Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał(a):

MAX w swojej ofercie ma chyba tylko "Ninja Kamui", "Furi Kuri" oraz film pełnometrażowy z klasycznego Cowboy Bebop. Najbardziej kusząco wygląda, zarówno po ,,kresce", fabule, gatunku i stylistyce animacji "Ninja Kamui" właśnie. Może się zahaczy przy okazji o oglądnięcie całego sezonu... :notsure:

 

 

To anime łączące się w jakiś sposób z treścią Uniwersum DC kusi mnie cholernie, ale z jednego powodu: że to jest jakaś tam pokrętna wersja DC Comics w konwencji japońskiej animacji. A takie ,,pokręcone" adaptacje są zawsze ciekawe i mnie to mega kręci. Na pewno tego tytułu nie opuszczę, najwyżej jak zapomnę to obejrzę "Rising Impact", bo ,,N" ostatnio wrzuciło do swojej oferty. :sir:

Oprócz super mocy bohaterów nic wspólnego niema , ninja kamui to taki 6/10 imo

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy ostatni ep kajiu bardzo fajna bitka+ od razu zapowiedzieli drugi sezon więc humor gituwa.

Ehh tylko teraz jest problem bo poza mushoku które oglądam z ziomkiem to nie mam co oglądać co tydzień :nosacz2: Macie jakieś kozackie klasyki? Tylko jakieś mniej mainstreamowe może bo większość znanych raczej widziałem

Odnośnik do komentarza

Ninja Kamui; 2024, Adult Swim. Serial w drobnej części dopiero za mną. Obejrzane ledwie 3 odcinki s01, a jestem w pewnych elementach realizacji tej produkcji wręcz zachwycony tym anime: troszku za ostra ,,kreska" nie przeszkadza potężnej dynamice kreślenia scen walk tytułowego bohatera z innymi istotami/ninja i temu podobne, która aż się wylewa z każdego kadru takich scen; wszystko jest cholernie szybko pocięte w montażu i niezwykle skrojone, tak że ,,bitka ninja" jak już się zacznie to ciężko wyczekiwać jej końca, a to o dziwo płynne i da się to oglądać. Jak na mój gust choreografie walk są w ,,Kamui" lepsze niż ogólnie w dwóch sezonach JjK, jednak w podobny sposób hiperbolizowane.

 

ninja-kamui.gif

 

O fabule pisać jeszcze nie będę, bo to wszystko się powolutku rozkręca, ale tymczasowa ocena "Ninja Kamui" to z mojej strony: 8/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...