Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jest sprawa. Porównywał ktoś bezpośrednio G25 z G27? Czym się różnią, która jest lepiej wykonana? G27 nie ma chyba pokrętła do przestawiania skrzyni na sekwencję, nie? Ile powinna kosztować sprawna używka jednej i drugiej? Plusy rozdam.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak.

 

Swoją opinię o Logitechu wypracowałem na podstawie posiadanych kierownic, nie miałem z nimi problemów i byłem w 100% zadowolony. Ale kumpel kupił T500RS bo się naczytał w internecie, więc grałem też u niego dość sporo, Jednak du-py nie urwał. Świetna kierownica ale takiego strasznego przeskoku nie zauważyłem. Przeszkadzały mi nieruchome łopatki ale on korzystał tylko z gałki zmiany biegów H. Dopiero pedały gazu i hamulca chciałbym mieć w Logitechu ale ciężko je oddzielnie kupić i nie słyszałem o takim połączeniu. Da się odwrotnie, pedały od Logitecha z kierownicą T300RS która ma beznadziejne pedały WTF plastiki !!! poważnie ???  :diablo:

 

Logitechy są kierownicami do pogrania. A konkurencja robi kierownice chyba bardziej dla zawodowców. Chociaż można też grać na światowym poziomie na G27. Co wybrać, zależy od tego jak będziesz grał? Bardziej dla frajdy jak JA! czy bardziej w stronę Gran Turismo Academy! Czyli bardziej zawodowo. No i CENA ! to jest bardziej decydujący aspekt zakupu. 

Odnośnik do komentarza

. Da się odwrotnie, pedały od Logitecha z kierownicą T300RS która ma beznadziejne pedały WTF plastiki !!! poważnie ??? :diablo:

 

 

 

Dać się da http://www.ricmotech.com/product_p/rmt-t500w2g27p.htm

 

Ale zdziwiony byś był jak te plastiki działają. Natomiast zabieg odwrotny czyli pedały T500 czy T3PA do G29, nie ma sensu. Baza Logitecha nie ogarnie precyzyjności tego sprzętu.

 

Mówisz że nie czułeś zbytniej różnicy w T500 względem G27? Dobre :D

 

Thrustmaster też jest do "pogrania" w dodatku daje 100x lepszy feeling tego co się dzieje. No i nie klekocze na nierównościach ;)

Odnośnik do komentarza

Gdyby łopatki obracały się z kierownicą to inaczej bym ogarniał. A tak jak już jestem do tego przyzwyczajony to uważam to za wielki minus. No kurde, taka kasa, taka kierownica a łopatki są zrobione na stałe ?? Nie ogarniam tego. Dla mnie w kierownicy najważniejsza jest płynność, taka której nie mogę uzyskać na padzie bo nie mam tak chirurgicznie precyzyjnych kciuków. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do PS4 można podłączyć kierownice G25 i G27 ale trzeba dokupić TitanOne od Console Tuner albo CronusMAX. To urządzenie pozwala na korzystanie z kierownicy ale nie jest to idealne rozwiązanie ponieważ trzeba też korzystać z komputera. No i nie działa to tak jak kierownica ale emuluje działanie pada, przenosząc wychylenia gałek lewo prawo w DS 4 na kierownicę. I robi to tylko w zakresie 270 stopni. 

 

Tu masz schemat tyle że zamiast DS3 do komputera podłączasz Kierownice, jakąkolwiek dostępną na rynku, uruchamiasz program, konfigurujesz przyciski na kierownicy i grasz.

 

 

 

 

Nie jest to idealne rozwiązanie. Te dwa USB Dongle są jednak idealne jeśli chcesz podłączyć jakikolwiek inny PAD do PS4, ja np. korzystam z NegConów

 

Jest jeszcze prostsze rozwiazanie. Taka skrzynka co się nazywa 

  MAXRACE F-1 V.5

 

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...