Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj w CRK na koncercie noise'owym. Zaje'biste to było. Oprócz standardowych wiertarek i młotów pneumatycznych była też np. babka grająca na DS-ie, koleś tarzający się na ziemi napieprzający czołem po przełącznikach pedałowych, a na koniec był facet napieprzający rurką PCV w stary zlew, który następnie został porwany ze sceny na widownię i ludzie się na niego rzucali.

 

Fotki na Laście:

 

http://www.lastfm.pl/event/1201729+Noise+Devastation+vol.+7

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ja ich kupilem jak tylko wystapili z 5 lat temu u Kuby Wojewodzkiego.

niestety nigdy nie bylem na ich koncercie, dzisiaj rowniez ;/

a ponoc fachowcy na zywo.

MOze kiedys, ponoc wydaja nowa plyte.

 

A plyta nr 1 jest dobra, nie dziwota jak trwa bodajze 23 minuty a nagrywali ja 3 lata.

Odnośnik do komentarza

ALICE IN CHAINS - Warszawa, Stodoła (25.11.2009)

 

Widziałem Alice w 2006r. 2 razy, więc teraz też nie mogłem opuścić ich koncertu w Polsce. Miałem też bilet na ich praski koncert, który odbył się dzień przed warszawskim koncertem, ale nie mogłem pojechać, bo grypa mi się rzuciła na serce i brałem/biorę silne proszki na serce Wyjazd do Warszawy też stał pod znakiem zapytania, ale jakoś dałem rady Szkoda, że nie byłem w Pradze, bo bilet mi przepadł, ale mówi się trudno dobrze, że chociaż raz zobaczyłem Alicję podczas tej trasy... Koncert przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Widać, że chłopcy z Alice się już dotarli i ich koncerty są o wiele wiele lepsze niż podczas trasy w 2006r. Zespół zagrał aż 1h i 50min.! W porównaniu z trasą z 2006r. gdzie koncerty trwały po 60-70min. Jest to duży postęp Setlista też super rozwaliło mnie to, że zagrali God Am i Sickman Widać, że DuVall lepiej już komponuje się z zespołem i radzi sobie dużo lepiej (patrz wykonanie "Nutshell") ale jakoś dalej denerwują mnie jego podskoki i klaskanie w ręce, zachowuje się gorzej niż Ozzy Osbourne na scenie Ale trzeba się już chyba przyzwyczaić do jego podskoków i innych wygibasów, bo wątpię, że zespół zmieni wokalistę... Ale tak jak mówię jest znacznie lepiej niż w 2006r i jak Alice in Chains znowu zawita do Europy to napewno się wybiorę na ich koncert Zespół w Polsce też świetnie się bawił i podkreślał parokrotnie ze sceny, że to najlepszy koncert na ich trasie (Mam nadzieję, że nie mówią tego w każdym mieście) Warto było dać te 143zł za bilet A ludzie od koników brali spokojnie po 200zł i więcej. Stodoła była wyprzedana na półtora miesiąca przed koncertem, także następnym razem niech pomyślą o zrobieniu koncertu w większej hali...

 

Nagrałem cały koncert! Także misja wykonana w 100%, bo w 2006r. zostałem wyrzucony ze Spodka za filmowanie... Niektóre moje klipy z koncertu:

 

 

It Ain't Like That

 

A Looking In View

 

Nutshell

 

God Am

 

Man in the Box

 

Rooster

(na końcu widać jak Sean rzucił talerz z perkusji w publikę )

 

 

Setlista:

 

 

01.) Rain When I Die

02.) Them Bones

03.) Dam That River

04.) Again

05.) Your Decision

06.) Check My Brain

07.) Love, Hate, Love

08.) It Ain't Like That

09.) A Looking In View

10.) Nutshell

11.) We Die Young

12.) Sludge Factory

13.) Acid Bubble

14.) God Am

15.) Angry Chair

16.) Man in the Box

Encore:

17.) Sickman

18.) Would?

19.) Rooster

Odnośnik do komentarza

WUNDER WAVE 65 wystąpią:

 

MADBALL - hardcore metal z Nowego Jorku (U.S.A.)

Jeden z najważniejszych przedstawicieli tego nurtu. Grupa od samego początku dowodzona

przez wokalistę Freddy Cricien'a (prywatnie brata wokalisty Agnostic Front) i basistę Hoyę Roc.Na gitarze wspiera ich Mitts (wcześniej Skarhead). Grupa ma na swoim koncie kilka znakomitych albumów m.in.: "Set It Off" czy"Demonstrating My Style", które ugruntowały ich pozycję na światowej scenie hardcore.

TERROR - hardcore trash z Los Angeles (U.S.A.). Doskonale znani polskiej publiczności

z niezwykle energetycznych koncertów.

DEATH BEFORE DISHONOR- hardcore z Bostonu (U.S.A.). Grupa po raz pierwszy gościła

w Polsce w 2005 razem z Agnostic Front. Od tamtej pory zdobyła sobie liczne grono fanów

w naszym kraju.

CRUEL HAND - metal hardcore z Maine (U.S.A.)

 

 

11 marca 2010 - ŁÓDŹ klub Dekompresja ul.Limanowskiego 200 g.19:00

Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu).

last.fm

Odnośnik do komentarza

Paradise Lost/Samael - Kraków, Klub Studio (02.12.2009)

 

 

Pojechałem do Krakowa tylko ze względu na Samaela! Koncert Samaela podobał mi się, chociaż zagrali zaledwie 50min. Ale niestety taka już jest rola supportu, że mają ograniczony czas Po koncercie udało mi się dorwać basistę i klawiszowca/perkusistę Samaela! Także zawsze jest to fajne przeżycie jak poznaje się muzyków, których się lubi

 

Paradise Lost znam tylko 2 płyty pierwszą "Lost Paradise" i jakieś rockowe/popowe (pipi), więc słabo znam zespół... Słyszałem wiele narzekań po koncercie, że koncert zbyt krótki (70min.) i że nie było oryginalnego gitarzysty, który doznał kontuzji... Ale o dziwo podobał mi się koncert Paradise Lost ! Wiele kawałków przypominało mi utwory The Sisters Of Mercy a jeden skojarzył mi się nawet z Depeche Mode Także z chęcią zobaczę jeszcze ten zespół w akcji z ich oryginalnym gitarzystą i w dłuższym secie... Krakowski klub Studio był wypełniony po brzegi a publika reagowała bardzo żywiołowa prawie po każdym kawałku skandowała Paradise Lost! Paradise Lost! Paradise Lost! I znała teksty na pamięć! Nie wiedziałem, że w Polsce Paradise Lost mają tyle dużo zwolenników...

 

Tradycyjnie moje nagrania:

 

SAMAEL:

 

 

 

 

 

 

 

PARADISE LOST:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...