Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon - 16 czerwca w Polsce. Jeżeli to nie jakis głupi żart, to (pipi) zapowiada się koncert życia!!!

http://www.overkill.pl/news/goto.php?id=1939

 

Strona padła albo szykuje się aktualizacja.

http://pl.sonispherefestivals.com/

 

 

bilety

http://www.livenation.pl/event/10017/sonisphere-festival-tickets

 

Metallica_poster_B1_550.jpg

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jakie 400? Dokładnie 198 :] Nie wiecie ile biletów jednorazowo można będzie zamówić?

Meta ch.uj, Mastodon ch.uj... ale Slayer i Anthrax na jednym koncercie? Whoa :D

 

Szkoda, że Behemoth, który nijak nie pasuje do zestawu. Szkoda, że Mastodon, który jest o ch.uj roztrzaś. Brakowałoby tylko Megadethu, który niestety pewnie nigdy nie zagra z Metą na jednej scenie, a z Polski Kata. Ale i tak mamy największe thrashowe święto tej dekady.

 

 

 

 

 

...niesamowite. Nadal nie mogę uwierzyć, że dożyłem takiego momentu. Będę mógł spokojnie umrzeć po tym.

Odnośnik do komentarza

No 4 stówki masz za sektor płyty najblizej sceny, 198 jest za miejsa dla plebsu. Mam nadzieję, ze doje.bia jeszcze jakieś ciekawe supporty z Polski i okolic tak od 16, a Meta będzie grać jako headliner zebym spokojnie mógł po Sleyerze pójść upodlić się chrzszczonym browcem z plastiku.

 

Anthrax zmieniał jakoś wokal ostatnio? Bo latały ploty, ze Corey Taylor jest jednym z kandydatów, nawet chyba grał z nimi jakieś koncerty. Albo to było Alice In Chains xD.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Kilka kilometrów ode mnie. W sumie to mógłbym siedzieć w domu i słuchać. Skoro Madonnę z lotniska słyszałem, to brudasów bym słyszał jak na słuchawkach, ale i tak się przejdę.

 

Pamiętajcie, jak zobaczycie grubaska w koszuli ze smokami, to będzie to Bartezoo. Jego lastfm mówi, że będzie ^^

Odnośnik do komentarza

Starczy spokojnie, może tych za 400zł zabraknie, ale te po 200zł będzie można kupić jeszcze w dzień koncertu. Ja właśnie zamówiłem za 400 na sektor przy scenie. Kasę już mi pobrali z konta, teraz tylko czekać na kuriera.

 

PS. Przeglądałem forum overkill.pl, tam 90% osób bierze właśnie bilety na sektor pod sceną.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...