Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, ale 10.06 w Spodku w Katowicach będzie Nine Inch Nails.

Z jednej strony super, mam wieeelką ochotę się wybrać. Ale jak sobie pomyślę że w takiej Australii czy Nowej Zelandii występują razem na jednym koncercie Nine Inch Nails z Queens of the Stone Age to mnie ku.rwica strzela. Polska to jest aż tak upośledzony kraj, czy kraj ósmego świata że nie da się też takiej imprezy zrobić?

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Przecież Reznor garściami czerpie z popu i rocka, i nie chodzi mi o prostotę i tandetę, tylko o chwytliwość i przebojowość. Jest to w całym Pretty Hate Machine, dalej w Wish, Last, Gave Up, Heresy, połowie płyty Fragile z Please, Into the Void, Where is Everybody na czele i tak dalej. Rockowy pazur, ale i gwałcenie maszyn i elektro.

On topic: będę na ninie w Berlinie 15.05

Odnośnik do komentarza

 

 

To je industrial:

 

W starym, dobrym NIN jest zarówno ściana elektroniki; Closer, Sin, Terrible Lie

Rock; Piggy, March Of The Pigs

Metal: Heresy, Reptlie, Mr Selfdestruct, Starfuckers, Burn

Jak i stany pośrednie, np. Head Like A Hole, Ruiner

Industrial to industrial. Nie ma sensu podawać czegoś cięższego jako dowód na prawdziwszą prawdziwość.  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

24 kwietnia 2014 Amenra, Oathbreaker, Hessian i Treha Sektori w warszawskiej Proximie.

 

:banana:

 

Pięć dni później w Warszawie (również Proxima) Cult of Luna i God Seed, do sprzedaży trafiły karnety umożliwiające wejście na oba koncerty za 109 zł, bo organizuje je ta sama agencja.

 

CoL i GS zagrają jeszcze 30.04 w Krakowie (Fabryka).

Odnośnik do komentarza

A w przerwie mnie mogles zaczepic i pogadac, ale pewnie wstydziles sie publicznie rozmawiac z osoba, ktora pracuje na oczyszczalni sciekow a w domu ma dmuchane lale majace na imie Krysia i Wiktoria :(

Zgadzam sie z kolejnoscia, Krisiun najlepszy, chociaz tylko minimalnie a ich garkman pewnie do tej pory ma drgawki po takim na(pipi)ianiu 300bpm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...