Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

No, jeśli Milan myśli o mistrzostwie, to nie może tracić dwóch goli po dwóch kontrach.

Ronaldinho na razie nic nie gra, Ibra próbuje czarować, ale coś nie teges, Pato stara się najwięcej, ale słabo wychodzi - Cesena broni się w 11tkę.

IMO to nie wyniki z Interem, Romą, Juve, czy Genoą dadzą mistrzostwo, ale właśnie poprawne radzenie sobie z dołem tabeli.

Allegri musi dać radę w przerwie.

Odnośnik do komentarza

Roma dostała kolejną bramkę, a Milanowi pozostało pół godziny na wywiezienie remisu, oby.

 

edit:

 

Jeszcze Zlatan karnego przestrzelił. Zastanawiające, że nowy zawodnik w kadrze wykonuje karne. Ech. Dziwne obyczaje. Roma dostaje piątego gola w plecy, marne to pocieszenie. Żadne.

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Hehe, Milan szybko przestał być najbardziej efektowną drużyną na planecie. Czemu Nesta nie grał? Znowu kontuzja? Pastapulos jest nędzny. Z taką ławką, i obroną która już na początku jest dziwaczną mieszaniną Nesto-Thiago-słabeuszową, może być ciężko walczyć o miejsce w LM. Z drugiej strony, to serie A, tutaj wszyscy są słabi.

Odnośnik do komentarza

Nesta i Seedorf lekkie kontuzje - byli oszczędzani na LM. Teraz coś z kolanem u Thiago Silvy, ale badania dopiero jutro. Sokratis rzeczywiście nie zachwycił. Fajnie pokazał się Gattuso, ale jednak wychodzi brak techniki i skuteczności. Milan za bardzo chciał przespacerować ten mecz - zbyt pewnie się poczuli. Inna sprawa, że przynajmniej jedna z 3 sytuacji, w których arbiter nie uznał gola, byłą rozegrana prawidłowo. Później ten niewykorzystany karny... remis spokojnie mógł zostać uratowany.

Ale nie ma co - na razie wszyscy faworyci potracili punkty, więc nic straconego.

Toż to nawet wielka Barcelona potrafi przegrać z beniaminkiem ;)

Odnośnik do komentarza

Wszyscy sedziowie meczu Cesena - Milan zostali ocenieni b. nisko przez wszystkie dzienniki sportowe we Wloszech, wiec forum dla konsolomaniakow to jedno, ale swiat prawdziwych futbolowych ekspertow, ktorzy widzieli jak okradziono Milan to inna bajka :potter:

 

 

Silva prawdopodobnie nie zagra z Auxerre. Szykuje sie kolejny sezon, w ktorym kontuzje i sedziowie niwecza wszelkie starania;]

Odnośnik do komentarza

 

Ibra juz zaczyna czystki rasowe w Milanie

 

 

 

Milan dalej zainteresowany sprowadzeniem Garetha Bale'a ? Zdaniem mediów - tak. Młody walijski skrzydłowy już rok temu łączony był z ekipą rossonerich, jednak do żadnych konkretów wtedy nie doszło.

 

Tym razem prasa sugeruje iż Tottenham będzie na wiosnę próbował sprowadzić w swoje szeregi Mauro Zarate, który obecnie występuje w rzymskim klubie - Lazio. Cena za Zarate jest wysoka, a środki na jego transfer mają pochodzić właśnie ze sprzedaży Bale'a.

 

Aha, no teraz to sobie moga probowac go kupic, powodzenia :potter:

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba było długo czekać na kolejne kontrowersyjne zdarzenie z udziałem Zlatana Ibrahimovica. Niedawno mieliśmy okazję oglądnąć filmik na którym szwedzki napastnik kopie w plecy Strassera. Tym razem agresja miała jednak charakter werbalny, a jej ofiarą padła legenda Milanu - Arigo Sacchi. W pomeczowym studio telewizji Mediaset były trener Rossonerich zażartował, że gdyby nie ogromna stopa (rozmiar 47), Ibrahimovic nie strzeliłby pierwszego gola. W tym momencie bohater meczu z Auxerre, który był połączony ze studio, dał upust swej irytacji.

 

Ibra: "Sacchi musi się nauczyć kiedy należy się zamknąć, on chyba jest zazdrośnikiem bo gada za dużo, powinien gadać o mnie mniej w telewizji i w gazetach. Jeśli ode mnie czegoś chce, to niech się ze mną spotka. Jeśli nie podoba mu się mój styl gry, to niech mnie nie ogląda".

 

Ta wypowiedź zaniepokoiła gości w studio. Prezenter próbował wytłumaczyć, że był to tylko żart, lecz napastnika to nie przekonało:

 

Ibra: "Wypowiadał się o mnie podobnie także wtedy, gdy grałem w Barcelonie."

Sacchi: "Uważam, że wypowiadam się w grzeczny sposób, nie wydaje mi się, żebym cię obraził".

Ibra: "Jesteś jednym z tych, którzy za dużo gadają. Jeśli nie podoba ci się mój styl gry, to mnie nie oglądaj".

Sacchi: "Pozwól mi coś wytłumaczyć".

Ibra: "Niczego mi nie musisz tłumaczyć".

Sacchi: "Byłoby dobrze gdybyś nauczył się przyzwoicie zachowywać chłopcze".

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=QkhGL725P_w

 

 

 

obstawiam, ze najdalej za miesiac Ibra zaje,bie w ryj Gallianiemu;dd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...