Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Dla mnie na każdej płycie są świetne kawałki ("Trompe le Monde", "Tame", "Hang Wire", przykładowo... albo "Blown Away", "All Over the World", "Motorway to Roswell", "Debaser"...). Ale oceniam je bardziej jako całości, każda ma jednak dość spójny klimat, z każdą płytą chyba coraz dziwniejszy. "Trompe le Monde" jest dla mnie bardzo piękne. No ale to jest właśnie bajer z wykonawcami, których się słuchało kiedyś - na kasecie nie było przewijania kawałków, więc się chłonęło zawsze całą płytę. Mam ich paru i więcej ich nie przybędzie, na pewno. Jakbym dzisiaj ich słuchał to bym pewnie przewijał jedne kawałki a inne zapętlał, ciągle przecież tak robię.

były magnetofony które rozpoznawały poczatki utworów.

Odnośnik do komentarza

czekaj jest jeszcze album Trompe la Monde a w nim:

-Alec Eiffel 

-Motorway to Roswell

-Distance Equals Rate times time

-The Sad Punk

-The Navajo Know

 

i myślę sobie, że grzechem byłoby odpuszczenie tego koncertu w WWA.

 

Butt - są. 


zaraz się okaże że Butthole Surfers wykreowali jeden hicior reszta to odcinanie kuponów  :teehee:

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie na każdej płycie są świetne kawałki ("Trompe le Monde", "Tame", "Hang Wire", przykładowo... albo "Blown Away", "All Over the World", "Motorway to Roswell", "Debaser"...). Ale oceniam je bardziej jako całości, każda ma jednak dość spójny klimat, z każdą płytą chyba coraz dziwniejszy. "Trompe le Monde" jest dla mnie bardzo piękne. No ale to jest właśnie bajer z wykonawcami, których się słuchało kiedyś - na kasecie nie było przewijania kawałków, więc się chłonęło zawsze całą płytę. Mam ich paru i więcej ich nie przybędzie, na pewno. Jakbym dzisiaj ich słuchał to bym pewnie przewijał jedne kawałki a inne zapętlał, ciągle przecież tak robię.

były magnetofony które rozpoznawały poczatki utworów.

 

 

 

 

Ja byłem biedny, nie miałem takiego. Miałem taki co nie rozpoznawał.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pożoga to twoja horda?

http://pozoga.bandcamp.com/

 

może być?

 

 

podeśle ziomeczkowi co jara się blackiem bo mnie wokal nie siedzi a i produkcja słabawa

 

hehe, z produkcją to jest historia do flaszki, biorąc pod uwagę całą lipę która się z tym wiązała (wierz mi) - wyszło całkiem ok ;)

 

@Masorzełe - byłem inicjatorem powstania tego guwna, głównie bas/teksty/i jakieś tam "menadżerowanie"

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

Asymmetry Festival 2014 odwołane

W związku z brakiem finansowania zewnętrznego jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Asymmetry Festival. Bez odpowiednich dotacji nasz festiwal, jego program, zasięg i charakter traci rację bytu. Mamy nadzieję, że w przyszłości podobna sytuacja nie powtórzy się i oczekiwania widzów zostaną zaspokojone.

 

 

beka z Chmielewskiego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...