Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś niespecjalnie się w(pipi)iłem po tej porażce. Tylko niech ktoś coś zrobi z Arboledą. Jego (pipi)enie w każdym meczu ze sędziami działa mi na nerwy. Wołąkiewicz i Muraś debiutów nie zaliczą do udanych.

 

Co do dopingu to wydawało mi się, że był lepszy niż z Bragą. Ale może to złudne bo teraz trafiłem na grupę obok siebie która nawet śpiewała :whistling:

Odnośnik do komentarza

Stona, po dzisiejszym meczu im się nie dziwie. Szkoda gadać.

 

Trochę nie ogarniam co ma mecz do tego? Nawet jak dostaną 0-3 to powinni ruszyć dupę, bo niedługo znowu zaczną słyszeć przyśpiewki w stylu "szanuj kibica" itp., a przy tym łatwiej grać im się nie będzie.

 

Chyba, to, że po porażce najlepiej schować głowę w przysłowiowy piasek i uciec :blush:

Odnośnik do komentarza

To gdzie Ty zawsze siedziałeś, przed stadionem? :P

 

 

Hehe, mnie rozwalają ''kibice'' typu: OJEZU KOCHAM ARBOLEDE. Arboleda strzela samobója - jest ble. Ale ok. :thumbsup:

 

Na Bradze jak i Polonii byłem na piętrze kotła. Tylko moze teraz jakaś bardziej ogarnięta wiara się trafiła co nie przyszli "na Bragę" tylko na Kolejorza :)

 

Jeżeli chodzi o mnie, to nigdy nie ubóstwiałem Mańka. I nie mam pretensji o samobója, bo gdyby nie on to bramkę by strzelił jakiś cieć z Polonii. A te jego dyskusje doprowadzają mnie do szału. Bosy jest od Tego :thumbsup: Oczywiście Arboleda to jesden z lepszych obrońców naszej ligi i ciesze się, że gra w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie wiem co tknęło Polszmat do takiego reportażu, ale usłyszeć na antenie "Legia na kolanach" to w końcu coś miłego po ciągłym szkalowaniu Kolejorza.

 

Wydarzenia

 

 

Nie od dziś, że poznańscy kibice bardziej niż kochać własny klub, nienawidzą Legii :potter:

 

Kompleksy :turned:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Maiden zlituj sie, lubisz Legie? Ok, sobie lub xd ale przestań wypisywać takie dyrdymały

 

 

tak sie składa, ze lech , jak zresztą kazda polska druzyna nie ma "ławki". I tak sie też składa, ze Lech jako jedyny gra w Pucharach i to z dużymi sukcesami , co kosztuje straszliwym ubytkiem sił.A , że nie ma wartościowych zmienników przeklada sie to na lige...

 

legia awansuje do pucharów, odniesie tam jakies sukcesy- pogadamy wtedy i zobaczymy jak sie to przełoży na lige. Ale na to sie nie zanosi

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Odbyła się prezentacja zawodników przed rundą rewanżową. Rozdane zostały również nagrody coroczne:

 

Wyniki corocznego plebiscytu:

 

Ulubieniec kibiców: Ivan Djurdjević

 

Piłkarz Roku: Manuel Arboleda

 

Największy talent: Kamil Drygas

 

Zawodnik z charakterem: Ivan Djurdjević

 

djurdjevic110221_po.jpg

 

Dodam tylko od siebie, że wszyscy którzy przyjeżdżają grać przy Bułgarskiej mogli by się uczyć profesjonalizmu od Djuki. Mam nadzieje, że jednak zostanie z nami na następny rok.

Odnośnik do komentarza

Tutaj właśnie widać różnicę pomiędzy Lechem, a resztą ligi.

Lech przynajmniej stara się dorównać drużynom z zachodu, reszta ligi, w tym Twa ukochana Legia, nawet nie stara się wyściubić nosa z tego szamba jakim jest orange ekstraklasa. Smutne ale prawdziwe. Tylko My od kilku sezonów przebijamy się do europejskich pucharów, Wam pozostaje kisić się w OE przez cały sezon :mellow:

Widać trochę Wam brakuje ambicji.

 

parafrazując Twoje powiedzonko:

 

MIERZCIE WYŻEJ, CHAMY!

 

:potter:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

jak oceniacie pierwszą bramke? Wina Kotorowskiego?

 

Z innej beczki. Nie oglądam raczej Ekstraklasy, raz , ze nie bardzo mam gdzie , dwa ze srednio mam na to ochotę. Lecha "znam"z pucharów, czyli od czasów Smudy. I na kilkanascie meczy pucharowych widziałem tak z 4 , w których Bosacki zawinił utracie bardzo ważnego gola. wczoraj to raz, dwa to ze Sparta , pozostałych nie pamiętam , było to za czasów Smudy. Jak dla mnie niepewny stoper

Odnośnik do komentarza

Oceniam że teoretycznie mógł to wyłapać. Choć piła się akurat odbiła tak perfidnie, że pewnie go to trochę zaskoczyło. Tak czy srak, IMHO brama idzie na jego konto. Jak się nie umie łapać, to się piłkę paruje do boku, a nie pod nogi przeciwnika.

Bosy mimo wszystko jest wartościowym zawodnikiem i jednym z lepszych obrońców w lidze.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Tutaj właśnie widać różnicę pomiędzy Lechem, a resztą ligi.

Lech przynajmniej stara się dorównać drużynom z zachodu, reszta ligi, w tym Twa ukochana Legia, nawet nie stara się wyściubić nosa z tego szamba jakim jest orange ekstraklasa. Smutne ale prawdziwe. Tylko My od kilku sezonów przebijamy się do europejskich pucharów, Wam pozostaje kisić się w OE przez cały sezon :mellow:

Widać trochę Wam brakuje ambicji.

 

parafrazując Twoje powiedzonko:

 

MIERZCIE WYŻEJ, CHAMY!

 

:potter:

 

 

Nie tak dawno, Twoja drużynka doznała z Legią upokarzającej porażki. Z całego serce życzę wielkopolskiej (czysta prawda) drużynie by zakwalifikowała się w przyszłym sezonie do europejskich pucharów. Patrząc jednak na jej grę, pozycję w tabeli, jak i przeprowadzone transfery, śmiem twierdzić, że zadanie to, może przerosnąć jej możliwości :teehee:

 

A Legia? Zawsze - odkąd tylko pamiętam - mierzy w mistrza. Nie tak dawno Lech też mierzył, ale II ligi :turned:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...