adamek, Adamek" i koniec...

 

Dziękuję za uwagę :flag_of_truce:

Odnośnik do komentarza

Brawo dla Witalija, balon Adamka został definitywnie zgaszony, skończy się żałosne pompowanie, ten za to przestanie myśleć że złapał pana boga za nogi po paru walkach z nołnejmami.

Jesteś niepoważny jeśli myślisz, że Adamek realistycznie myślał o zwycięstwie z Kliczką.

 

To na ch.uj w ogóle wychodzić do ringu, na ch.uj w ogóle uprawiać sport jak się nie myśli o zwycięstwie? Żeby zgarnąć złoto i iść do domu? Jeśli tak to w (pipi)e mam takiego sportowca.

 

Adamek mógł w ogóle nie przechodzić do wagi ciężkiej albo zwyczajnie dalej klepać kogoś na swoim poziomie, a nie od razu rzucać się do Kliczki. WIem że w grę tu wchodziła promocja Euro 2012, itd ale trzeba mierzyć siły na zamiary.

Odnośnik do komentarza

Władek właśnie powiedział, że już niedługo będzie walczył. Nie wie ile jeszcze walk, może 3... Na sky sport oczywiście, bo polscy dziennikarze pytania mają układane chyba pod tłumoków, a jeszcze nie potrafią się ich nauczyć.

 

 

Wojtas, bez Alistair'a, to już nie ta gala ;)

 

Tez ogladalem to na Sky Sport, i bardzo obiektywnie podeszli do sprawy. Klitchko kontrolowal sytuacje, i okolo 5 razy mogl pojsc za ciosem i znokautowac Adamka, lecz ten wstrzymywal sie i dal mu czas aby sie podniosl. To nie byla walk, to raczej byl sparing. Zal mi bylo patrzyc jak ten wysoki ukrainiec torturuje gorala.

Odnośnik do komentarza

(...)Co mają powiedzieć ludzie, którzy płacili po 2500 za miejsce w pierwszym rzędzie. Ba, sam chciałem kupić bilet na walkę i za miejsce w 23 rzędzie miałem zapłacić 400zł, to podziękowałem.

 

Jak już ktoś w ogóle daje 2500 zł za bilet na walkę, to raczej nie jest osobą, dla której są to wielkie pieniądze.

 

Co do walki, to oczywiście smutny wynik, osobiście wierzyłem w Adamka, optymistycznie na to wszystko patrzyłem. Szkoda, że w tym wszystkim nie było praktycznie widać jego zalet w stosunku do rywala.

 

A system PPV to oczywiście dla mnie porażka, oczywiście byłbym w stanie złożyć sie z kilkoma kumplami, ale nie wyobrażam sobie inwestowania w to dla samego siebie.

Odnośnik do komentarza

Władek właśnie powiedział, że już niedługo będzie walczył. Nie wie ile jeszcze walk, może 3... Na sky sport oczywiście, bo polscy dziennikarze pytania mają układane chyba pod tłumoków, a jeszcze nie potrafią się ich nauczyć.

 

 

Wojtas, bez Alistair'a, to już nie ta gala ;)

 

Tez ogladalem to na Sky Sport, i bardzo obiektywnie podeszli do sprawy. Klitchko kontrolowal sytuacje, i okolo 5 razy mogl pojsc za ciosem i znokautowac Adamka, lecz ten wstrzymywal sie i dal mu czas aby sie podniosl. To nie byla walk, to raczej byl sparing. Zal mi bylo patrzyc jak ten wysoki ukrainiec torturuje gorala.

 

Robili z Tomkiem wywiad, bo jak przerwali transmisję w C+ HD Test UW VHS DVD (też nazwę wymyślili sobie z tym PPV, mogła być jeszcze dłuższa), to przerzuciłem na sky :burżuj ze mnie:? Pewnie nie, ale jednak wolę mieć czyste sumienie i wiedzieć.

 

Kliczko powiedział właśnie że Adamek to bardzo dobry bokser, ale jest za słabyna wagę ciężką, jak się nie urodzisz "heavyweight" to nie będziesz mistrzem, trudno się nie zgodzić.

 

 

Mówił tak, bo nie miał innego wyjścia. Tak czy siak boks zawodowy, jak i inne sporty walki, pokazują, że kulturę i wzajemny szacunek zawodnicy mają w stosunku do siebie.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Adamek i tak zarobił 15 milionów złotych. Choć nic nie pokazał. On jest do przodu a wszyscy kibice sa w plecy, im nikt nic nie odda.

 

Kazdy orze jak moze :)... Ja juz od dawna przestalem interesowac sie czyms taki jak sport (od czasu do czasu ogladam, jak ta walke). Sportowcy to wytresowane malpy, ktore nabiajaja kase ludziom w garniturach. Czysty biznes. A ty moj drogi kibicu, pompujesz sie tym "patriotyzmem" na takich eventach jak walka Adamek vs Klitcho, a potem wracasz natspnego dnia do pracy od pon. do piatku, zarabaijac ochlapy. :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...