Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Będę stał pod stadionem i wspierał drużynę. Przyjemne z pożytecznym. Będę pomagał zawodnikom a sam klub/zarząd nie wyciągnie ode mnie grosza którym później się podetrze zanim pozbierać grosiki i wydać na transfery :) 5mln za Lewego, 500tyś. za Peszke, kilka mln ojro z LE, kolejne mln zł od kibiców za bilety i gadżety, a ci ku.rwa kupują Ślusorza, Tshibambe i cudem Bóg zesłał im Rudnevsa. Nie mogą dać trochę sianka żeby wykupić Wołąkiewicza, nie mogą sprowadzić Murasia, ośmieszają się proponując 200-300tyś euro za Sernasa. No nie wiem może jestem przewrażliwiony. Przykro mi.

Odnośnik do komentarza

Akurat w tej kwestii, którą poruszył Stona zgadzam się z nim w całej rozciągłości. Schab, weź na razie na wstrzymanie i poczekaj do końca okienka transferowego, a jeśli Ci się tak pali, to chociaż wytrzymaj do 16 stycznia. Wtedy mniej więcej powinniśmy wiedzieć, czy ktoś przyjdzie, czy nie. Z jednym zastrzeżeniem, że czasami to, co Zarząd obiecuje nie musi mieć wiele wspólnego z rzeczywistością.

 

Wspierać zespół możesz również przed tv, ważne, że wspierasz, a szalików w kotle nigdy nie zabraknie :thumbsup:.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu Lech Poznań podpisał umowę z Hubertem Wołąkiewiczem, która obowiązywać miała od 1 lipca, czyli momentu w którym wygaśnie kontrakt zawodnika z Lechią Gdańsk. Wszystko wskazuje na to, że Wołąkiewicz dołączy do zespołu wcześniej - Doszliśmy do porozumienia z władzami Lechii w sprawie transferu definitywnego. Do dopięcia pozostały formalności. Wszystko wskazuje zatem na to, że Hubert poleci z zespołem już na zgrupowanie do Hiszpanii - mówi dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

 

Za oficjalną stroną.

 

Fajnie, że udało się go ściągnąć już teraz. Pół roku w rezerwach Lechii mogły mu nie służyć.

Odnośnik do komentarza

O Sernasa najdłużej walczył Lecha Poznań. Jeszcze we wtorek wydawało się, że go kupi, bo kluby ustaliły wszystkie warunki transakcji, a i sam piłkarz ustalił warunki kontraktu indywidualnego. W środę jednak komitet transferowy Lecha zdecydował się odstąpić od transferu. Wiceprezes widzewskiego klubu - Mateusz Cacek - podczas czwartkowej konferencji prasowej nie wyglądał jednak na zmartwionego decyzją poznańskiego klubu. Zaskoczył nawet stwierdzeniem, że właściwie to cena, o jakiej Widzew rozmawiał z Lechem, była... zaporową.

Odnośnik do komentarza

Rafał Murawski jest jedną nogą w Lechu Poznań. Dyrektor sportowy mistrza Polski Marek Pogorzelczyk powiedział na antenie nSport, że reprezentant Polski jest bliski podpisania nowej umowy z Kolejorzem.

 

- Jeżeli wszystkie rozmowy z Rubinem potoczą się dobrze, wówczas podpiszemy 3-4 letni kontrakt, którego zarys już stworzyliśmy - powiedział Marek Pogorzelczyk.

 

Rafał Murawski już wcześniej zapowiadał, że chętnie wróciłby do swojego byłego klubu z powodów rodzinnych. Do Rubina Kazań przeszedł z Lecha w 2009 roku. Wraz z rosyjskim klubem zdobył mistrzostwo Rosji, oraz grał w Lidze Mistrzów.

 

Jednocześnie Marek Pogorzelczyk powiedział, że na pewno do Lecha nie przejdzie Darvydas Sernas. - Ten temat został zakończony wczoraj i nie będziemy do niego wracać.

 

 

 

 

Srogo pojechał z tym 3-4 letnim kontraktem o.O Cieszy że rozmowy są prowadzone na serio, a nie jest to tylko kolejny wymysł Faktu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Na razie jeszcze nie ma żadnego transferu. Lepiej poczekać do końca tygodnia i wtedy dywagować, czy długi kontrakt, czy też nie. Zaraz się okaże, że Polonia zaproponowała wyższy kontrakt zawodnikowi ( już się okazało) i zapłaciła za "Murasia" 1,5 mln euro i Lech zostanie w ciemnej dziurze z Wołąkiewiczem. Wkurza mnie zachowanie Zarządu. Albo się decydują na Sernasa i twardo stoją przy swojej cenie i nie dyskutują z klubem przeciwnym, albo są przekonani o umiejętnościach tego zawodnika i walczą o niego do końca, czyli do sumy oscylującej 1 mln euro. Ta telenowela ciągnęła się niemal od jednego miesiąca, a teraz okazuje się, że temat Sernasa został definitywnie zakończony. Jedyne czego szkoda, to fakt straconego czasu na te podchody. Chyba, że Pogo w tym samym czasie dogadywał inny transfer, o którym jeszcze nie wiemy.

 

Choć muszę przyznać, że osoba, która łudziła się, że Lech kupi dwóch zawodników po 1 mln euro, była niepoprawnym optymistą. Zrezygnowali z Litwina, to transfer Rafała jest prawie przesądzony. Piszę "prawie", bo zawsze lepiej zachować bufor bezpieczeństwa :ninja: .

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Z tym Wolakiewiczem to nie takie proste :P

Hubert Wołąkiewicz w niedzielę wyleciał z Lechem Poznań na obóz do Hiszpanii, choć ciągle jest... piłkarzem Lechii. - Transfer wciąż nie został sfinalizowany - mówi rzecznik gdańskiego klubu Błażej Słowikowski.Dyrektor Lecha Marek Pogorzelczyk ogłosił w czwartek, że kluby dogadały wszystkie szczegóły transakcji i Wołąkiewicz poleci na zgrupowanie już jako zawodnik mistrza Polski. I rzeczywiście piłkarz udał się wraz z zespołem do Hiszpanii tyle, że formalnie wciąż jest pracownikiem Lechii. - Na razie nie chcę komentować całej sprawy i sposobu w jaki działa Lech. Nie jestem również w stanie przewidzieć jak dalej rozwinie się sytuacja. Póki co żadna umowa między klubami w sprawie transferu Wołąkiewicza podpisana nie została - podkreśla Słowikowski.

Odnośnik do komentarza

Ploty są, ze niby się Arsenal Rudnevsem interesuję :D Może się interesuję, bo Rudnevs już piz,dą nie jest, ale od zainteresowania daleka droga do kupna. A Rudnevs coś ponoć mówił, że wolałby Barce ale na Arsenal też nie będzie narzekał :D

 

 

 

 

BEKA?

 

 

Odnośnik do komentarza

Pozostaje mieć nadzieję, że okaże się drugim Stiliciem a nie pójdzie w ślady Golików i Handziców. Jak przekonywał Pogo transfer Murasia jest uzależniony od tego czy Rubin sprowadzi kogoś na jego miejsce. Jeżeli tak to Murawski wraca bo ze sianem już są podobno dogadani. No i Wołąkiewicz już na 10000% jest piłkarzem Kolejorza.

 

Dobre njusy dzisiaj :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...